Domů › Zaměstnavatelé › Prodapt North America, Inc. › Technical Architect
Technical Architect v Prodapt North America, Inc.: Mzdy H-1B
10 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Technical Architect v Prodapt North America, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $134 150; střední hodnota $118 298–$146 635.
Žádosti (LCA)10
Medián nabízené mzdy$134 150
Střední část mezd$118 298–$146 635
10.–90. percentil$107 628–$155 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $125 000 |
| FY2024 | 2 | $136 650 |
| FY2025 | 5 | $116 064 |
| FY2026 | 2 | $151 090 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $155 000 Úroveň II | Dallas, TX | 18. 5. 2026 | 28. 5. 2026 | Certifikováno |
| $147 180 Úroveň III | Richardson, TX | 14. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| $155 000 Úroveň II | Richardson, TX | 3. 9. 2025 | 22. 9. 2025 | Certifikováno |
| $116 064 Úroveň III | Irving, TX | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $140 000 Úroveň III | Houston, TX | 30. 4. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikováno |
| $85 530 Úroveň II | Irving, TX | 9. 10. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $110 083 Úroveň II | Richardson, TX | 26. 8. 2024 | 9. 9. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $128 300 Úroveň III | Irving, TX | 13. 5. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň III | Irving, TX | 11. 1. 2024 | 22. 1. 2024 | Certifikováno |
| $125 000 Úroveň III | Frisco, TX | 25. 8. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikováno |
Technical Architect u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Prodapt North America, Inc.
- Technical Lead$93 517
- Senior Software Engineer$81 546
- Lead Engineer$91 374
- Software Engineer I$83 658
- Software Engineer$71 870
- Senior Technical Lead$116 938
- Senior Project Manager$114 622
- Senior Technical Architect$128 300
- Software Engineer II$83 658
- Associate, Software Engineer$60 000
- Software Engineer III$101 192
- Associate Director$140 000
- Manager$117 180
- Project Manager$105 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).