Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Munich Re America Services, Inc. › Application Developer

Application Developer v Munich Re America Services, Inc.: Mzdy H-1B

20 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Application Developer v Munich Re America Services, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $129 030; střední hodnota $122 995–$135 000.

Žádosti (LCA)20
Medián nabízené mzdy$129 030
Střední část mezd$122 995–$135 000
10.–90. percentil$115 621–$140 512

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20231$115 000
FY20245$125 000
FY20257$131 152
FY20267$129 130

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$126 480Canton, MI24. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$132 490Amelia, OH24. 4. 202630. 9. 2026Certifikováno
$129 130
Úroveň III
Amelia, OH19. 12. 202518. 5. 2026Certifikováno
$130 000Princeton, NJ10. 11. 20251. 12. 2025Certifikováno
$150 000
Úroveň IV
Dublin, OH3. 11. 202510. 11. 2025Certifikováno
$127 630McKinney, TX3. 11. 202513. 3. 2026Certifikováno
$128 929
Úroveň III
Amelia, OH12. 9. 202510. 2. 2026Certifikováno
$131 152
Úroveň II
Hartford, CT26. 6. 20252. 12. 2025Certifikováno
$117 016Amelia, OH25. 4. 20259. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$143 000
Úroveň II
Princeton, NJ27. 3. 202526. 9. 2025Certifikováno
$123 600
Úroveň III
Amelia, OH10. 3. 20251. 9. 2025Certifikováno
$140 000Hartford, CT5. 3. 202517. 3. 2025Certifikováno
$140 235
Úroveň IV
Batavia, OH24. 2. 202512. 8. 2025Certifikováno
$121 180Amelia, OH1. 11. 20248. 4. 2025Certifikováno
$135 000
Úroveň II
Princeton, NJ22. 5. 202417. 6. 2024Certifikováno
$115 690
Úroveň II
Amelia, OH4. 1. 20244. 3. 2024Certifikováno
$115 000
Úroveň II
Amelia, OH19. 12. 202322. 1. 2024Certifikováno
$125 000
Úroveň II
Princeton, NJ21. 11. 20238. 1. 2024Certifikováno
$135 000Princeton, NJ9. 11. 202318. 12. 2023Certifikováno
$115 000
Úroveň II
Canton, MI17. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno

Application Developer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Munich Re America Services, Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).