Domů › Zaměstnavatelé › MNR Innovations Corp
MNR Innovations Corp: Platy H-1B a sponzoring
MNR Innovations Corp podal 14 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 14. Medián nabízeného platu: $113 537.
Sponzoruje MNR Innovations Corp víza H-1B?
MNR Innovations Corp podal 14 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 16. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Computer Programmer | 8 | $112 518 |
| Software Engineer | 2 | $100 880 |
| Software Programmer | 2 | $119 646 |
| Staff Software Engineer | 1 | $135 283 |
| Software Developer | 1 | $134 971 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 10 | $101 067 |
| FY2026 | 4 | $129 376 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Programmer | $103 293 Úroveň III | Austin, TX | 16. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Programmer | $136 000 Úroveň II | San Jose, CA | 16. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $134 971 Úroveň III | Flower Mound, TX | 21. 4. 2026 | 29. 4. 2026 | Certifikováno |
| Computer Programmer | $101 254 Úroveň I | San Jose, CA | 11. 9. 2024 | 11. 9. 2024 | Certifikováno |
| Computer Programmer | $76 731 Úroveň II | Allen, TX | 26. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Computer Programmer | $76 731 Úroveň II | Allen, TX | 26. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Computer Programmer | $123 781 Úroveň II | San Jose, CA | 26. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Computer Programmer | $76 731 Úroveň II | Allen, TX | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Computer Programmer | $123 781 Úroveň II | San Jose, CA | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Computer Programmer | $123 781 Úroveň II | San Jose, CA | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Computer Programmer | $123 781 Úroveň II | San Jose, CA | 22. 5. 2024 | 22. 5. 2024 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $135 283 Úroveň I | Santa Clara, CA | 23. 1. 2024 | 23. 1. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer | $100 880 Úroveň I | Santa Clara, CA | 14. 10. 2023 | 14. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $100 880 Úroveň I | Santa Clara, CA | 14. 10. 2023 | 14. 10. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).