Domů › Zaměstnavatelé › Natron Energy Inc.
Natron Energy Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Natron Energy Inc. podal 28 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 28. Medián nabízeného platu: $151 871.
Sponzoruje Natron Energy Inc. víza H-1B?
Natron Energy Inc. podal 28 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 16. 5. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Manager, Data Engineering | 3 | $172 500 |
| Data Engineer | 2 | $142 854 |
| Data Analytics Engineer II | 2 | $146 850 |
| Battery Engineer II, Reliability Physics | 2 | $112 326 |
| Engineering Director | 1 | $180 000 |
| Manufacturing Process Engineer | 1 | $125 757 |
| Senior Software Engineer | 1 | $167 149 |
| Reliability Engineer | 1 | $137 363 |
| Battery Engineer | 1 | $114 733 |
| Manager, Characterization Group | 1 | $138 000 |
| Mechanical Engineer II | 1 | $116 730 |
| Process Chemist | 1 | $113 776 |
| R&D Engineer | 1 | $103 500 |
| Senior Firmware Engineer | 1 | $170 000 |
| Battery Engineer II | 1 | $119 496 |
| Principal Firmware Engineer | 1 | $184 662 |
| Senior Manager, Data Engineering | 1 | $197 000 |
| VP, Quality and Reliability | 1 | $209 500 |
| Manager, R&D | 1 | $182 333 |
| Senior Product Design Engineer | 1 | $155 043 |
| Principal NPI Engineer | 1 | $198 000 |
| Director, Product Engineering | 1 | $227 500 |
| Test Engineer | 1 | $128 690 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $155 293 |
| FY2024 | 11 | $138 000 |
| FY2025 | 10 | $167 586 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)4 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)46 %
- Úroveň III (zkušený)29 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)21 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Mechanical Engineers5
- Data Scientists4
- Statisticians3
- Architectural and Engineering Managers2
- Software Developers2
- Materials Engineers2
- Chemists2
- Chemical Engineers2
- Natural Sciences Managers1
- Physicists1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Principal NPI Engineer | $198 000–$220 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 16. 5. 2025 | 23. 5. 2025 | Certifikováno |
| Director, Product Engineering | $227 500–$307 500 Úroveň II | Santa Clara, CA | 25. 4. 2025 | 25. 4. 2025 | Certifikováno |
| Test Engineer | $128 690–$143 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Manager, R&D | $182 333–$183 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 11. 3. 2025 | 10. 9. 2025 | Certifikováno |
| Battery Engineer II, Reliability Physics | $112 000–$152 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 6. 3. 2025 | 6. 8. 2025 | Certifikováno |
| Manager, Data Engineering | $180 128–$233 500 Úroveň III | Santa Clara, CA | 6. 3. 2025 | 5. 8. 2025 | Certifikováno |
| Data Analytics Engineer II | $148 699–$196 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 6. 3. 2025 | 5. 8. 2025 | Certifikováno |
| Senior Product Design Engineer | $155 043–$210 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 31. 12. 2024 | 7. 1. 2025 | Certifikováno |
| VP, Quality and Reliability | $209 500–$283 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 19. 11. 2024 | 29. 11. 2024 | Certifikováno |
| Battery Engineer II | $119 496–$152 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 29. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Manager, Data Engineering | $197 000–$266 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 16. 7. 2024 | 17. 11. 2024 | Certifikováno |
| Principal Firmware Engineer | $184 662–$230 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 23. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Firmware Engineer | $170 000–$230 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 1. 4. 2024 | 3. 4. 2024 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer II | $116 730–$134 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 15. 3. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikováno |
| Manager, Data Engineering | $172 500–$233 500 Úroveň II | Santa Clara, CA | 11. 3. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikováno |
| Battery Engineer II, Reliability Physics | $112 653–$152 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 12. 2. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikováno |
| R&D Engineer | $103 500–$139 500 Úroveň II | Santa Clara, CA | 12. 2. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikováno |
| Process Chemist | $113 776–$139 500 Úroveň III | Santa Clara, CA | 12. 2. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikováno |
| Data Analytics Engineer II | $145 000–$196 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 12. 2. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikováno |
| Manager, Characterization Group | $138 000–$187 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 9. 11. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| Battery Engineer | $114 733–$152 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 17. 8. 2023 | 8. 9. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $167 149–$201 713 Úroveň III | Santa Clara, CA | 25. 5. 2023 | 2. 6. 2023 | Certifikováno |
| Reliability Engineer | $137 363–$191 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 23. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Data Engineer | $130 416–$145 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 16. 5. 2023 | 23. 5. 2023 | Certifikováno |
| Manager, Data Engineering | $170 000–$270 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 13. 5. 2023 | 18. 5. 2023 | Certifikováno |
| Data Engineer | $155 293–$169 950 Úroveň III | Santa Clara, CA | 4. 11. 2022 | 3. 2. 2023 | Certifikováno |
| Manufacturing Process Engineer | $125 757–$140 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 23. 6. 2022 | 25. 7. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Engineering Director | $180 000–$260 000 Úroveň IV | Holland, MI | 7. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).