Domů › Zaměstnavatelé › Orby AI, Inc.
Orby AI, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Orby AI, Inc. podal 13 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 13. Medián nabízeného platu: $200 000.
Sponzoruje Orby AI, Inc. víza H-1B?
Orby AI, Inc. podal 13 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 14. 7. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer, Machine Learning | 4 | $210 000 |
| Senior Software Engineer | 3 | $200 000 |
| Software Engineer | 2 | $232 500 |
| Research Scientist Lead | 1 | $245 000 |
| Senior Customer Success Manager | 1 | $170 000 |
| Head of Sales | 1 | $205 000 |
| Senior Software Engineer (Full Stack) | 1 | $180 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $200 000 |
| FY2024 | 2 | $227 500 |
| FY2025 | 8 | $195 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)15 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)15 %
- Úroveň III (zkušený)31 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)38 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $270 000–$300 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 14. 7. 2025 | 3. 1. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer, Machine Learning | $146 400–$180 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 15. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer, Machine Learning | — Úroveň I | Mountain View, CA | 15. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer (Full Stack) | $180 000–$210 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 15. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer, Machine Learning | $240 000–$260 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 30. 1. 2025 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| Head of Sales | $205 000–$225 000 E-3 · Úroveň II | Mountain View, CA | 23. 12. 2024 | 20. 1. 2025 | Certifikováno |
| Senior Customer Success Manager | $170 000–$190 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 10. 10. 2024 | 11. 11. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer, Machine Learning | $210 000–$230 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 4. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikováno |
| Research Scientist Lead | $245 000–$270 000 Úroveň III | Newcastle, WA | 31. 5. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $200 000–$230 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 4. 5. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $200 000–$230 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 28. 4. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $195 000–$225 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 28. 4. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer | $195 000–$215 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 8. 12. 2022 | 3. 1. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).