Domů › Zaměstnavatelé › Omega Hires
Omega Hires: Platy H-1B a sponzoring
Omega Hires podal 5 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 5. Medián nabízeného platu: $110 739.
Sponzoruje Omega Hires víza H-1B?
Omega Hires podal 5 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 22. 5. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Java Developer | 1 | $101 192 |
| SAP Sales & Distribution Supply Chain Analyst | 1 | $148 949 |
| IT Program Manager | 1 | $121 514 |
| GCP Data Engineer | 1 | $110 739 |
| Golang Developer | 1 | $105 976 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 1 | $101 192 |
| FY2025 | 4 | $116 126 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| GCP Data Engineer | $110 739–$110 745 Úroveň II | Herndon, VA | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Golang Developer | $105 976–$105 997 Úroveň II | Phoenix, AZ | 13. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| SAP Sales & Distribution Supply Chain Analyst | $148 949–$150 000 Úroveň IV | Buffalo Grove, IL | 25. 9. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikováno |
| IT Program Manager | $121 514–$121 550 Úroveň III | Bridgewater, NJ | 24. 9. 2024 | 18. 10. 2024 | Certifikováno |
| Java Developer | $101 192–$104 000 Úroveň II | Fort Worth, TX | 29. 5. 2024 | 4. 6. 2024 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).