Domů › Zaměstnavatelé › Piorion Solutions,inc
Piorion Solutions,inc: Platy H-1B a sponzoring
Piorion Solutions,inc podal 126 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 126. Medián nabízeného platu: $102 627.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje Piorion Solutions,inc víza H-1B?
Piorion Solutions,inc podal 126 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 20. 8. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Piorion Solutions,inc: 4 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 59 | $113 360 |
| Scrum Master | 8 | $78 187 |
| QA Analyst | 7 | $83 948 |
| Application Developer | 7 | $108 514 |
| ETL Developer | 5 | $95 243 |
| Mainframe Software Developer | 4 | $86 580 |
| SAP Software Developer/Architect | 3 | $101 192 |
| QA Analyst / Business Analyst | 2 | $100 256 |
| Mainframe Developer | 2 | $108 898 |
| Software Developer (SAP) | 2 | $128 502 |
| QA Analyst/Tester | 2 | $100 818 |
| Software Developer - Project Delivery Specialist | 2 | $124 371 |
| Cobol Software Developer | 1 | $98 904 |
| DevOps Release Manager | 1 | $101 338 |
| Dev Ops Engineer | 1 | $95 909 |
| Curam Developer | 1 | $101 109 |
| SAP Software Developer | 1 | $109 283 |
| Data Engineer / Business Intelligence Analyst | 1 | $88 608 |
| Software Development Engineer | 1 | $82 014 |
| Software Developer (Devops) | 1 | $132 870 |
| Mainframe Cobol Db2 Developer | 1 | $132 870 |
| Cognos Analytics Report Developer | 1 | $87 318 |
| Senior Application Developer | 1 | $108 514 |
| Data Architect | 1 | $143 208 |
| SAP Hana Consultant/Package Specialist | 1 | $107 245 |
| Test Specialist - Automation | 1 | $85 218 |
| SAP HANA Consultant | 1 | $107 245 |
| Systems Analyst | 1 | $104 416 |
| Software QA Analyst | 1 | $91 978 |
| Liferay Developer | 1 | $91 021 |
| Data/QA Analyst | 1 | $89 690 |
| QA Tester | 1 | — |
| Technical Lead - Cognos | 1 | $121 451 |
| Lead Oracle Developer | 1 | $171 018 |
| Software Quality Assurance Engineer | 1 | $92 040 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 57 | $101 109 |
| FY2024 | 38 | $95 128 |
| FY2025 | 31 | $121 451 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- West Sacramento, CA22
- Sacramento, CA9
- Plano, TX5
- Olympia, WA4
- Sanford, FL4
- Maryland Heights, MO4
- Pleasanton, CA3
- Columbus, OH3
- Carmel, IN3
- Kingston, NJ3
- Glastonbury, CT3
- Dallas, TX2
- Richmond, VA2
- Durham, NC2
- Bellevue, WA2
- South Washington, DC2
- Dublin, OH2
- Tallahassee, FL2
- Parma Heights, OH2
- Cleveland, OH2
Povolání
- Software Developers97
- Software Quality Assurance Analysts and Testers16
- Computer Systems Engineers/Architects9
- Computer Systems Analysts2
- Data Scientists1
- Database Architects1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| QA Analyst/Tester | $102 086 Úroveň II | Parsippany, NJ | 20. 8. 2025 | 7. 1. 2026 | Certifikováno |
| Mainframe Software Developer | $93 018 Úroveň II | Decatur, IL | 22. 7. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $124 592 Úroveň II | Sacramento, CA | 21. 7. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $121 451 Úroveň II | West Sacramento, CA | 4. 6. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $121 451 Úroveň II | Sacramento, CA | 3. 6. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| Mainframe Software Developer | $88 358 Úroveň II | Decatur, IL | 27. 5. 2025 | 28. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $77 459 Úroveň III | Searcy, AR | 27. 5. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $121 451 Úroveň II | West Sacramento, CA | 13. 5. 2025 | 25. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $138 590 Úroveň IV | Columbus, OH | 17. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 627 Úroveň II | Columbus, OH | 16. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $121 451 Úroveň II | West Sacramento, CA | 8. 4. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| QA Analyst / Business Analyst | $126 131 Úroveň IV | Dallas, TX | 1. 4. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $121 451 Úroveň II | West Sacramento, CA | 20. 3. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $103 605 Úroveň II | Eagan, MN | 13. 3. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $133 973 Úroveň IV | Maryland Heights, MO | 10. 3. 2025 | 13. 3. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $121 451 Úroveň II | West Sacramento, CA | 18. 2. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Plano, TX | 18. 2. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Quality Assurance Engineer | $92 040 Úroveň II | Sacramento, CA | 30. 1. 2025 | 15. 6. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 627 Úroveň II | New Albany, OH | 30. 1. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikováno |
| ETL Developer | $103 605 Úroveň II | Woodbury, MN | 27. 12. 2024 | 7. 1. 2025 | Certifikováno |
| Application Developer | $93 226 Úroveň II | Parma Heights, OH | 12. 12. 2024 | 31. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $126 942 Úroveň II | San Pedro, CA | 25. 11. 2024 | 27. 3. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $133 973 Úroveň IV | Maryland Heights, MO | 25. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| Lead Oracle Developer | $171 018 Úroveň IV | Sacramento, CA | 21. 11. 2024 | 30. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | — Úroveň III | Maryland Heights, MO | 13. 11. 2024 | 20. 11. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer - Project Delivery Specialist | $121 800 Úroveň II | Sacramento, CA | 18. 10. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer - Project Delivery Specialist | $126 942 Úroveň II | Woodland Hills, CA | 17. 10. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikováno |
| ETL Developer | $95 243 Úroveň II | Carmel, IN | 8. 10. 2024 | 25. 12. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $118 893 Úroveň II | Thousand Oaks, CA | 8. 10. 2024 | 20. 2. 2025 | Certifikováno |
| QA Analyst | $118 498 Úroveň IV | Sanford, FL | 7. 10. 2024 | 15. 1. 2025 | Certifikováno |
| QA Analyst | $118 498 na částečný úvazek · Úroveň IV | Sanford, FL | 7. 10. 2024 | 16. 1. 2025 | Certifikováno |
| QA Tester | $79 643 na částečný úvazek · Úroveň II | Indianapolis, IN | 10. 9. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikováno |
| SAP Software Developer/Architect | $105 997 Úroveň II | Plano, TX | 26. 8. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikováno |
| Technical Lead - Cognos | $121 451 Úroveň II | West Sacramento, CA | 5. 8. 2024 | 1. 2. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $121 451 Úroveň II | Sacramento, CA | 17. 7. 2024 | 15. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $93 226 Úroveň II | Cleveland, OH | 10. 7. 2024 | 5. 11. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $121 451 Úroveň II | West Sacramento, CA | 2. 7. 2024 | 3. 9. 2024 | Certifikováno |
| Data/QA Analyst | $89 690 Úroveň II | Irvine, CA | 31. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $93 683 Úroveň II | Cleaveland, OH | 23. 5. 2024 | 5. 11. 2024 | Certifikováno |
| Scrum Master | $67 850 Úroveň III | Erie, PA | 23. 5. 2024 | 24. 5. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $114 358 Úroveň II | Sacramento, CA | 9. 5. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikováno |
| ETL Developer | $86 050 Úroveň II | Carmel, IN | 8. 5. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikováno |
| ETL Developer | $86 050 Úroveň II | Carmel, IN | 30. 4. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikováno |
| Scrum Master | $78 187 Úroveň II | Glastonbury, CT | 12. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| Scrum Master | $78 478 Úroveň II | Kingston, NJ | 12. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| Scrum Master | $78 478 Úroveň II | Kingston, NJ | 12. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| Scrum Master | $78 478 Úroveň II | Kingston, NJ | 12. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| Scrum Master | $78 187 Úroveň II | Glastonbury, CT | 12. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| Scrum Master | $78 187 Úroveň II | Glastonbury, CT | 12. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| Software QA Analyst | $91 978 Úroveň II | Apex, NC | 22. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 810 Úroveň II | Tracy, CA | 22. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $83 741 Úroveň II | Hoschton, GA | 21. 2. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $89 565 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 15. 2. 2024 | 26. 2. 2024 | Certifikováno |
| QA Analyst/Tester | $99 549 Úroveň II | Sayreville, NJ | 14. 2. 2024 | 19. 2. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer (SAP) | $128 502 Úroveň II | Redmond, WA | 7. 2. 2024 | 12. 2. 2024 | Certifikováno |
| Liferay Developer | $91 021 Úroveň II | Troy, MI | 31. 1. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| Scrum Master | $70 075 Úroveň II | Frisco, TX | 19. 1. 2024 | 19. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 18. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | — Úroveň II | West Sacramento, CA | 22. 12. 2023 | 30. 5. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $96 574 Úroveň II | Dublin, OH | 14. 12. 2023 | 9. 6. 2024 | Certifikováno |
| Application Developer | $147 368 Úroveň II | Fremont, CA | 5. 12. 2023 | 24. 4. 2024 | Certifikováno |
| Application Developer | $114 358 Úroveň II | West Sacramento, CA | 17. 11. 2023 | 15. 12. 2023 | Certifikováno |
| SAP Hana Consultant/Package Specialist | $107 245 E-3 · Úroveň II | Temecula, CA | 26. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $121 222 Úroveň II | Costa Mesa, CA | 26. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| SAP HANA Consultant | $107 245 E-3 · Úroveň II | Temecula, CA | 18. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| Test Specialist - Automation | $85 218 Úroveň II | West Sacramento, CA | 18. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $114 358 Úroveň II | West Sacramento, CA | 10. 10. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $96 574 Úroveň II | Columbus, OH | 4. 10. 2023 | 10. 10. 2023 | Certifikováno |
| Systems Analyst | $104 416 Úroveň III | Alpharetta, GA | 27. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $114 358 Úroveň II | West Sacramento, CA | 15. 9. 2023 | 15. 2. 2024 | Certifikováno |
| Application Developer | $114 358 Úroveň II | West Sacramento, CA | 11. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $114 358 Úroveň II | West Sacramento, CA | 11. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $114 358 Úroveň II | Sacramento, CA | 5. 9. 2023 | 5. 3. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $114 358 Úroveň II | West Sacramento, CA | 5. 9. 2023 | 15. 2. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $114 358 Úroveň II | West Sacramento, CA | 1. 9. 2023 | 15. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $86 050 Úroveň II | Brownsburg, IN | 31. 8. 2023 | 30. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer (SAP) | $128 502 Úroveň II | Redmond, WA | 21. 8. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikováno |
| Data Architect | $143 208 Úroveň III | Sanford, FL | 15. 8. 2023 | 16. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $77 022 Úroveň II | Tallahassee, FL | 11. 8. 2023 | 30. 1. 2024 | Certifikováno |
| SAP Software Developer/Architect | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 21. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| SAP Software Developer/Architect | $91 562 Úroveň II | Plano, TX | 20. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $91 021 Úroveň II | Rochester Hills, MI | 13. 7. 2023 | 16. 7. 2023 | Certifikováno |
| Mainframe Software Developer | $84 802 Úroveň II | O'Fallon, MO | 30. 6. 2023 | 30. 12. 2023 | Certifikováno |
| Mainframe Software Developer | $84 802 Úroveň II | O'Fallon, MO | 30. 6. 2023 | 15. 7. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $108 514 Úroveň II | West Sacramento, CA | 28. 6. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| Application Developer | $87 194 Úroveň II | Parma Heights, OH | 22. 6. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| Application Developer | $87 194 Úroveň II | Parma, OH | 22. 6. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| Cognos Analytics Report Developer | $87 318 Úroveň II | Rensselaer, NY | 26. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $87 194 Úroveň II | Cleveland, OH | 26. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $108 514 Úroveň II | West Sacramento, CA | 12. 5. 2023 | 31. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Application Developer | $108 514 Úroveň II | West Sacramento, CA | 12. 5. 2023 | 25. 7. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $95 909 Úroveň II | Richmond, VA | 10. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| QA Analyst | $79 414 Úroveň II | Minnetonka, MN | 10. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $127 338 Úroveň II | Bellevue, WA | 21. 4. 2023 | 14. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $84 802 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 19. 4. 2023 | 24. 4. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $98 842 Úroveň II | Lake Oswego, OR | 13. 4. 2023 | 30. 5. 2023 | Certifikováno |
| Mainframe Developer | $108 514 Úroveň II | West Sacramento, CA | 12. 4. 2023 | 31. 5. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $88 566 Úroveň II | Dublin, OH | 23. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno |
| Software Development Engineer | $82 014 Úroveň II | Louisville, KY | 27. 2. 2023 | 27. 2. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 109 Úroveň II | Charlotte, NC | 24. 2. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
Zobrazeno 100 posledních z 126 žádostí.
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).