Domů › Zaměstnavatelé › Peer Consulting Resources, Inc.
Peer Consulting Resources, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Peer Consulting Resources, Inc. podal 30 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 30. Medián nabízeného platu: $108 014.
Sponzoruje Peer Consulting Resources, Inc. víza H-1B?
Peer Consulting Resources, Inc. podal 30 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 15. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Enterprise Application Technical Analyst (Accela) | 6 | $147 285 |
| Data Engineer | 3 | $110 739 |
| Software Developer (Accela) | 2 | $112 496 |
| .Net Developer | 2 | $120 359 |
| Oracle Technical Project Manager | 2 | $90 239 |
| Software Developer | 2 | $107 037 |
| Data Analyst | 2 | $118 944 |
| QA Analyst | 1 | $97 053 |
| Mainframe Developer | 1 | $116 000 |
| Sr. Accela Developer | 1 | $113 760 |
| Network Engineer | 1 | $94 390 |
| Mulesoft Architect | 1 | $90 210 |
| Sr. Salesforce Application Developer | 1 | $125 653 |
| Sr. Software Developer | 1 | $96 366 |
| Sr. Salesforce Business System Analyst | 1 | $106 184 |
| IT Project Manager | 1 | $105 560 |
| Computer Programmer | 1 | $83 000 |
| IT Consultant (.Net Developer) | 1 | $98 301 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $96 284 |
| FY2024 | 12 | $115 959 |
| FY2025 | 11 | $107 037 |
| FY2026 | 3 | $98 301 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- East Brunswick, NJ6
- New York, NY4
- Long Island City, NY3
- Princeton, NJ2
- Queens, NY1
- Denver, CO1
- Lawrenceville, GA1
- Brooklyn, NY1
- Atlanta, GA1
- Conshohocken, PA1
- St. Augustine, FL1
- Exton, PA1
- Fremont, CA1
- Robbinsville, NJ1
- Collegeville, PA1
- Vienna, VA1
- Hayward, CA1
- Quincy, MA1
- Jersey City, NJ1
Povolání
- Software Developers9
- Computer Systems Analysts7
- Data Scientists5
- Computer Programmers4
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Network and Computer Systems Administrators1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| IT Consultant (.Net Developer) | $98 301 Úroveň II | New York, NY | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Analyst | $109 491 Úroveň II | Jersey City, NJ | 3. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Engineer | $114 088 Úroveň II | Quincy, MA | 17. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| .Net Developer | $124 800 Úroveň III | New York, NY | 29. 8. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $105 560 Úroveň II | Fremont, CA | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Data Engineer | $90 854 Úroveň II | Collegeville, PA | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Computer Programmer | $83 000 Úroveň II | Robbinsville, NJ | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Data Engineer | $110 739 Úroveň II | Vienna, VA | 17. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Data Analyst | $128 398 Úroveň II | Hayward, CA | 30. 4. 2025 | 30. 4. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Salesforce Business System Analyst | $106 184 Úroveň III | Exton, PA | 3. 1. 2025 | 3. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $107 037 Úroveň II | Princeton, NJ | 30. 12. 2024 | 20. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $107 037 Úroveň II | Princeton, NJ | 30. 12. 2024 | 1. 2. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Salesforce Application Developer | $125 653 Úroveň III | Conshohocken, PA | 18. 12. 2024 | 27. 12. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Software Developer | $96 366 Úroveň II | St. Augustine, FL | 9. 12. 2024 | 9. 12. 2024 | Certifikováno |
| Mulesoft Architect | $90 210 Úroveň II | Atlanta, GA | 13. 9. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer (Accela) | $116 000 Úroveň II | Long Island City, NY | 18. 6. 2024 | 18. 6. 2024 | Certifikováno |
| Mainframe Developer | $116 000 Úroveň II | New York, NY | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Accela Developer | $113 760 Úroveň II | Lawrenceville, GA | 7. 6. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| Enterprise Application Technical Analyst (Accela) | $147 285 Úroveň IV | East Brunswick, NJ | 12. 4. 2024 | 12. 4. 2024 | Certifikováno |
| Enterprise Application Technical Analyst (Accela) | $147 285 Úroveň II | East Brunswick, NJ | 12. 4. 2024 | 12. 4. 2024 | Certifikováno |
| .Net Developer | $115 918 Úroveň II | Long Island City, NY | 8. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| Network Engineer | $94 390 Úroveň II | Brooklyn, NY | 8. 4. 2024 | 17. 4. 2024 | Certifikováno |
| Enterprise Application Technical Analyst (Accela) | $147 285 Úroveň II | East Brunswick, NJ | 8. 4. 2024 | 8. 4. 2024 | Certifikováno |
| Oracle Technical Project Manager | $102 000 Úroveň II | New York, NY | 5. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| Oracle Technical Project Manager | $78 478 Úroveň II | Long Island City, NY | 5. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| Enterprise Application Technical Analyst (Accela) | $180 000 Úroveň IV | East Brunswick, NJ | 4. 4. 2024 | 5. 4. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer (Accela) | $108 992 Úroveň II | Denver, CO | 7. 7. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikováno |
| QA Analyst | $97 053 Úroveň II | Queens, NY | 13. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Enterprise Application Technical Analyst (Accela) | $95 514 Úroveň II | East Brunswick, NJ | 3. 4. 2023 | 26. 4. 2023 | Certifikováno |
| Enterprise Application Technical Analyst (Accela) | $95 514 Úroveň II | East Brunswick, NJ | 17. 2. 2023 | 5. 7. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).