Domů › Zaměstnavatelé › Renesas Electronics America Inc. › Staff Application Engineer
Staff Application Engineer v Renesas Electronics America Inc.: Mzdy H-1B
11 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Staff Application Engineer v Renesas Electronics America Inc.. Nabízený mediánový základní plat $153 530; střední hodnota $148 446–$155 175.
Žádosti (LCA)11
Medián nabízené mzdy$153 530
Střední část mezd$148 446–$155 175
10.–90. percentil$147 891–$162 240
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $149 000 |
| FY2024 | 2 | $153 982 |
| FY2025 | 2 | $157 885 |
| FY2026 | 4 | $148 736 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $149 582 Úroveň III | Morrisville, NC | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $165 000 Úroveň IV | Austin, TX | 24. 4. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $147 891 Úroveň III | San Jose, CA | 3. 11. 2025 | 20. 1. 2026 | Certifikováno |
| $147 891 Úroveň III | San Jose, CA | 3. 11. 2025 | 20. 1. 2026 | Certifikováno |
| $153 530 Úroveň IV | Morrisville, NC | 19. 5. 2025 | 19. 10. 2025 | Certifikováno |
| $162 240 Úroveň IV | Morrisville, NC | 26. 3. 2025 | 21. 4. 2025 | Certifikováno |
| $154 350 Úroveň IV | Morrisville, NC | 6. 8. 2024 | 22. 11. 2024 | Certifikováno |
| $153 615 Úroveň III | Milpitas, CA | 28. 11. 2023 | 24. 2. 2024 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň IV | Tempe, AZ | 15. 5. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| $147 000 Úroveň IV | Morrisville, NC | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $149 000 Úroveň IV | Durham, NC | 17. 10. 2022 | 19. 10. 2022 | Certifikováno |
Staff Application Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Renesas Electronics America Inc.
- Application Engineer$106 866
- Sr. Electrical Engineer$120 750
- Sr. Staff Application Engineer$183 643
- Sr. Application Engineer$133 792
- Staff System Engineer$180 000
- Validation Engineer$93 000
- Staff Electrical Engineer$152 500
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).