Domů › Zaměstnavatelé › Safeway Inc. › Pharmacy Manager
Pharmacy Manager v Safeway Inc.: Mzdy H-1B
19 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Pharmacy Manager v Safeway Inc.. Nabízený mediánový základní plat $169 520; střední hodnota $155 480–$171 860.
Žádosti (LCA)19
Medián nabízené mzdy$169 520
Střední část mezd$155 480–$171 860
10.–90. percentil$154 627–$179 612
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 7 | $155 480 |
| FY2025 | 3 | $164 840 |
| FY2026 | 9 | $171 080 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $164 840 Úroveň III | Renton, WA | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $171 080 Úroveň III | Yakima, WA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $180 960 Úroveň III | North Pole, AK | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $183 040 Úroveň III | Lakeport, CA | 14. 4. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikováno |
| $171 080 Úroveň III | Yakima, WA | 20. 3. 2026 | 23. 3. 2026 | Certifikováno |
| $171 080 Úroveň III | Toppenish, WA | 17. 12. 2025 | 20. 5. 2026 | Certifikováno |
| $171 080 Úroveň III | Ephrata, WA | 5. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikováno |
| $179 275 Úroveň III | Mill Valley, CA | 5. 5. 2025 | 5. 8. 2025 | Certifikováno |
| $160 160 Úroveň III | Duvall, WA | 5. 5. 2025 | 15. 5. 2025 | Certifikováno |
| $164 840 Úroveň III | Port Townsend, WA | 11. 12. 2024 | 5. 1. 2025 | Certifikováno |
| $155 480 Úroveň III | Puyallup, WA | 21. 5. 2024 | 27. 5. 2024 | Certifikováno |
| $155 480 Úroveň III | Kent, WA | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $153 296 Úroveň III | Flagstaff, AZ | 6. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $172 640 Úroveň III | Willits, CA | 2. 4. 2024 | 9. 4. 2024 | Certifikováno |
| $172 640 Úroveň III | Lakeport, CA | 18. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikováno |
| $169 520 Úroveň III | Mill Valley, CA | 13. 12. 2023 | 22. 12. 2023 | Certifikováno |
| $154 960 Úroveň III | Hawthorne, NV | 6. 12. 2023 | 28. 4. 2024 | Certifikováno |
| $153 296 Úroveň III | Flagstaff, AZ | 27. 11. 2023 | 20. 4. 2024 | Certifikováno |
| $154 960 Úroveň III | Toppenish, WA | 14. 12. 2022 | 21. 5. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
Pharmacy Manager u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Safeway Inc.
- Staff Engineer, Software$176 734
- Staff Pharmacist$150 280
- Sr Engineer, Software$158 869
- Graduate Pharmacist Intern$111 030
- Senior Software Engineer$160 000
- Software Engineer$142 500
- Data Scientist$169 000
- Sr. Engineer Quality$148 219
- Staff Engineer Quality$167 626
- Staff Software Engineer$185 653
- Pharmacist$155 740
- Industrial Engineer$100 000
- Staff Engineer - Data$170 000
- Sr. Software Engineer$159 811
- Principal Product Manager$216 500
- Staff Engineer, Site Reliability$168 470
- Technical Project Manager$173 400
- Sr. Staff Engineer Software$207 460
- DevOps Engineer$157 500
- Senior DevOps Engineer$164 840
- Sr. Staff Engineer Architect$205 964
- Staff Data Engineer$176 800
- Senior Product Manager$195 000
- Staff Engineer - DevOps$171 392
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).