Domů › Zaměstnavatelé › NTT DATA Americas, Inc. › Digital Engineering Lead Engineer
Digital Engineering Lead Engineer v NTT DATA Americas, Inc.: Mzdy H-1B
46 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Digital Engineering Lead Engineer v NTT DATA Americas, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $109 158; střední hodnota $99 132–$120 328.
Žádosti (LCA)46
Medián nabízené mzdy$109 158
Střední část mezd$99 132–$120 328
10.–90. percentil$94 318–$134 336
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $104 579 |
| FY2024 | 27 | $104 520 |
| FY2025 | 10 | $106 517 |
| FY2026 | 7 | $120 058 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $102 981–$132 981 Úroveň III | Milford, MI | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $110 198–$140 198 Úroveň III | Addison, TX | 22. 4. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikováno |
| $120 058–$150 058 Úroveň III | Smithfield, RI | 8. 1. 2026 | 19. 1. 2026 | Certifikováno |
| $110 198–$140 198 Úroveň III | Plano, TX | 26. 12. 2025 | 9. 6. 2026 | Certifikováno |
| $134 971–$164 971 Úroveň III | Woodstock, GA | 18. 12. 2025 | 9. 6. 2026 | Certifikováno |
| $133 702–$163 702 Úroveň III | Bothell, WA | 12. 12. 2025 | 12. 12. 2025 | Certifikováno |
| $134 971–$164 971 Úroveň III | Plano, TX | 21. 11. 2025 | 22. 11. 2025 | Certifikováno |
| $134 971–$164 971 Úroveň III | Plano, TX | 22. 7. 2025 | 25. 7. 2025 | Certifikováno |
| $106 517–$136 517 Úroveň III | Dublin, OH | 27. 6. 2025 | 26. 12. 2025 | Certifikováno |
| $127 878–$157 878 Úroveň III | South Lyon, MI | 3. 6. 2025 | 3. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 517–$136 517 Úroveň III | Charlotte, NC | 30. 5. 2025 | 11. 11. 2025 | Certifikováno |
| $106 517–$138 461 Úroveň III | South Lyon, MI | 28. 4. 2025 | 3. 10. 2025 | Certifikováno |
| $89 045–$119 045 Úroveň III | South Lyon, MI | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 517–$136 517 Úroveň III | Canton, MI | 11. 4. 2025 | 8. 6. 2025 | Certifikováno |
| $106 517–$141 340 Úroveň III | Prosper, TX | 17. 3. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikováno |
| $109 886–$139 886 Úroveň III | Roundrock, TX | 18. 11. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $120 827–$150 827 Úroveň III | San Antonio, TX | 16. 10. 2024 | 25. 1. 2025 | Certifikováno |
| $127 878–$157 878 Úroveň III | Louisville, KY | 4. 9. 2024 | 11. 11. 2024 | Certifikováno |
| $137 842–$167 842 | Milpitas, CA | 23. 8. 2024 | 1. 12. 2024 | Certifikováno |
| $93 517–$123 517 Úroveň III | Trinity, NC | 28. 6. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| $137 842–$167 842 | Milpitas, CA | 27. 6. 2024 | 1. 12. 2024 | Certifikováno |
| $98 842–$134 590 Úroveň III | Plano, TX | 27. 6. 2024 | 6. 12. 2024 | Certifikováno |
| $93 517–$123 517 Úroveň III | Round Rock, TX | 21. 5. 2024 | 27. 5. 2024 | Certifikováno |
| $97 261–$127 261 Úroveň III | Dublin, OH | 21. 5. 2024 | 5. 10. 2024 | Certifikováno |
| $122 450–$152 450 Úroveň III | Lawrenceville, GA | 10. 5. 2024 | 24. 5. 2024 | Certifikováno |
| $96 366–$126 366 Úroveň III | White Lake, MI | 15. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $104 520–$134 520 Úroveň III | Huntersville, NC | 2. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| $120 328–$150 328 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 28. 3. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| $103 730–$133 730 Úroveň III | Montvale, NJ | 27. 3. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikováno |
| $120 328–$150 328 Úroveň III | Plano, TX | 14. 3. 2024 | 30. 8. 2024 | Certifikováno |
| $94 598–$124 598 E-3 · Úroveň III | Houston, TX | 4. 3. 2024 | 18. 7. 2024 | Certifikováno |
| $120 328–$150 328 Úroveň III | Plano, TX | 4. 3. 2024 | 30. 8. 2024 | Certifikováno |
| $120 328–$150 328 Úroveň III | Plano, TX | 26. 2. 2024 | 8. 3. 2024 | Certifikováno |
| $94 037–$124 037 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 14. 2. 2024 | 2. 3. 2024 | Certifikováno |
| $97 261–$127 261 Úroveň III | Canton, MI | 19. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| $94 037–$124 037 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 8. 1. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| $120 328–$150 328 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 22. 12. 2023 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| $96 366–$126 366 Úroveň III | Farmington Hills, MI | 13. 11. 2023 | 22. 3. 2024 | Certifikováno |
| $116 979–$146 979 Úroveň IV | Farmington Hills, MI | 30. 10. 2023 | 22. 3. 2024 | Certifikováno |
| $98 259–$128 259 Úroveň III | Waukegan, IL | 30. 10. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| $109 158–$139 158 Úroveň III | Delaware, OH | 24. 10. 2023 | 2. 11. 2023 | Certifikováno |
| $109 158–$139 158 Úroveň III | Delaware, OH | 17. 10. 2023 | 2. 11. 2023 | Certifikováno |
| $116 979–$146 979 Úroveň IV | Farmington Hills, MI | 17. 10. 2023 | 22. 3. 2024 | Certifikováno |
| $101 546–$140 000 Úroveň III | Milton, GA | 25. 9. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikováno |
| $109 158–$139 158 Úroveň III | Delaware, OH | 20. 9. 2023 | 13. 3. 2024 | Certifikováno |
| $100 000–$130 000 Úroveň III | Plano, TX | 2. 6. 2023 | 9. 6. 2023 | Certifikováno |
Digital Engineering Lead Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v NTT DATA Americas, Inc.
- Software Development Senior Specialist$114 379
- Software Development Specialist$106 517
- Software Development Senior Analyst$87 360
- Software Development Advisor$125 872
- Business Intelligence Senior Specialist$114 926
- Application Management Senior Specialist$112 627
- ERP Senior Specialist$109 932
- Application Management Specialist$101 753
- Enterprise Resource Planning Advisor$123 395
- Software Quality Assurance Specialist$95 326
- Digital Engineering Sr. Engineer$91 374
- Digital Solution Cnslt. Lead Consultant$132 724
- Digital Solution Consultant Lead Consultant$132 724
- Business Intelligence Specialist$104 022
- Digital Engineering Staff Engineer$129 345
- Enterprise Resource Planning Specialist$95 337
- Systems Integration Senior Specialist$109 507
- Application Management Senior Analyst$86 923
- Software Development Specialist Advisor$126 131
- Software Development Senior Manager$119 424
- Software Development Analyst$81 037
- Digital Engineering Mgmt. Senior Manager$133 952
- Enterprise Resource Planning Senior Specialist$114 680
- Software Quality Assurance Sr. Analyst$82 586
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).