Domů › Zaměstnavatelé › Plains All American GP LLC
Plains All American GP LLC: Platy H-1B a sponzoring
Plains All American GP LLC podal 5 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 5. Medián nabízeného platu: $114 600.
Sponzoruje Plains All American GP LLC víza H-1B?
Plains All American GP LLC podal 5 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 6. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Leak Detection Engineer | 4 | $112 950 |
| Project Engineer II | 1 | $131 200 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $130 000 |
| FY2024 | 1 | $108 000 |
| FY2025 | 1 | $111 300 |
| FY2026 | 2 | $122 900 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Engineer II | $131 200 Úroveň I | Midland, TX | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Leak Detection Engineer | $114 600–$172 000 Úroveň II | Houston, TX | 31. 3. 2026 | 14. 8. 2026 | Certifikováno |
| Leak Detection Engineer | $111 300–$166 900 Úroveň II | Houston, TX | 6. 8. 2025 | 4. 10. 2025 | Certifikováno |
| Leak Detection Engineer | $108 000–$162 000 Úroveň II | Houston, TX | 22. 4. 2024 | 30. 5. 2024 | Certifikováno |
| Leak Detection Engineer | $130 000 Úroveň II | Houston, TX | 28. 7. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).