Domů › Zaměstnavatelé › Meta Platforms, Inc › Application Manager, Salesforce
Application Manager, Salesforce v Meta Platforms, Inc: Mzdy H-1B
5 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Application Manager, Salesforce v Meta Platforms, Inc. Nabízený mediánový základní plat $203 473; střední hodnota $196 000–$218 000.
Žádosti (LCA)5
Medián nabízené mzdy$203 473
Střední část mezd$196 000–$218 000
10.–90. percentil$186 059–$222 200
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $179 431 |
| FY2025 | 3 | $218 000 |
| FY2026 | 1 | $203 473 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $203 473 Úroveň IV | Seattle, WA | 26. 9. 2025 | 27. 3. 2026 | Certifikováno |
| $218 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 4. 6. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikováno |
| $225 000 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 12. 2024 | 29. 5. 2025 | Certifikováno |
| $196 000 Úroveň IV | Austin, TX | 26. 11. 2024 | 29. 11. 2024 | Certifikováno |
| $179 431 Úroveň IV | Seattle, WA | 2. 11. 2022 | 30. 4. 2023 | Certifikováno |
Další pozice v Meta Platforms, Inc
- Software Engineer$204 376
- Research Scientist$190 883
- Data Scientist$191 048
- Data Engineer$190 258
- Production Engineer$196 532
- Software Engineering Manager$266 000
- Product Manager$227 030
- Product Designer$199 430
- Software Engineer, Machine Learning$217 000
- Technical Program Manager$218 209
- Research Engineer$209 993
- Data Scientist, Analytics$190 000
- Machine Learning Engineer$214 000
- Engineering Manager$266 934
- AI Research Scientist$220 000
- Front End Engineer$210 286
- ASIC Engineer$176 696
- Business Engineer$196 000
- Enterprise Engineer$181 514
- Silicon Engineer$186 000
- Product Growth Analyst$174 000
- Data Engineer, Analytics$201 400
- Electrical Engineer$183 510
- Data Science Manager$248 920
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).