Domů › Zaměstnavatelé › Mortgage Connect, LP
Mortgage Connect, LP: Platy H-1B a sponzoring
Mortgage Connect, LP podal 15 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 15. Medián nabízeného platu: $107 000.
Sponzoruje Mortgage Connect, LP víza H-1B?
Mortgage Connect, LP podal 15 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 2. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Mortgage Connect, LP: 3 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| QA Lead | 3 | $95 555 |
| Business Intelligence Developer | 3 | $82 400 |
| Sr. Software Engineer | 3 | $118 331 |
| Sr. Software Developer | 2 | $112 164 |
| Test Automation Architect | 1 | $122 625 |
| Enterprise Test Automation Architect | 1 | $120 000 |
| Sr. Software Engineer (Lead) | 1 | $118 331 |
| Sr. Quality Assurance Analyst | 1 | $93 586 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $100 278 |
| FY2024 | 1 | $122 625 |
| FY2025 | 1 | $120 000 |
| FY2026 | 7 | $107 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Moon Township, PA7
- Austin, TX2
- Irving, TX1
- McDonald, PA1
- Holly Springs, NC1
- McKinney, TX1
- Lombard, IL1
- Shrewsbury, MA1
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Business Intelligence Developer | $80 000 | Shrewsbury, MA | 2. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $124 227 | Lombard, IL | 24. 12. 2025 | 31. 5. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $118 331 | Moon Township, PA | 22. 12. 2025 | 13. 6. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Quality Assurance Analyst | $93 586 | McKinney, TX | 17. 12. 2025 | 1. 1. 2026 | Certifikováno |
| QA Lead | $107 000 Úroveň IV | Moon Township, PA | 12. 12. 2025 | 6. 6. 2026 | Certifikováno |
| Business Intelligence Developer | $90 400 | Austin, TX | 8. 12. 2025 | 31. 5. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer (Lead) | $118 331–$120 000 | Moon Township, PA | 14. 11. 2025 | 16. 5. 2026 | Certifikováno |
| Enterprise Test Automation Architect | $120 000–$140 000 Úroveň IV | Moon Township, PA | 27. 5. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikováno |
| Test Automation Architect | $122 625–$130 000 | Holly Springs, NC | 1. 8. 2024 | 3. 9. 2024 | Certifikováno |
| Business Intelligence Developer | $82 400 | Austin, TX | 21. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $105 000 | McDonald, PA | 21. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| QA Lead | $84 964–$105 000 | Irving, TX | 28. 12. 2022 | 28. 6. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Developer | $112 164–$120 000 | Moon Township, PA | 13. 12. 2022 | 14. 6. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Developer | $112 164–$120 000 | Moon Township, PA | 7. 12. 2022 | 17. 5. 2023 | Certifikováno |
| QA Lead | $95 555–$105 000 Úroveň IV | Moon Township, PA | 6. 12. 2022 | 7. 6. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).