Domů › Zaměstnavatelé › Peet’s Coffee, Inc.
Peet’s Coffee, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Peet’s Coffee, Inc. podal 11 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 11. Medián nabízeného platu: $127 982.
Sponzoruje Peet’s Coffee, Inc. víza H-1B?
Peet’s Coffee, Inc. podal 11 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 11. 2. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Peet’s Coffee, Inc.: 3 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Business Analyst | 2 | $140 421 |
| Sr Manager, Demand Planning | 2 | $150 426 |
| Senior Software Engineer | 1 | $121 763 |
| Operations Manager | 1 | $124 280 |
| Sr. Planning Technical Data Analyst | 1 | $136 011 |
| Senior HR Systems Analyst | 1 | $107 640 |
| Continuous Improvement Manager | 1 | $135 803 |
| Industrial Engineer | 1 | $117 458 |
| Plant Engineer | 1 | $124 467 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $124 280 |
| FY2024 | 1 | $135 803 |
| FY2025 | 1 | — |
| FY2026 | 4 | $136 906 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)9 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)45 %
- Úroveň III (zkušený)27 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)18 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Computer Systems Analysts2
- Industrial Production Managers2
- Industrial Engineers2
- Software Developers, Applications1
- Database Architects1
- Software Developers1
- Logisticians1
- Supply Chain Managers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Plant Engineer | $124 467–$170 000 Úroveň IV | Brooklyn Center, MN | 11. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| Senior Business Analyst | $149 344–$174 637 Úroveň III | Emeryville, CA | 11. 12. 2025 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| Industrial Engineer | $117 458–$140 254 Úroveň II | Emeryville, CA | 13. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| Sr Manager, Demand Planning | $150 426–$193 664 Úroveň III | Emeryville, CA | 4. 11. 2025 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| Sr Manager, Demand Planning | $126 131–$187 619 na částečný úvazek · Úroveň IV | Emeryville, CA | 26. 9. 2024 | 15. 2. 2025 | Certifikováno |
| Continuous Improvement Manager | $135 803–$169 666 Úroveň II | Emeryville, CA | 19. 8. 2024 | 27. 8. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Planning Technical Data Analyst | $136 011–$166 358 Úroveň II | Emeryville, CA | 28. 8. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikováno |
| Operations Manager | $124 280–$165 334 Úroveň II | Emeryville, CA | 12. 5. 2023 | 5. 6. 2023 | Certifikováno |
| Senior HR Systems Analyst | $107 640–$142 870 Úroveň I | Emeryville, CA | 5. 4. 2023 | 9. 9. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Business Analyst | $131 498–$154 523 Úroveň III | Emeryville, CA | 12. 12. 2022 | 1. 4. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $121 763–$144 726 Úroveň II | Emeryville, CA | 16. 7. 2021 | 26. 7. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).