Domů › Zaměstnavatelé › Pioneer Consulting Services LLC › Software Engineer
Software Engineer v Pioneer Consulting Services LLC: Mzdy H-1B
45 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Software Engineer v Pioneer Consulting Services LLC. Nabízený mediánový základní plat $111 322; střední hodnota $103 000–$115 586.
Žádosti (LCA)45
Medián nabízené mzdy$111 322
Střední část mezd$103 000–$115 586
10.–90. percentil$97 600–$122 699
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $103 096 |
| FY2024 | 11 | $105 997 |
| FY2025 | 10 | $118 916 |
| FY2026 | 12 | $113 462 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $112 424 Úroveň II | Charlotte, NC | 8. 5. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikováno |
| $114 754 Úroveň II | Austin, TX | 8. 5. 2026 | 8. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 424 Úroveň II | Wesley Chapel, FL | 7. 4. 2026 | 7. 4. 2026 | Certifikováno |
| $131 997 Úroveň II | New York, NY | 18. 3. 2026 | 18. 3. 2026 | Certifikováno |
| $114 754 Úroveň II | Austin, TX | 23. 2. 2026 | 22. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923 Úroveň II | Lakewood Village, TX | 11. 2. 2026 | 11. 2. 2026 | Certifikováno |
| $92 206 Úroveň II | Brooklyn, OH | 11. 2. 2026 | 11. 2. 2026 | Certifikováno |
| $187 741 Úroveň II | Mountain View, CA | 11. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| $131 997 Úroveň II | New York, NY | 18. 12. 2025 | 18. 12. 2025 | Certifikováno |
| $111 072 Úroveň II | Phoenix, AZ | 7. 11. 2025 | 26. 12. 2025 | Certifikováno |
| $114 000 Úroveň II | Cincinnati, OH | 6. 11. 2025 | 15. 2. 2026 | Certifikováno |
| $100 547 Úroveň II | Cincinnati, OH | 4. 11. 2025 | 15. 2. 2026 | Certifikováno |
| $107 890 Úroveň II | Richmond, VA | 18. 6. 2025 | 7. 10. 2025 | Certifikováno |
| $105 997 Úroveň II | Lakewood Village, TX | 6. 5. 2025 | 6. 5. 2025 | Certifikováno |
| $172 931 Úroveň II | Mountain View, CA | 30. 4. 2025 | 30. 4. 2025 | Certifikováno |
| $112 986 Úroveň II | Charlotte, NC | 20. 3. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Raleigh, NC | 11. 2. 2025 | 28. 7. 2025 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Raleigh, NC | 31. 1. 2025 | 31. 1. 2025 | Certifikováno |
| $117 832 Úroveň II | Durham, NC | 22. 1. 2025 | 4. 4. 2025 | Certifikováno |
| $122 699 Úroveň II | McLean, VA | 10. 12. 2024 | 10. 6. 2025 | Certifikováno |
| $108 826 Úroveň II | Austin, TX | 2. 12. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Raleigh, NC | 24. 10. 2024 | 24. 10. 2024 | Certifikováno |
| $105 997 Úroveň II | Irving, TX | 6. 9. 2024 | 6. 9. 2024 | Certifikováno |
| $122 699 Úroveň II | Herndon, VA | 7. 8. 2024 | 7. 8. 2024 | Certifikováno |
| $107 037 Úroveň II | Princeton, NJ | 12. 7. 2024 | 12. 7. 2024 | Certifikováno |
| $105 061 Úroveň II | Princeton, NJ | 19. 6. 2024 | 19. 6. 2024 | Certifikováno |
| $110 365 Úroveň II | Durham, NC | 11. 6. 2024 | 11. 6. 2024 | Certifikováno |
| $101 192 Úroveň II | Aubrey, TX | 10. 6. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$110 000 Úroveň II | Irving, TX | 3. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $102 939–$114 200 Úroveň II | Richmond, VA | 14. 2. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikováno |
| $114 358 Úroveň II | West Sacramento, CA | 13. 2. 2024 | 13. 2. 2024 | Certifikováno |
| $120 000–$150 000 Úroveň II | Canton, MA | 8. 2. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $103 000–$120 000 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 22. 11. 2023 | 22. 11. 2023 | Certifikováno |
| $96 000 Úroveň II | Hattiesburg, MS | 12. 9. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikováno |
| $101 192 Úroveň II | Farmers Branch, TX | 22. 8. 2023 | 22. 8. 2023 | Certifikováno |
| $115 586–$141 378 Úroveň I | San Jose, CA | 31. 5. 2023 | 31. 5. 2023 | Certifikováno |
| $95 701 Úroveň II | Malvern, PA | 14. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $85 000–$90 000 Úroveň II | Cincinnati, OH | 23. 3. 2023 | 30. 7. 2023 | Certifikováno |
| $105 000 Úroveň II | Aubrey, TX | 13. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikováno |
| $111 322–$120 000 Úroveň II | San Diego, CA | 3. 3. 2023 | 3. 3. 2023 | Certifikováno |
| $115 000 Úroveň II | Devon, PA | 28. 2. 2023 | 16. 3. 2023 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Duluth, GA | 25. 1. 2023 | 25. 1. 2023 | Certifikováno |
| $100 000–$140 000 Úroveň II | O'fallen, MO | 14. 12. 2022 | 14. 12. 2022 | Certifikováno |
| $92 040 Úroveň II | Coraopolis, PA | 22. 11. 2022 | 22. 11. 2022 | Certifikováno |
| $115 000 Úroveň II | Devon, PA | 30. 9. 2022 | 30. 9. 2022 | Certifikováno |
Software Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Pioneer Consulting Services LLC
- Java Developer$105 200
- Software Developer$103 064
- Full Stack Java Developer$101 899
- Full Stack Developer$110 829
- Java Full Stack Developer$112 986
- ETL Developer$103 054
- ServiceNow Developer$98 446
- Data Engineer$93 122
- Cloud Engineer$102 482
- Developer$98 904
- Database Developer$108 514
- Java Engineer$111 072
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).