Domů › Zaměstnavatelé › Michigan State University › Research Assistant III
Research Assistant III v Michigan State University: Mzdy H-1B
7 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Research Assistant III v Michigan State University. Nabízený mediánový základní plat $69 188; střední hodnota $67 454–$72 528.
Žádosti (LCA)7
Medián nabízené mzdy$69 188
Střední část mezd$67 454–$72 528
10.–90. percentil$65 741–$75 191
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $67 094 |
| FY2025 | 2 | $75 726 |
| FY2026 | 3 | $68 674 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $72 000 | East Lansing, MI | 18. 6. 2026 | 3. 8. 2026 | Certifikováno |
| $66 235 Úroveň III | East Lansing, MI | 3. 2. 2026 | 3. 3. 2026 | Certifikováno |
| $65 000 | East Lansing, MI | 3. 7. 2024 | 1. 12. 2024 | Certifikováno |
| $73 055 | East Lansing, MI | 12. 9. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $78 396 | East Lansing, MI | 5. 9. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $69 188 | East Lansing, MI | 24. 8. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $68 674 | East Lansing, MI | 10. 10. 2022 | 8. 4. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
Další pozice v Michigan State University
- Assistant Professor$99 500
- Research Associate$59 940
- Specialist - Research$61 880
- Information Technologist III$120 488
- Scientist$99 304
- Information Technologist II$110 000
- Assistant Professor Health Programs$164 000
- Research Assistant I$58 314
- Postdoctoral Scholar - Fixed Term$71 635
- Specialist - Teacher$80 000
- Assistant Professor - Fixed Term$78 000
- Specialist - Research - Fixed Term$72 301
- Specialist - Teacher - Continuing$85 490
- Extension Educator$64 245
- Senior Research Associate$65 108
- Instructor$69 818
- Associate Professor$130 000
- Specialist-Outreach$64 668
- Scientist (FRIB/NSCL)$99 932
- Data Resource Analyst$73 780
- Research Assistant II$63 272
- Data Resource Analyst II$85 000
- Engineer$108 625
- Assistant Professor - Tenure System$117 401
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).