Domů › Zaměstnavatelé › o9 Solutions, Inc. › Sr. Solution Architect
Sr. Solution Architect v o9 Solutions, Inc.: Mzdy H-1B
10 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Sr. Solution Architect v o9 Solutions, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $170 000; střední hodnota $162 500–$178 938.
Žádosti (LCA)10
Medián nabízené mzdy$170 000
Střední část mezd$162 500–$178 938
10.–90. percentil$159 666–$180 631
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $170 000 |
| FY2024 | 5 | $170 000 |
| FY2026 | 2 | $182 971 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $179 631 Úroveň IV | Dallas, TX | 15. 6. 2026 | 6. 10. 2026 | Certifikováno |
| $186 311 Úroveň II | Dallas, TX | 2. 6. 2026 | 6. 11. 2026 | Certifikováno |
| $180 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 9. 7. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 14. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikováno |
| $170 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 28. 2. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikováno |
| $156 660 Úroveň IV | Dallas, TX | 26. 1. 2024 | 6. 7. 2024 | Certifikováno |
| $176 860 Úroveň IV | Dallas, TX | 19. 1. 2024 | 19. 7. 2024 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 3. 4. 2023 | 28. 4. 2023 | Certifikováno |
| $170 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 8. 12. 2022 | 3. 2. 2023 | Certifikováno |
| $170 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 21. 11. 2022 | 6. 1. 2023 | Certifikováno |
Sr. Solution Architect u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v o9 Solutions, Inc.
- Associate Architect$129 900
- Senior Business Operations Specialist$110 792
- Business Operations Specialist$93 775
- DevOps Engineer II$138 228
- Business Operations Specialist, Senior$116 030
- Product Manager II$107 702
- Sr. Business Operations Specialist$110 976
- Solution Architect$140 000
- Senior Solution Architect$168 500
- Software Engineer II$141 960
- Manager, Product Management$128 498
- Sr. DevOps Engineer II$189 034
- Associate Solution Architect$124 895
- Technical Consultant$99 680
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).