Domů › Zaměstnavatelé › SageSure Insurance Managers, LLC
SageSure Insurance Managers, LLC: Platy H-1B a sponzoring
SageSure Insurance Managers, LLC podal 16 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 15. Medián nabízeného platu: $105 000.
Sponzoruje SageSure Insurance Managers, LLC víza H-1B?
SageSure Insurance Managers, LLC podal 16 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 21. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Data Scientist | 2 | $150 000 |
| Actuarial Analyst | 2 | $78 393 |
| Data Scientist | 2 | $110 000 |
| Business Analyst-Operation Research | 2 | $92 300 |
| Applied Data Scientist | 1 | $105 000 |
| Staff QA Software Engineer | 1 | $175 000 |
| Staff Software Engineer | 1 | $165 000 |
| Sr. Actuarial Analyst | 1 | $106 000 |
| Senior Lead Database Administrator Developer | 1 | $177 492 |
| Operations Analyst | 1 | $87 464 |
| Marketing Data Analyst | 1 | $90 000 |
| Data Operations Engineer | 1 | $87 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $150 000 |
| FY2024 | 3 | $106 000 |
| FY2025 | 7 | $92 300 |
| FY2026 | 2 | $88 500 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)6 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)62 %
- Úroveň III (zkušený)25 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)6 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Cheshire, CT5
- Jersey City, NJ4
- Morganville, NJ1
- Cary, NC1
- Elkhorn, NE1
- Philadelphia, PA1
- Fairfield, CA1
- Chicago, IL1
- Blue Ash, OH1
Povolání
- Data Scientists7
- Software Developers3
- Operations Research Analysts3
- Actuaries1
- Financial Risk Specialists1
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Marketing Data Analyst | $90 000 Úroveň II | Blue Ash, OH | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Operations Engineer | $87 000 Úroveň II | Cheshire, CT | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Operations Analyst | $87 464 Úroveň II | Chicago, IL | 14. 5. 2025 | 12. 11. 2025 | Certifikováno |
| Actuarial Analyst | $81 286 Úroveň II | Cheshire, CT | 12. 5. 2025 | 11. 11. 2025 | Certifikováno |
| Business Analyst-Operation Research | $92 300 Úroveň II | Jersey City, NJ | 8. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Business Analyst-Operation Research | $92 300 Úroveň II | Jersey City, NJ | 8. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Lead Database Administrator Developer | $177 492 Úroveň IV | Fairfield, CA | 5. 12. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikováno |
| Data Scientist | $110 000 Úroveň II | Cheshire, CT | 30. 10. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| Data Scientist | $110 000 Úroveň II | Cheshire, CT | 23. 10. 2024 | 11. 11. 2024 | Certifikováno |
| Actuarial Analyst | $75 500 Úroveň I | Cheshire, CT | 22. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Actuarial Analyst | $106 000 Úroveň II | Philadelphia, PA | 21. 6. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $165 000–$165 001 Úroveň III | Elkhorn, NE | 19. 10. 2023 | 6. 11. 2023 | Certifikováno |
| Staff QA Software Engineer | $175 000–$175 001 Úroveň III | Cary, NC | 18. 7. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| Applied Data Scientist | $105 000–$105 001 Úroveň II | Morganville, NJ | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Data Scientist | $150 000–$150 001 Úroveň III | Jersey City, NJ | 26. 1. 2023 | 20. 2. 2023 | Certifikováno |
| Senior Data Scientist | $150 000–$150 001 Úroveň III | Jersey City, NJ | 26. 1. 2023 | 20. 2. 2023 | Staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).