Domů › Zaměstnavatelé › NVIDIA Corporation › Engineer Senior ASIC
Engineer Senior ASIC v NVIDIA Corporation: Mzdy H-1B
228 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Engineer Senior ASIC v NVIDIA Corporation. Nabízený mediánový základní plat $170 509; střední hodnota $167 636–$216 091.
Žádosti (LCA)228
Medián nabízené mzdy$170 509
Střední část mezd$167 636–$216 091
10.–90. percentil$163 925–$216 091
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $151 902 |
| FY2024 | 15 | $164 000 |
| FY2025 | 17 | $168 000 |
| FY2026 | 181 | $186 472 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 23. 6. 2026 | 2. 9. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 23. 6. 2026 | 2. 9. 2026 | Certifikováno |
| $197 558–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. 6. 2026 | 2. 8. 2026 | Certifikováno |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 23. 6. 2026 | 5. 7. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 23. 6. 2026 | 2. 9. 2026 | Certifikováno |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 22. 6. 2026 | 5. 7. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 22. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Austin, TX | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 16. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 15. 6. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 15. 6. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Boerne, TX | 15. 6. 2026 | 10. 7. 2026 | Certifikováno |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 11. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 10. 6. 2026 | 12. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 9. 6. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 4. 6. 2026 | 20. 6. 2026 | Certifikováno |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 2. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 29. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 25. 5. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 5. 2026 | 2. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$271 126 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 21. 5. 2026 | 5. 7. 2026 | Certifikováno |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 19. 5. 2026 | 20. 5. 2026 | Certifikováno |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 15. 5. 2026 | 5. 7. 2026 | Certifikováno |
| $176 030–$264 500 Úroveň IV | Hillsboro, OR | 13. 5. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 13. 5. 2026 | 23. 5. 2026 | Certifikováno |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 12. 5. 2026 | 14. 5. 2026 | Certifikováno |
| $200 171–$264 500 | Santa Clara, CA | 11. 5. 2026 | 5. 7. 2026 | Certifikováno |
| $169 666–$218 500 | Santa Clara, CA | 11. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 4. 5. 2026 | 4. 7. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 28. 4. 2026 | 4. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 28. 4. 2026 | 4. 6. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $146 954–$218 500 | Westford, MA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 24. 4. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 13. 7. 2026 | Certifikováno |
| $161 179–$218 500 Úroveň IV | Austin, TX | 24. 4. 2026 | 24. 4. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 18. 7. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 na částečný úvazek | Santa Clara, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 20. 4. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 20. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 16. 4. 2026 | 2. 6. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 16. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 14. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $196 000–$310 500 Úroveň IV | Hillsboro, OR | 14. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 13. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 13. 4. 2026 | 2. 7. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 10. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $286 129–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 10. 4. 2026 | 3. 10. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 9. 4. 2026 | 18. 4. 2026 | Certifikováno |
| $173 000–$218 500 | Santa Clara, CA | 9. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| $168 500–$218 500 Úroveň IV | Austin, TX | 8. 4. 2026 | 27. 9. 2026 | Certifikováno |
| $183 855–$218 500 | Santa Clara, CA | 8. 4. 2026 | 12. 9. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 6. 4. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 2. 4. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 31. 3. 2026 | 5. 4. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 31. 3. 2026 | 2. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 31. 3. 2026 | 12. 4. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 30. 3. 2026 | 26. 9. 2026 | Certifikováno |
| $196 000–$310 500 Úroveň IV | Austin, TX | 30. 3. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 25. 3. 2026 | 2. 5. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 25. 3. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $223 508–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 25. 3. 2026 | 14. 9. 2026 | Certifikováno |
| $171 787–$264 500 Úroveň IV | Westford, MA | 19. 3. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 19. 3. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 18. 3. 2026 | 2. 6. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 17. 3. 2026 | 20. 3. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 17. 3. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 17. 3. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 13. 3. 2026 | 20. 3. 2026 | Certifikováno |
| $170 509–$218 500 | Santa Clara, CA | 12. 3. 2026 | 20. 3. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 12. 3. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 11. 3. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 6. 3. 2026 | 6. 3. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 26. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| $186 472–$212 750 Úroveň III | Santa Clara, CA | 23. 2. 2026 | 3. 3. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 19. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| $186 472–$212 750 Úroveň III | Santa Clara, CA | 18. 2. 2026 | 18. 8. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 17. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 17. 2. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 17. 2. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 13. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 13. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 13. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 12. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Staženo |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 12. 2. 2026 | 23. 2. 2026 | Certifikováno |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 11. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 11. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 11. 2. 2026 | 18. 2. 2026 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Austin, TX | 10. 2. 2026 | 15. 3. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 10. 2. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $167 636–$212 750 | Santa Clara, CA | 9. 2. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $186 472–$212 750 Úroveň III | Santa Clara, CA | 5. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 5. 2. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 4. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Redmond, WA | 3. 2. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Redmond, WA | 3. 2. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 2. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 2. 2. 2026 | 20. 2. 2026 | Certifikováno |
| $186 472–$212 750 Úroveň III | Santa Clara, CA | 30. 1. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 27. 1. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 27. 1. 2026 | 11. 2. 2026 | Certifikováno |
| $186 472–$212 750 Úroveň III | Santa Clara, CA | 22. 1. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 22. 1. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 21. 1. 2026 | 3. 2. 2026 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Charleston, SC | 21. 1. 2026 | 21. 7. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 15. 1. 2026 | 27. 1. 2026 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Austin, TX | 15. 1. 2026 | 27. 1. 2026 | Certifikováno |
| $196 000–$310 500 Úroveň IV | Westford, MA | 5. 1. 2026 | 12. 1. 2026 | Certifikováno |
| $196 000–$310 500 Úroveň IV | Austin, TX | 2. 1. 2026 | 11. 1. 2026 | Certifikováno |
| $196 000–$310 500 Úroveň IV | Durham, NC | 31. 12. 2025 | 26. 1. 2026 | Certifikováno |
| $186 472–$212 750 Úroveň III | Santa Clara, CA | 30. 12. 2025 | 4. 1. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $186 472–$212 750 Úroveň III | Santa Clara, CA | 24. 12. 2025 | 3. 1. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 23. 12. 2025 | 30. 12. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 23. 12. 2025 | 30. 12. 2025 | Certifikováno |
| $197 558–$264 500 | Santa Clara, CA | 22. 12. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 18. 12. 2025 | 22. 12. 2025 | Certifikováno |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 15. 12. 2025 | 26. 12. 2025 | Certifikováno |
| $186 472–$212 750 Úroveň III | Santa Clara, CA | 12. 12. 2025 | 20. 12. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 11. 12. 2025 | 16. 12. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 11. 12. 2025 | 20. 12. 2025 | Certifikováno |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 5. 12. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikováno |
| $196 000–$310 500 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 12. 2025 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 3. 12. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikováno |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 3. 12. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 2. 12. 2025 | 2. 1. 2026 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 2. 12. 2025 | 13. 12. 2025 | Certifikováno |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 26. 11. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 26. 11. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 26. 11. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| $186 472–$212 750 Úroveň III | Santa Clara, CA | 26. 11. 2025 | 3. 12. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 na částečný úvazek · Úroveň IV | Santa Clara, CA | 25. 11. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 24. 11. 2025 | 2. 12. 2025 | Certifikováno |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 24. 11. 2025 | 27. 2. 2026 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Durham, NC | 21. 11. 2025 | 2. 12. 2025 | Certifikováno |
| $196 679–$264 500 | Santa Clara, CA | 20. 11. 2025 | 2. 12. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 19. 11. 2025 | 30. 11. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 17. 11. 2025 | 20. 11. 2025 | Certifikováno |
| $164 573–$212 750 | Santa Clara, CA | 17. 11. 2025 | 26. 11. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 13. 11. 2025 | 2. 12. 2025 | Certifikováno |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 30. 9. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikováno |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 29. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 26. 9. 2025 | 15. 11. 2025 | Certifikováno |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 24. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikováno |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 24. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikováno |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 24. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikováno |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 19. 9. 2025 | 22. 9. 2025 | Certifikováno |
| $163 925–$212 750 | Santa Clara, CA | 19. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 18. 9. 2025 | 2. 10. 2025 | Certifikováno |
| $216 091–$310 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 17. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Dallas, TX | 10. 6. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| $204 901–$264 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 13. 5. 2025 | 2. 11. 2025 | Certifikováno |
| $136 000–$212 750 Úroveň III | Durham, NC | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $196 000–$310 500 Úroveň IV | Millburn, NJ | 10. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Niagara Falls, NY | 9. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $160 638–$212 750 Úroveň IV | Los Angeles, CA | 12. 3. 2025 | 11. 9. 2025 | Certifikováno |
| $168 000–$264 500 Úroveň IV | Apex, NC | 11. 2. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikováno |
| $196 000–$304 750 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 19. 12. 2024 | 23. 5. 2025 | Certifikováno |
| $164 000–$258 750 Úroveň IV | Maynard, MA | 3. 12. 2024 | 2. 6. 2025 | Certifikováno |
| $147 597–$201 250 Úroveň IV | Irving, TX | 27. 11. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| $164 000–$258 750 Úroveň IV | Folsom, CA | 8. 10. 2024 | 31. 1. 2025 | Certifikováno |
| $164 000–$258 750 Úroveň IV | Folsom, CA | 7. 10. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikováno |
| $196 000–$304 750 Úroveň IV | Westford, MA | 2. 10. 2024 | 10. 10. 2024 | Certifikováno |
| $164 000–$258 750 Úroveň IV | Folsom, CA | 2. 8. 2024 | 31. 1. 2025 | Certifikováno |
| $196 000–$304 750 Úroveň IV | Puyallup, WA | 23. 7. 2024 | 30. 7. 2024 | Certifikováno |
| $164 000–$258 750 Úroveň IV | Folsom, CA | 15. 7. 2024 | 5. 8. 2024 | Certifikováno |
| $164 000–$258 750 Úroveň IV | Folsom, CA | 12. 7. 2024 | 22. 7. 2024 | Certifikováno |
| $196 000–$304 750 Úroveň IV | Snohomish, WA | 26. 6. 2024 | 4. 10. 2024 | Certifikováno |
| $196 000–$304 750 Úroveň IV | Austin, TX | 11. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikováno |
| $164 000–$258 750 Úroveň IV | Folsom, CA | 7. 6. 2024 | 2. 7. 2024 | Certifikováno |
| $164 000–$258 750 Úroveň IV | Folsom, CA | 3. 6. 2024 | 17. 6. 2024 | Certifikováno |
| $164 000–$258 750 Úroveň IV | Folsom, CA | 28. 5. 2024 | 17. 6. 2024 | Certifikováno |
| $180 000–$287 500 Úroveň IV | Millburn, NJ | 22. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| $152 360–$195 500 Úroveň IV | Irvine, CA | 21. 3. 2024 | 20. 9. 2024 | Certifikováno |
| $124 000–$195 500 Úroveň III | Hillsboro, OR | 29. 2. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
| $180 000–$287 500 Úroveň IV | Austin, TX | 26. 2. 2024 | 10. 5. 2024 | Certifikováno |
| $124 000–$195 500 Úroveň III | El Dorado Hills, CA | 5. 1. 2024 | 2. 2. 2024 | Certifikováno |
| $180 000–$287 500 Úroveň IV | Phoenix, AZ | 1. 11. 2023 | 2. 11. 2023 | Certifikováno |
| $153 504–$194 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 18. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $160 000–$245 000 Úroveň IV | Charleston, SC | 8. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| $130 000–$194 000 Úroveň III | Pittsburgh, PA | 7. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $190 000–$286 000 Úroveň IV | Apex, NC | 3. 5. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikováno |
| $190 000–$286 000 Úroveň IV | Apex, NC | 19. 4. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikováno |
| $130 000–$194 000 Úroveň III | Cary, NC | 23. 2. 2023 | 23. 8. 2023 | Certifikováno |
| $151 902–$194 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 16. 2. 2023 | 13. 8. 2023 | Certifikováno |
| $145 621–$194 000 Úroveň IV | North Hollywood, CA | 9. 2. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| $151 902–$194 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 7. 2. 2023 | 27. 2. 2023 | Certifikováno |
| $200 000–$325 000 Úroveň IV | Redmond, WA | 13. 12. 2022 | 2. 2. 2023 | Certifikováno |
| $151 902–$221 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 12. 12. 2022 | 12. 6. 2023 | Certifikováno |
| $122 400–$198 900 Úroveň III | Pittsburgh, PA | 18. 11. 2022 | 18. 5. 2023 | Certifikováno |
Engineer Senior ASIC u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v NVIDIA Corporation
- Software Engineer$184 000
- Engineer Senior Systems Software$184 000
- Hardware Engineer, Electronics$166 366
- Research Scientist$173 971
- Architect$181 293
- Program Manager$189 736
- Product Manager$198 702
- Verification Engineer$168 000
- Manager Systems Software$224 000
- Architect Senior$186 472
- ASIC Engineer$196 000
- Engineer Senior Verification$169 666
- Solutions Architect$169 770
- Engineer Systems Software$142 318
- Physical Design Engineer$177 341
- Business Systems Analyst$167 190
- Architect Solutions$153 103
- Senior Research Scientist$201 094
- Engineer Senior Software$183 083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186 472
- CAD Engineer$180 003
- Senior Architect$192 941
- Engineer Senior Physical Design$185 864
- System Design Engineer$157 779
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).