Domů › Zaměstnavatelé › NTT Global Networks Incorporated
NTT Global Networks Incorporated: Platy H-1B a sponzoring
NTT Global Networks Incorporated podal 15 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 14. Medián nabízeného platu: $144 738.
Sponzoruje NTT Global Networks Incorporated víza H-1B?
NTT Global Networks Incorporated podal 15 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 21. 2. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. Network Solutions Architect | 3 | $155 000 |
| Network Engineer - Tier III | 2 | $152 712 |
| Systems Administrator | 2 | $101 521 |
| BSS Applications Integration Engineer | 2 | $129 664 |
| BSS Applications Integration Developer | 1 | $120 000 |
| Account Service Delivery Manager | 1 | $95 869 |
| Network Engineer | 1 | $144 000 |
| Sr. Security Engineer | 1 | $146 556 |
| Senior Security Engineer | 1 | $150 000 |
| Senior Network Engineer - SMS | 1 | $103 356 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $145 475 |
| FY2024 | 3 | $144 000 |
| FY2025 | 3 | $103 356 |
| FY2026 | 4 | $159 950 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Network Engineer - Tier III | $159 950 Úroveň IV | Greenwood Village, CO | 21. 2. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| BSS Applications Integration Engineer | $129 664 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 19. 2. 2026 | 12. 8. 2026 | Certifikováno |
| BSS Applications Integration Engineer | $129 664 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 13. 2. 2026 | 12. 8. 2026 | Staženo |
| Sr. Network Solutions Architect | $165 759 Úroveň IV | Greenwood Village, CO | 13. 2. 2026 | 12. 8. 2026 | Certifikováno |
| Senior Network Engineer - SMS | $103 356 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 16. 4. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| Senior Security Engineer | $150 000 Úroveň IV | Greenwood Village, CO | 25. 2. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikováno |
| Systems Administrator | $101 521 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 5. 1. 2025 | 3. 2. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Security Engineer | $146 556 Úroveň IV | Greenwood Village, CO | 9. 8. 2024 | 5. 2. 2025 | Certifikováno |
| Systems Administrator | $101 521 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 17. 6. 2024 | 12. 12. 2024 | Certifikováno |
| Network Engineer | $144 000 Úroveň IV | Greenwood Village, CO | 13. 1. 2024 | 11. 7. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Network Solutions Architect | $154 817 Úroveň IV | Parker, CO | 15. 3. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Network Solutions Architect | $155 000 Úroveň IV | Parker, CO | 13. 3. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Network Engineer - Tier III | $145 475 Úroveň IV | Highlands Ranch, CO | 13. 3. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikováno |
| BSS Applications Integration Developer | $120 000 Úroveň IV | Greenwood Village, CO | 2. 3. 2023 | 24. 8. 2023 | Certifikováno |
| Account Service Delivery Manager | $95 869 Úroveň I | Houston, TX | 4. 1. 2023 | 3. 7. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).