Domů › Zaměstnavatelé › Revel IT, Inc.
Revel IT, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Revel IT, Inc. podal 36 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 35. Medián nabízeného platu: $140 816.
Sponzoruje Revel IT, Inc. víza H-1B?
Revel IT, Inc. podal 36 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 16. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Revel IT, Inc.: 3 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Application Developer | 4 | $187 200 |
| Sr. Software Analyst | 3 | $98 000 |
| Sr. Java/J2EE Programmer | 2 | $140 816 |
| Sr. Software Engineer | 2 | $139 880 |
| Project Manager | 2 | $130 000 |
| Sr. Data Engineer | 2 | $140 733 |
| Cloud DevSecOps Engineer | 1 | $124 800 |
| Test & Validation Engineer | 1 | $145 600 |
| Senior Software Engineer | 1 | $187 200 |
| Senior Site Reliability Engineer | 1 | $141 960 |
| Java Developer | 1 | $104 000 |
| QA Lead Test Developer | 1 | $120 640 |
| Microstrategy Architect | 1 | $187 200 |
| Business Analyst/Scrum Master | 1 | $114 400 |
| Scrum Master | 1 | $156 000 |
| Test Lead | 1 | $149 760 |
| Lead Test Automation Developer | 1 | $150 000 |
| Oracle Fusion Cloud Consultant | 1 | $151 840 |
| Sr. Program Manager | 1 | $166 400 |
| QA Engineer | 1 | $118 560 |
| Technical Consultant | 1 | $166 400 |
| Sr. Project Manager | 1 | $145 600 |
| Software Development Specialist | 1 | $93 600 |
| Fullstack Engineer | 1 | $141 440 |
| Lead Business Analyst | 1 | $135 200 |
| Salesforce Developer | 1 | $140 026 |
| Programmer/Business Analyst | 1 | $90 459 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $140 816 |
| FY2024 | 6 | $156 000 |
| FY2025 | 15 | $126 880 |
| FY2026 | 7 | $140 026 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)3 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)11 %
- Úroveň III (zkušený)64 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)22 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Columbus, OH14
- Dublin, OH8
- Lewis Center, OH2
- Chicago, IL2
- Irving, TX1
- Twinsburg, OH1
- Huntersville, NC1
- Hilliard, OH1
- Delaware, OH1
- Marysville, OH1
- Farmington, MI1
- Overland Park, KS1
- Plain City, OH1
- Greenville, SC1
Povolání
- Software Developers20
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Software Developers, Applications3
- Project Management Specialists2
- Computer Programmers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Computer Systems Analysts1
- Data Scientists1
- Management Analysts1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Application Developer | $187 200 Úroveň IV | Columbus, OH | 16. 6. 2026 | 24. 6. 2026 | Certifikováno |
| Programmer/Business Analyst | $90 459 Úroveň II | Greenville, SC | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Salesforce Developer | $140 026 Úroveň IV | Columbus, OH | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Lead Business Analyst | $135 200 Úroveň IV | Columbus, OH | 31. 3. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikováno |
| Fullstack Engineer | $141 440 Úroveň IV | Columbus, OH | 27. 12. 2025 | 19. 1. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Data Engineer | $140 026 Úroveň IV | Columbus, OH | 21. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Data Engineer | $141 440 Úroveň IV | Plain City, OH | 30. 9. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Sr. Project Manager | $145 600 Úroveň IV | Columbus, OH | 16. 5. 2025 | 16. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Development Specialist | $93 600 Úroveň I | Columbus, OH | 28. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Application Developer | $187 200 Úroveň IV | Dublin, OH | 5. 2. 2025 | 19. 7. 2025 | Certifikováno |
| Application Developer | $187 200 Úroveň III | Dublin, OH | 4. 2. 2025 | 19. 7. 2025 | Staženo |
| Oracle Fusion Cloud Consultant | $151 840 Úroveň III | Farmington, MI | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Sr. Program Manager | $166 400 Úroveň III | Columbus, OH | 28. 5. 2024 | 28. 5. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Software Analyst | $98 000 Úroveň II | Columbus, OH | 26. 2. 2024 | 26. 2. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Test Lead | $149 760 Úroveň III | Delaware, OH | 23. 2. 2024 | 23. 2. 2024 | Certifikováno |
| Lead Test Automation Developer | $150 000 Úroveň III | Marysville, OH | 21. 1. 2024 | 21. 1. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Business Analyst/Scrum Master | $114 400 Úroveň III | Columbus, OH | 18. 12. 2023 | 18. 12. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Scrum Master | $156 000 Úroveň III | Dublin, OH | 16. 12. 2023 | 16. 12. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Analyst | $98 000 Úroveň II | Dublin, OH | 23. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Project Manager | $130 000 Úroveň III | Chicago, IL | 30. 6. 2023 | 30. 6. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Project Manager | $130 000 Úroveň III | Chicago, IL | 27. 6. 2023 | 27. 6. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Site Reliability Engineer | $141 960 Úroveň III | Lewis Center, OH | 21. 3. 2023 | 21. 3. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Application Developer | $187 200 Úroveň III | Dublin, OH | 8. 3. 2023 | 8. 3. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $123 760 Úroveň III | Dublin, OH | 16. 2. 2023 | 16. 2. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Sr. Java/J2EE Programmer | $140 816 Úroveň III | Dublin, OH | 28. 1. 2023 | 28. 1. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| QA Lead Test Developer | $120 640 Úroveň II | Lewis Center, OH | 10. 1. 2023 | 19. 4. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Cloud DevSecOps Engineer | $124 800 Úroveň III | Irving, TX | 1. 11. 2022 | 1. 11. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Sr. Java/J2EE Programmer | $140 816 Úroveň III | Dublin, OH | 19. 10. 2022 | 19. 10. 2022 | Certifikováno |
| Sr. Software Analyst | $114 400 Úroveň III | Columbus, OH | 12. 10. 2022 | 12. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Test & Validation Engineer | $145 600 Úroveň III | Columbus, OH | 3. 10. 2022 | 3. 10. 2022 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $187 200 Úroveň III | Twinsburg, OH | 26. 9. 2022 | 26. 9. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| QA Engineer | $118 560 Úroveň III | Overland Park, KS | 29. 7. 2022 | 29. 7. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Technical Consultant | $166 400 Úroveň III | Columbus, OH | 28. 7. 2022 | 28. 7. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Microstrategy Architect | $187 200 Úroveň III | Huntersville, NC | 14. 10. 2021 | 14. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| Sr. Software Engineer | $156 000 Úroveň III | Hilliard, OH | 20. 9. 2021 | 20. 9. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| Java Developer | $104 000 Úroveň III | Columbus, OH | 31. 8. 2021 | 31. 8. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).