Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Optum Services, Inc. › Senior Quality Engineer

Senior Quality Engineer v Optum Services, Inc.: Mzdy H-1B

57 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Quality Engineer v Optum Services, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $115 918; střední hodnota $109 546–$120 494.

Žádosti (LCA)57
Medián nabízené mzdy$115 918
Střední část mezd$109 546–$120 494
10.–90. percentil$105 034–$131 919

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202315$110 136
FY202412$116 178
FY202519$118 691
FY20269$125 798

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$138 370–$179 760
Úroveň IV
Garner, NC26. 5. 202621. 11. 2026Certifikováno
$110 198–$179 760
Úroveň III
Frisco, TX13. 4. 20263. 10. 2026Certifikováno
$142 347–$224 700
Úroveň III
Lathrop, CA27. 2. 202612. 8. 2026Certifikováno
$125 798–$188 748
Úroveň III
Lakeville, MN25. 2. 202627. 8. 2026Certifikováno
$113 225–$188 748Eden Prairie, MN6. 2. 20261. 3. 2026Certifikováno
$120 307–$179 760
Úroveň IV
Davidson, NC5. 2. 20265. 8. 2026Certifikováno
$125 798–$182 490
Úroveň III
Eden Prairie, MN4. 2. 20266. 8. 2026Certifikováno
$127 837–$188 748
Úroveň III
Houston, TX3. 2. 202624. 7. 2026Certifikováno
$127 837–$188 748
Úroveň III
Houston, TX30. 1. 202624. 7. 2026Staženo
$108 956–$165 110
Úroveň III
Mount Juliet, TN28. 11. 202530. 5. 2026Certifikováno
$116 771–$165 074
Úroveň III
Lutz, FL11. 6. 20254. 12. 2025Certifikováno
$134 640
Úroveň III
Aubrey, TX2. 5. 20251. 6. 2025Certifikováno
$105 185–$187 344
Úroveň II
Trumbull, CT29. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$106 517–$173 762
Úroveň III
Propser, TX11. 4. 202510. 10. 2025Certifikováno
$144 942
Úroveň IV
Buford, GA10. 4. 202510. 10. 2025Certifikováno
$120 120–$182 451
Úroveň IV
Horsham, PA1. 4. 202515. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$123 656–$199 827
Úroveň II
Basking Ridge, NJ27. 3. 202519. 9. 2025Certifikováno
$107 865–$161 797
Úroveň III
Mount Juliet, TN20. 3. 202518. 8. 2025Certifikováno
$119 288–$157 300
Úroveň IV
Eden Prairie, MN19. 3. 20254. 9. 2025Certifikováno
$113 901–$161 797
Úroveň IV
St. Augustine, FL14. 3. 20251. 8. 2025Certifikováno
$145 400
Úroveň IV
Westborough, MA6. 3. 20251. 8. 2025Certifikováno
$122 970–$199 827
Úroveň III
Boston, MA20. 2. 202514. 8. 2025Certifikováno
$118 498–$161 800
Úroveň IV
Sanford, FL31. 1. 202511. 3. 2025Certifikováno
$134 640
E-3 · na částečný úvazek · Úroveň III
Aubrey, TX30. 1. 20251. 6. 2025Certifikováno
$118 691–$161 797San Antonio, TX29. 1. 202519. 7. 2025Certifikováno
$120 682–$161 797
Úroveň III
South Jordan, UT28. 1. 202525. 7. 2025Certifikováno
$114 341–$170 312Raleigh, NC10. 1. 202530. 6. 2025Certifikováno
$107 865–$161 797
Úroveň IV
Nashville, TN25. 11. 202421. 5. 2025Certifikováno
$122 970–$195 859
Úroveň II
Boston, MA5. 11. 202430. 4. 2025Certifikováno
$105 514–$178 828
Úroveň II
Victoria, MN30. 10. 202425. 4. 2025Certifikováno
$118 498–$161 800
Úroveň IV
Sanford, FL26. 8. 20241. 10. 2024Certifikováno
$116 438–$161 800
Úroveň III
Spring Hill, TN13. 8. 20244. 2. 2025Certifikováno
$110 136–$149 857
Úroveň III
Mount Juliet, TN26. 6. 20241. 8. 2024Certifikováno
$115 918–$170 300
Úroveň II
Parsippany, NJ25. 6. 202420. 12. 2024Certifikováno
$127 629–$170 300
Úroveň III
Garner, NC25. 6. 202420. 12. 2024Certifikováno
$117 437–$171 377
Úroveň III
Eden Prairie, MN21. 6. 20249. 12. 2024Certifikováno
$117 437–$178 800
Úroveň III
Champlin, MN13. 6. 202411. 12. 2024Certifikováno
$99 418–$170 300
Úroveň II
Northlake, TX20. 5. 202413. 11. 2024Certifikováno
$138 050–$181 406
Úroveň IV
Black Diamond, WA5. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
$113 113–$171 377Eden Prairie, MN14. 3. 202412. 9. 2024Certifikováno
$111 000–$163 216
Úroveň II
Willow Springs, NC5. 3. 202427. 8. 2024Certifikováno
$111 000–$157 744
Úroveň IV
Wauwatosa, WI21. 11. 20234. 12. 2023Certifikováno
$108 368–$173 519
Úroveň III
Tracy, CA15. 9. 202315. 3. 2024Certifikováno
$119 057–$157 744Bloomington, MN7. 9. 202325. 9. 2023Certifikováno
$110 136–$149 857
Úroveň III
Spring Hill, TN7. 9. 20237. 3. 2024Certifikováno
$104 934–$141 970
Úroveň II
San Diego, CA23. 8. 202320. 2. 2024Certifikováno
$119 808–$157 744
Úroveň III
Houston, TX21. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno
$101 277–$165 632
Úroveň II
Champlin, MN5. 7. 202329. 12. 2023Certifikováno
$103 400–$149 857
Úroveň III
Mount Juliet, TN30. 6. 202329. 12. 2023Certifikováno
$113 152–$147 301
Úroveň III
Lakeville, MN28. 3. 202327. 9. 2023Certifikováno
$113 152–$147 301
Úroveň III
Eden Prairie, MN24. 2. 202325. 8. 2023Certifikováno
$102 918–$122 165
Úroveň III
Mount Juliet, TN13. 2. 202315. 8. 2023Certifikováno
$118 518–$157 744
Úroveň III
Leander, TX3. 2. 202315. 2. 2023Certifikováno
$97 000–$147 301Eden Prairie, MN3. 2. 20232. 8. 2023Certifikováno
$113 152–$147 301
Úroveň III
Minnetonka, MN26. 1. 202327. 7. 2023Certifikováno
$106 267–$137 025
Úroveň III
Richmond, VA13. 1. 20236. 7. 2023Certifikováno
$113 152–$127 500
Úroveň III
Minnetonka, MN3. 10. 20223. 12. 2022Certifikováno

Senior Quality Engineer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Optum Services, Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).