Domů › Zaměstnavatelé › Safety & Efficacy IT Solutions Inc. › Principal Statistical Programmer
Principal Statistical Programmer v Safety & Efficacy IT Solutions Inc.: Mzdy H-1B
21 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Principal Statistical Programmer v Safety & Efficacy IT Solutions Inc.. Nabízený mediánový základní plat $102 500; střední hodnota $92 500–$105 200.
Žádosti (LCA)21
Medián nabízené mzdy$102 500
Střední část mezd$92 500–$105 200
10.–90. percentil$86 500–$112 400
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $98 800 |
| FY2025 | 15 | $101 400 |
| FY2026 | 4 | $111 479 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $116 400 Úroveň II | Prosper, TX | 13. 5. 2026 | 20. 5. 2026 | Certifikováno |
| $114 358 Úroveň II | Roundrock, TX | 20. 3. 2026 | 27. 3. 2026 | Certifikováno |
| $76 315 Úroveň II | Roundrock, TX | 27. 1. 2026 | 3. 2. 2026 | Certifikováno |
| $108 600 Úroveň II | Southborough, MA | 9. 12. 2025 | 16. 12. 2025 | Certifikováno |
| $112 400 Úroveň II | Roundrock, TX | 17. 9. 2025 | 16. 1. 2026 | Certifikováno |
| $104 800 Úroveň II | Liberty Hill, TX | 9. 9. 2025 | 16. 9. 2025 | Certifikováno |
| $92 500 Úroveň II | Morrisville, NC | 27. 8. 2025 | 3. 9. 2025 | Certifikováno |
| $104 600 Úroveň II | Fuquay Varina, NC | 31. 7. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| $92 400 Úroveň II | Roundrock, TX | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 400 Úroveň I | Roundrock, TX | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $96 400 Úroveň II | Roundrock, TX | 2. 6. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikováno |
| $86 500 Úroveň I | Roundrock, TX | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $94 800 Úroveň II | Roundrock, TX | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $96 800 Úroveň II | Castle Pines, CO | 8. 3. 2025 | 15. 3. 2025 | Certifikováno |
| $102 500 Úroveň II | Roundrock, TX | 16. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| $101 400 Úroveň II | Roundrock, TX | 16. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| $103 600 Úroveň II | Roundrock, TX | 16. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| $112 400 Úroveň II | Roundrock, TX | 16. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| $102 600 Úroveň II | Hamilton, NJ | 11. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| $92 400 Úroveň II | Roundrock, TX | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $105 200 Úroveň II | Roundrock, TX | 8. 1. 2024 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
Principal Statistical Programmer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Safety & Efficacy IT Solutions Inc.
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).