Domů › Zaměstnavatelé › NIM-os LLC
NIM-os LLC: Platy H-1B a sponzoring
NIM-os LLC podal 10 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 10. Medián nabízeného platu: $112 236.
Sponzoruje NIM-os LLC víza H-1B?
NIM-os LLC podal 10 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 21. 11. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Applications Developer | 3 | $108 181 |
| Data Engineer | 2 | $108 181 |
| Senior Technical Consultant | 2 | $121 960 |
| Senior Applications Developer | 1 | $141 378 |
| Manager, IPI Solutions Development | 1 | $129 189 |
| Salesforce Architect | 1 | $150 197 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $108 181 |
| FY2025 | 6 | $121 088 |
| FY2026 | 1 | $111 485 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Technical Consultant | $111 485–$152 055 | Boston, MA | 21. 11. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikováno |
| Applications Developer | $112 986–$157 643 Úroveň II | Boston, MA | 26. 9. 2023 | 26. 9. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Technical Consultant | $132 434–$143 900 Úroveň IV | Boston, MA | 3. 4. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno |
| Data Engineer | $108 181–$150 197 Úroveň II | Boston, MA | 31. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Manager, IPI Solutions Development | $129 189–$165 900 Úroveň III | Boston, MA | 28. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Applications Developer | $108 181–$150 197 Úroveň II | Boston, MA | 27. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Salesforce Architect | $150 197–$194 500 Úroveň IV | Boston, MA | 27. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Data Engineer | $108 181–$150 197 Úroveň II | Boston, MA | 24. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno |
| Senior Applications Developer | $141 378–$167 149 Úroveň II | Boston, MA | 24. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Applications Developer | $108 181–$150 197 Úroveň II | Boston, MA | 24. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).