Domů › Zaměstnavatelé › Next Phase Solutions and Services, Inc.
Next Phase Solutions and Services, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Next Phase Solutions and Services, Inc. podal 13 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 13. Medián nabízeného platu: $152 000.
Sponzoruje Next Phase Solutions and Services, Inc. víza H-1B?
Next Phase Solutions and Services, Inc. podal 13 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 19. 2. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer III | 2 | $165 000 |
| Solution Architect IV | 2 | $195 000 |
| Software Engineer/architect | 1 | $175 000 |
| DevOps Engineer II | 1 | $160 000 |
| Engineer | 1 | — |
| AWS Engineer | 1 | $140 000 |
| Software Engineer 3 | 1 | $115 000 |
| Security Specialist II | 1 | $90 000 |
| Software Engineer IV | 1 | — |
| Software Engineer II | 1 | $125 000 |
| Software Developer III | 1 | $152 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $162 500 |
| FY2024 | 2 | $115 000 |
| FY2025 | 3 | $138 500 |
| FY2026 | 3 | $142 500 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)8 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)15 %
- Úroveň III (zkušený)23 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)54 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Software Developers10
- Software Developers, Systems Software1
- Software Developers, Applications1
- Information Security Analysts1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Solution Architect IV | $180 149–$200 949 na částečný úvazek · Úroveň IV | Columbia, MD | 19. 2. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Solution Architect IV | $195 000–$205 000 Úroveň IV | Columbia, MD | 17. 12. 2025 | 18. 6. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer II | $125 000–$145 000 Úroveň II | Frederick, MD | 17. 2. 2025 | 16. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer III | $152 000–$172 000 Úroveň III | Sykesville, MD | 17. 2. 2025 | 16. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer IV | $176 800–$197 600 na částečný úvazek · Úroveň IV | Louisville, KY | 6. 8. 2024 | 15. 8. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer 3 | $115 000–$140 000 Úroveň II | Columbia, MD | 8. 5. 2024 | 2. 11. 2024 | Certifikováno |
| Security Specialist II | $90 000–$100 000 Úroveň I | Sykesville, MD | 8. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Engineer | $176 800–$197 600 na částečný úvazek · Úroveň IV | Columbia, MD | 30. 5. 2023 | 8. 6. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer III | $176 800–$197 600 na částečný úvazek · Úroveň IV | Ellicott City, MD | 25. 4. 2023 | 3. 5. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer/architect | $175 000–$185 000 Úroveň IV | Columbia, MD | 19. 12. 2022 | 18. 6. 2023 | Certifikováno |
| DevOps Engineer II | $160 000–$170 000 Úroveň III | Columbia, MD | 22. 8. 2022 | 27. 9. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer III | $165 000–$185 000 Úroveň IV | Ellicott City, MD | 29. 9. 2021 | 1. 3. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| AWS Engineer | $140 000–$160 000 Úroveň III | Columbia, MD | 14. 1. 2021 | 25. 1. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).