Domů › Zaměstnavatelé › Pristine Rehab Care, LLC › Speech Language Pathologist
Speech Language Pathologist v Pristine Rehab Care, LLC: Mzdy H-1B
224 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Speech Language Pathologist v Pristine Rehab Care, LLC. Nabízený mediánový základní plat $79 269; střední hodnota $74 547–$82 846.
Žádosti (LCA)224
Medián nabízené mzdy$79 269
Střední část mezd$74 547–$82 846
10.–90. percentil$71 136–$90 958
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 40 | $74 277 |
| FY2024 | 77 | $78 083 |
| FY2025 | 49 | $82 410 |
| FY2026 | 49 | $81 744 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $89 398 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Pittsburg, CA | 23. 6. 2026 | 3. 8. 2026 | Certifikováno |
| $77 605 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Chino, CA | 10. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $75 130 Úroveň I | Rio Vista, CA | 10. 6. 2026 | 3. 8. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Los Angeles, CA | 9. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 Úroveň I | Los Angeles, CA | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $81 744 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Marysville, WA | 28. 5. 2026 | 5. 9. 2026 | Certifikováno |
| $87 797 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Coalinga, CA | 28. 5. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 Úroveň I | Los Angeles, CA | 28. 5. 2026 | 11. 8. 2026 | Certifikováno |
| $67 704 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | St. Augustine, FL | 26. 5. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $97 074 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lehigh Acres, FL | 20. 5. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $87 526 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lehigh Acres, FL | 20. 5. 2026 | 16. 11. 2026 | Certifikováno |
| $90 958 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Patterson, CA | 19. 5. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $80 454 Úroveň I | Lodi, CA | 18. 5. 2026 | 14. 11. 2026 | Certifikováno |
| $86 819 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Rio Vista, CA | 8. 5. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $77 605 Úroveň I | Norco, CA | 6. 5. 2026 | 10. 10. 2026 | Certifikováno |
| $81 744 Úroveň I | Lakewood, WA | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $78 645 Úroveň I | Bakersfield, CA | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $89 398 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Francisco, CA | 10. 3. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 na částečný úvazek · Úroveň I | Pasadena, CA | 10. 3. 2026 | 18. 3. 2026 | Certifikováno |
| $96 200 Úroveň I | San Jose, CA | 5. 3. 2026 | 12. 3. 2026 | Certifikováno |
| $90 958 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Patterson, CA | 3. 3. 2026 | 7. 7. 2026 | Certifikováno |
| $77 605 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 3. 3. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 na částečný úvazek · Úroveň I | Encino, CA | 27. 2. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikováno |
| $77 605 Úroveň I | Fontana, CA | 20. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| $90 958 Úroveň I | Modesto, CA | 20. 2. 2026 | 9. 8. 2026 | Certifikováno |
| $80 454 Úroveň I | Lodi, CA | 9. 2. 2026 | 25. 7. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 Úroveň I | Los Angeles, CA | 2. 2. 2026 | 11. 2. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 Úroveň I | Los Angeles, CA | 2. 2. 2026 | 11. 2. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Los Angeles, CA | 30. 1. 2026 | 13. 5. 2026 | Certifikováno |
| $77 605 Úroveň I | Fontana, CA | 28. 1. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $90 958 Úroveň I | Patterson, CA | 28. 1. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $89 398 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Francisco, CA | 27. 1. 2026 | 7. 2. 2026 | Certifikováno |
| $67 704 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | St. Augustine, FL | 21. 1. 2026 | 15. 2. 2026 | Certifikováno |
| $77 605 Úroveň I | Norco, CA | 9. 1. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Los Angeles, CA | 15. 12. 2025 | 5. 3. 2026 | Certifikováno |
| $89 398 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Francisco, CA | 3. 12. 2025 | 21. 2. 2026 | Certifikováno |
| $67 704 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | St. Augustine, FL | 2. 12. 2025 | 15. 2. 2026 | Certifikováno |
| $74 589 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Los Angeles, CA | 1. 12. 2025 | 16. 3. 2026 | Certifikováno |
| $87 526 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lehigh Acres, FL | 24. 11. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikováno |
| $80 454 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lodi, CA | 18. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikováno |
| $90 958 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Modesto, CA | 18. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikováno |
| $80 454 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lodi, CA | 18. 11. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikováno |
| $80 454 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lodi, CA | 14. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| $86 819 Úroveň I | Elk Grove, CA | 14. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| $96 200 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Jose, CA | 11. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| $89 398 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Francisco, CA | 11. 11. 2025 | 16. 1. 2026 | Certifikováno |
| $86 819 Úroveň I | Elk Grove, CA | 11. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| $86 819 Úroveň I | Elk Grove, CA | 11. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| $81 744 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lakewood, WA | 5. 11. 2025 | 25. 1. 2026 | Certifikováno |
| $81 744 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lakewood, WA | 5. 11. 2025 | 25. 1. 2026 | Certifikováno |
| $85 000 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Stockton, CA | 3. 11. 2025 | 26. 3. 2026 | Certifikováno |
| $86 819 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Rio Vista, CA | 8. 9. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikováno |
| $86 819 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Walnut Grove, CA | 5. 9. 2025 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| $77 272 Úroveň I | Yonkers, NY | 5. 9. 2025 | 8. 1. 2026 | Certifikováno |
| $87 526 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lehigh Acres, FL | 4. 9. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikováno |
| $77 605 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Chino, CA | 3. 9. 2025 | 24. 10. 2025 | Certifikováno |
| $90 958 Úroveň I | Modesto, CA | 27. 8. 2025 | 8. 1. 2026 | Certifikováno |
| $80 454 Úroveň I | Mountain House, CA | 20. 8. 2025 | 27. 8. 2025 | Certifikováno |
| $90 958 Úroveň I | Patterson, CA | 18. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $87 526 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lehigh Acres, FL | 14. 8. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikováno |
| $89 398 Úroveň I | Pleasant Hill, CA | 14. 8. 2025 | 20. 11. 2025 | Certifikováno |
| $74 589 Úroveň I | Los Angeles, CA | 14. 8. 2025 | 6. 11. 2025 | Certifikováno |
| $90 958 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Patterson, CA | 5. 8. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| $77 605 Úroveň I | Fontana, CA | 29. 7. 2025 | 5. 8. 2025 | Certifikováno |
| $77 605 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 25. 7. 2025 | 1. 1. 2026 | Certifikováno |
| $77 605 Úroveň I | Norco, CA | 24. 7. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| $72 051 Úroveň I | Lawrence, MA | 18. 7. 2025 | 20. 8. 2025 | Certifikováno |
| $80 454 Úroveň I | Mountain House, CA | 16. 7. 2025 | 30. 7. 2025 | Certifikováno |
| $75 130 na částečný úvazek · Úroveň I | Rio Vista, CA | 10. 7. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| $91 666 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Francisco, CA | 25. 4. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| $78 083 Úroveň I | Los Angeles, CA | 25. 4. 2025 | 9. 7. 2025 | Certifikováno |
| $78 083 Úroveň I | Los Angeles, CA | 24. 4. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| $82 410 Úroveň I | Patterson, CA | 17. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikováno |
| $82 410 Úroveň I | Patterson, CA | 10. 4. 2025 | 28. 5. 2025 | Certifikováno |
| $80 891 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lakewood, WA | 26. 3. 2025 | 5. 8. 2025 | Certifikováno |
| $82 410 Úroveň I | Petal, MS | 28. 2. 2025 | 28. 8. 2025 | Certifikováno |
| $91 666 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Francisco, CA | 31. 1. 2025 | 7. 2. 2025 | Certifikováno |
| $82 410 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Patterson, CA | 29. 1. 2025 | 24. 2. 2025 | Certifikováno |
| $82 410 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Patterson, CA | 29. 1. 2025 | 24. 2. 2025 | Certifikováno |
| $91 666 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Lorenzo, CA | 29. 1. 2025 | 6. 2. 2025 | Certifikováno |
| $82 410 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Patterson, CA | 29. 1. 2025 | 12. 2. 2025 | Certifikováno |
| $78 083 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Los Angeles, CA | 22. 1. 2025 | 1. 2. 2025 | Certifikováno |
| $68 162 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Augustine, FL | 22. 1. 2025 | 15. 2. 2025 | Certifikováno |
| $82 410 Úroveň I | Modesto, CA | 22. 1. 2025 | 30. 1. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $82 410 Úroveň I | Modesto, CA | 8. 1. 2025 | 20. 1. 2025 | Certifikováno |
| $82 410 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Patterson, CA | 7. 1. 2025 | 7. 1. 2025 | Certifikováno |
| $90 000 Úroveň I | Los Angeles, CA | 27. 11. 2024 | 17. 2. 2025 | Certifikováno |
| $91 666 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Antioch, CA | 20. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| $74 443 Úroveň I | Dos Palos, CA | 20. 11. 2024 | 27. 11. 2024 | Certifikováno |
| $71 989 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 18. 11. 2024 | 20. 5. 2025 | Certifikováno |
| $91 666 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Half Moon Bay, CA | 12. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| $83 283 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Coalinga, CA | 8. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| $82 410 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Ceres, CA | 8. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| $91 666 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Albany, CA | 8. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| $79 310 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Fairfield, CA | 8. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| $79 000 Úroveň I | Los Angeles, CA | 8. 11. 2024 | 17. 2. 2025 | Certifikováno |
| — H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Concord, CA | 25. 10. 2024 | 4. 11. 2024 | Certifikováno |
| $79 498 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Manteca, CA | 25. 10. 2024 | 1. 12. 2024 | Certifikováno |
| $80 600 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Fort Myers, FL | 21. 10. 2024 | 25. 10. 2024 | Certifikováno |
| $71 989 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Chino, CA | 18. 10. 2024 | 25. 10. 2024 | Certifikováno |
| $80 600 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Fort Myers, FL | 18. 10. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikováno |
| $71 989 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 7. 10. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $79 498 Úroveň I | Manteca, CA | 19. 9. 2024 | 27. 9. 2024 | Certifikováno |
| $70 720 Úroveň I | Elk Grove, CA | 17. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikováno |
| $79 498 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Stockton, CA | 16. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikováno |
| $68 162 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | St. Augustine, FL | 10. 9. 2024 | 15. 9. 2024 | Certifikováno |
| $77 938 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Marcos, CA | 5. 9. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikováno |
| $77 938 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Ramona, CA | 5. 9. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikováno |
| $79 498 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lodi, CA | 28. 8. 2024 | 5. 9. 2024 | Certifikováno |
| $71 989 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Norco, CA | 28. 8. 2024 | 5. 9. 2024 | Certifikováno |
| $75 525 Úroveň I | Brush Prairie, WA | 19. 8. 2024 | 27. 8. 2024 | Certifikováno |
| $82 410 Úroveň I | Modesto, CA | 16. 8. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikováno |
| $75 525 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Brush Prairie, WA | 13. 8. 2024 | 20. 8. 2024 | Certifikováno |
| $61 485 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Naples, FL | 12. 8. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikováno |
| $80 600 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Fort Myers, FL | 12. 8. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikováno |
| $68 162 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | St. Augustine, FL | 12. 8. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikováno |
| $82 410 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Patterson, CA | 12. 8. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikováno |
| $77 938 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Ysidro, CA | 9. 8. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $91 666 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Francisco, CA | 9. 8. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $82 410 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Patterson, CA | 9. 8. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $91 666 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Oakland, CA | 9. 8. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $82 410 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Modesto, CA | 9. 8. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $79 498 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lodi, CA | 9. 8. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $71 989 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Chino, CA | 9. 8. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $78 083 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Los Angeles, CA | 9. 8. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $82 410 Úroveň I | Modesto, CA | 9. 8. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikováno |
| $68 973 Úroveň I | Townsend, MA | 31. 7. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikováno |
| $79 498 Úroveň I | Lodi, CA | 31. 7. 2024 | 31. 7. 2024 | Certifikováno |
| $79 498 Úroveň I | Lodi, CA | 31. 7. 2024 | 31. 7. 2024 | Certifikováno |
| $71 989 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 31. 7. 2024 | 8. 8. 2024 | Certifikováno |
| $79 498 Úroveň I | Lodi, CA | 31. 7. 2024 | 8. 8. 2024 | Certifikováno |
| $80 891 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Sumner, WA | 24. 7. 2024 | 20. 8. 2024 | Certifikováno |
| $71 989 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 22. 7. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikováno |
| $80 891 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Sumner, WA | 16. 7. 2024 | 20. 8. 2024 | Certifikováno |
| $80 891 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Sumner, WA | 11. 7. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $82 410 Úroveň I | Patterson, CA | 5. 7. 2024 | 16. 7. 2024 | Certifikováno |
| $79 269 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lakewood, WA | 28. 6. 2024 | 10. 8. 2024 | Certifikováno |
| $79 269 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lakewood, WA | 28. 6. 2024 | 10. 8. 2024 | Certifikováno |
| $79 269 Úroveň I | Lakewood, WA | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $72 592 Úroveň I | Bakersfield, CA | 29. 5. 2024 | 5. 8. 2024 | Certifikováno |
| $77 854 Úroveň I | Los Angeles, CA | 24. 5. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikováno |
| $94 494 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Francisco, CA | 22. 5. 2024 | 13. 8. 2024 | Certifikováno |
| $79 269 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Lakewood, WA | 22. 5. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikováno |
| $72 592 Úroveň I | Bakersfeild, CA | 8. 5. 2024 | 11. 8. 2024 | Certifikováno |
| $78 042 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | San Ysidro, CA | 6. 5. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikováno |
| $79 144 Úroveň I | Woodland, CA | 18. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikováno |
| $77 854 Úroveň I | Diamond Bar, CA | 16. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $65 333 na částečný úvazek · Úroveň I | St. Augustine, FL | 22. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| $74 547 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 20. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| $74 547 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 11. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
| $74 547 Úroveň I | Norco, CA | 8. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
| $77 854 Úroveň I | Irvine, CA | 5. 3. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikováno |
| $74 547 Úroveň I | Chino, CA | 4. 3. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikováno |
| $79 269 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Marysville, WA | 22. 2. 2024 | 22. 2. 2024 | Certifikováno |
| $85 301 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Modesto, CA | 22. 2. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikováno |
| $65 333 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | St. Augustine, FL | 15. 2. 2024 | 22. 2. 2024 | Certifikováno |
| $69 202 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Vancouver, WA | 6. 2. 2024 | 22. 2. 2024 | Certifikováno |
| $79 269 Úroveň I | Lakewood, WA | 5. 2. 2024 | 19. 2. 2024 | Certifikováno |
| $65 333 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Augustine, FL | 30. 1. 2024 | 10. 2. 2024 | Certifikováno |
| $74 901 Úroveň I | Lodi, CA | 30. 1. 2024 | 20. 2. 2024 | Certifikováno |
| $79 144 Úroveň I | Loomis, CA | 23. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| $74 901 Úroveň I | Lodi, CA | 23. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| $81 619 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Greenfield, CA | 22. 1. 2024 | 22. 1. 2024 | Certifikováno |
| $94 494 Úroveň I | San Francisco, CA | 19. 1. 2024 | 5. 2. 2024 | Certifikováno |
| $81 619 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Salinas, CA | 10. 1. 2024 | 18. 1. 2024 | Certifikováno |
| $81 619 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Salinas, CA | 10. 1. 2024 | 18. 1. 2024 | Certifikováno |
| $74 547 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Chino, CA | 5. 1. 2024 | 12. 2. 2024 | Certifikováno |
| $77 854 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Los Angeles, CA | 5. 1. 2024 | 12. 2. 2024 | Certifikováno |
| $81 619 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Greenfield, CA | 5. 1. 2024 | 12. 2. 2024 | Certifikováno |
| $85 301 Úroveň I | Patterson, CA | 5. 1. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $77 854 Úroveň I | Sherman Oaks, CA | 12. 12. 2023 | 6. 1. 2024 | Certifikováno |
| $86 174–$124 800 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Sunnyvale, CA | 4. 12. 2023 | 8. 1. 2024 | Certifikováno |
| $86 174–$124 800 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Sunnyvale, CA | 4. 12. 2023 | 8. 1. 2024 | Certifikováno |
| $86 174 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Sunnyvale, CA | 4. 12. 2023 | 8. 1. 2024 | Certifikováno |
| $77 854 Úroveň I | North Hollywood, CA | 13. 11. 2023 | 24. 1. 2024 | Certifikováno |
| $74 901 Úroveň I | Lodi, CA | 25. 10. 2023 | 14. 11. 2023 | Certifikováno |
| $74 901 Úroveň I | Lodi, CA | 23. 10. 2023 | 14. 11. 2023 | Certifikováno |
| $74 547 Úroveň I | Eastvale, CA | 3. 10. 2023 | 16. 2. 2024 | Certifikováno |
| $71 219 Úroveň I | Dos Palos, CA | 29. 9. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikováno |
| $71 219 Úroveň I | Dos Palos, CA | 27. 9. 2023 | 5. 10. 2023 | Certifikováno |
| $74 547 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 6. 9. 2023 | 13. 1. 2024 | Certifikováno |
| $60 000 Úroveň I | Petal, MS | 23. 8. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikováno |
| $74 547 Úroveň I | Eastvale, CA | 22. 8. 2023 | 10. 10. 2023 | Certifikováno |
| $73 008 Úroveň I | Redding, CA | 21. 8. 2023 | 28. 8. 2023 | Staženo |
| $85 301 Úroveň I | Patterson, CA | 10. 8. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikováno |
| $74 901 Úroveň I | Stockton, CA | 2. 8. 2023 | 18. 1. 2024 | Certifikováno |
| $85 301 Úroveň I | Patterson, CA | 2. 8. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
| $79 269 Úroveň I | Lakewood, WA | 25. 7. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| $69 202 Úroveň I | Vancouver, WA | 25. 7. 2023 | 3. 8. 2023 | Certifikováno |
| $85 301 Úroveň I | Patterson, CA | 25. 7. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| $69 202 Úroveň I | Vancouver, WA | 24. 7. 2023 | 3. 8. 2023 | Certifikováno |
| $94 494 Úroveň I | Concord, CA | 21. 7. 2023 | 31. 7. 2023 | Certifikováno |
| $94 494 Úroveň I | Concord, CA | 21. 7. 2023 | 31. 7. 2023 | Certifikováno |
| $79 144 Úroveň I | Woodland, CA | 17. 7. 2023 | 25. 7. 2023 | Certifikováno |
| $79 144 Úroveň I | Woodland, CA | 17. 7. 2023 | 25. 7. 2023 | Certifikováno |
| $79 685 Úroveň I | Rio Vista, CA | 14. 7. 2023 | 14. 7. 2023 | Certifikováno |
| $79 685 Úroveň I | Rio Vista, CA | 14. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| $79 685 Úroveň I | Rio Vista, CA | 14. 7. 2023 | 14. 7. 2023 | Staženo |
| $86 320 Úroveň I | St. Augustine, FL | 6. 6. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $86 320 Úroveň I | St. Augustine, FL | 6. 6. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $74 277 Úroveň I | Lakewood, WA | 5. 6. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $74 277 Úroveň I | Lakewood, WA | 5. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $74 277 Úroveň I | Lakewood, WA | 5. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $74 277 Úroveň I | Lakewood, WA | 5. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $74 277 Úroveň I | Lakewood, WA | 5. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $69 014 Úroveň I | Los Angeles, CA | 5. 6. 2023 | 9. 8. 2023 | Certifikováno |
| $71 136 Úroveň I | Fontana, CA | 24. 5. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $71 136 Úroveň I | Fontana, CA | 23. 5. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $71 136 Úroveň I | Chino, CA | 4. 5. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikováno |
| $71 136 Úroveň I | Coachella, CA | 3. 5. 2023 | 5. 6. 2023 | Certifikováno |
| $71 136 Úroveň I | Norco, CA | 18. 4. 2023 | 4. 10. 2023 | Certifikováno |
| $71 136 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 14. 4. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $69 014 Úroveň I | Los Angeles, CA | 6. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň I | Modesto, CA | 14. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň I | Modesto, CA | 9. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Staženo |
| $76 232 Úroveň I | Patterson, CA | 23. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikováno |
| $69 014 Úroveň I | Los Angeles, CA | 15. 2. 2023 | 22. 2. 2023 | Certifikováno |
| $69 014 Úroveň I | Los Angeles, CA | 15. 2. 2023 | 22. 2. 2023 | Staženo |
| $71 136 Úroveň I | Norco, CA | 3. 1. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $86 382 Úroveň I | Daly City, CA | 23. 12. 2022 | 16. 1. 2023 | Certifikováno |
| $71 136 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 20. 12. 2022 | 2. 1. 2023 | Certifikováno |
| $71 136 Úroveň I | Moreno Valley, CA | 20. 12. 2022 | 28. 12. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $67 101 Úroveň I | Stratford, CT | 6. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikováno |
| $69 014 Úroveň I | Los Angeles, CA | 11. 10. 2022 | 18. 10. 2022 | Certifikováno |
Speech Language Pathologist u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Pristine Rehab Care, LLC
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).