Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › PerkinElmer Informatics, Inc.

PerkinElmer Informatics, Inc.: Platy H-1B a sponzoring

PerkinElmer Informatics, Inc. podal 4 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 4. Medián nabízeného platu: $110 822.

Žádosti (LCA)4
Certifikováno4
Adresa zaměstnavateleWaltham, MA
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$110 822
Střední část mezd$90 834–$120 370
10.–90. percentil$71 252–$121 156

Sponzoruje PerkinElmer Informatics, Inc. víza H-1B?

PerkinElmer Informatics, Inc. podal 4 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 14. 6. 2023. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Project Manager1$101 712
Associate Software Service Specialist1$58 198
Senior Customer Marketing Manager1$121 680
Senior Principal Development Engineer1$119 933

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20233$101 712
FY20251$119 933

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Project Manager$101 712–$105 000
Úroveň II
Waltham, MA14. 6. 202324. 7. 2023Certifikováno
Associate Software Service Specialist$58 198–$72 590
Úroveň I
Waltham, MA25. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
Senior Principal Development Engineer$119 933–$195 000
Úroveň III
Chelmsford, MA7. 4. 20222. 5. 2022Certifikováno, poté staženo
Senior Customer Marketing Manager$121 680
Úroveň II
Waltham, MA4. 1. 202217. 1. 2022Certifikováno, poté staženo

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).