Domů › Zaměstnavatelé › Midwest Goods, Inc.
Midwest Goods, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Midwest Goods, Inc. podal 34 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 33. Medián nabízeného platu: $68 723.
Sponzoruje Midwest Goods, Inc. víza H-1B?
Midwest Goods, Inc. podal 34 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 23. 7. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Operations Research Analyst | 3 | $65 042 |
| Industrial Engineer | 2 | $83 491 |
| Administrative Services Manager | 1 | $68 723 |
| Information Technology Project Manager | 1 | $50 918 |
| Operations Manager | 1 | $54 704 |
| Advertising Promotions Manager | 1 | $72 280 |
| Management Analyst | 1 | $66 518 |
| Data Warehousing Specialist | 1 | $64 730 |
| Business Operating Specialist | 1 | $46 779 |
| Administrative Service Manager | 1 | $57 470 |
| Business Analyst | 1 | $54 392 |
| Web Developer | 1 | $51 043 |
| Data Coordinator | 1 | $53 768 |
| System Engineer | 1 | $47 778 |
| Manager in Returns | 1 | $75 005 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $58 490 |
| Web and Digital Interface Designer | 1 | $48 714 |
| Supply Chain Analyst | 1 | $61 963 |
| Operations Director | 1 | $92 789 |
| Director of Operations | 1 | $131 976 |
| Database Architect | 1 | $87 027 |
| Management Development Analyst | 1 | $69 618 |
| Business Operations | 1 | $44 762 |
| Management Analyst in Inventory | 1 | $69 618 |
| Manager | 1 | $79 206 |
| General and Operations Manager | 1 | $53 602 |
| Network and Computer System Administrator | 1 | $82 659 |
| Computer Systems Analysts | 1 | $72 634 |
| Operations Research Analyst in Sales | 1 | $69 035 |
| Operations Research Analyst in Supply Chain | 1 | $69 035 |
| Management Analyst in E-Commerce | 1 | $70 179 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $62 952 |
| FY2024 | 20 | $65 436 |
| FY2025 | 5 | $70 179 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Management Analysts5
- Operations Research Analysts5
- General and Operations Managers4
- Administrative Services Managers2
- Database Architects2
- Business Operations Specialists, All Other2
- Logisticians2
- Regulatory Affairs Managers2
- Industrial Engineers2
- Computer Systems Analysts2
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Management Analyst in E-Commerce | $70 179–$85 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 7. 2025 | 14. 9. 2025 | Certifikováno |
| Industrial Engineer | $87 110–$96 000 Úroveň II | Bensenville, IL | 31. 3. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikováno |
| Computer Systems Analysts | $72 634–$73 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 31. 3. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst in Supply Chain | $69 035–$73 785 Úroveň I | Bensenville, IL | 28. 3. 2025 | 14. 9. 2025 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst in Sales | $69 035–$84 500 Úroveň I | Bensenville, IL | 28. 3. 2025 | 14. 9. 2025 | Certifikováno |
| Network and Computer System Administrator | $82 659–$85 000 Úroveň II | Bensenville, IL | 5. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikováno |
| Operations Director | $92 789–$130 000 Úroveň II | Bensenville, IL | 6. 5. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikováno |
| Director of Operations | $131 976–$170 000 Úroveň III | Bensenville, IL | 30. 4. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikováno |
| Business Operations | $44 762–$55 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 30. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Management Analyst in Inventory | $69 618–$70 500 Úroveň I | Bensenville, IL | 30. 4. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst | $68 910–$78 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 30. 4. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikováno |
| Database Architect | $87 027–$87 040 Úroveň I | Bensenville, IL | 30. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Management Development Analyst | $69 618–$85 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 30. 4. 2024 | 26. 9. 2024 | Certifikováno |
| Manager | $79 206–$80 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 24. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| General and Operations Manager | $53 602–$60 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 22. 4. 2024 | 26. 9. 2024 | Certifikováno |
| Web and Digital Interface Designer | $48 714–$51 480 Úroveň I | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Computer Systems Analyst | $58 490–$62 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Administrative Service Manager | $57 470–$58 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Web Developer | $51 043–$52 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Business Analyst | $54 392–$55 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Data Coordinator | $53 768–$53 770 Úroveň I | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| System Engineer | $47 778–$51 480 Úroveň I | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Industrial Engineer | $79 872–$80 002 Úroveň II | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Supply Chain Analyst | $61 963–$76 000 Úroveň II | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Manager in Returns | $75 005–$85 550 Úroveň I | Bensenville, IL | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Advertising Promotions Manager | $72 280–$73 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 3. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
| Information Technology Project Manager | $50 918–$51 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 3. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
| Business Operating Specialist | $46 779–$51 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 3. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
| Management Analyst | $66 518–$68 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 3. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
| Operations Manager | $54 704–$56 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 3. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst | $61 173–$63 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 3. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst | $61 173–$63 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 3. 2023 | 24. 3. 2023 | Staženo |
| Data Warehousing Specialist | $64 730–$66 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 3. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
| Administrative Services Manager | $68 723–$70 000 Úroveň I | Bensenville, IL | 23. 3. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).