Domů › Zaměstnavatelé › Salesforce, Inc. › Quality Engineering LMTS
Quality Engineering LMTS v Salesforce, Inc.: Mzdy H-1B
6 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Quality Engineering LMTS v Salesforce, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $205 792; střední hodnota $184 075–$222 682.
Žádosti (LCA)6
Medián nabízené mzdy$205 792
Střední část mezd$184 075–$222 682
10.–90. percentil$170 900–$226 046
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 5 | $217 686 |
| FY2025 | 1 | $193 899 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $193 899 Úroveň III | Dallas, TX | 20. 2. 2025 | 5. 8. 2025 | Certifikováno |
| $227 745 Úroveň III | San Francisco, CA | 1. 8. 2024 | 11. 1. 2025 | Certifikováno |
| $180 800 Úroveň III | Dallas, TX | 28. 6. 2024 | 28. 12. 2024 | Certifikováno |
| $224 348 Úroveň IV | San Francisco, CA | 17. 4. 2024 | 17. 10. 2024 | Certifikováno |
| $217 686 Úroveň III | San Francisco, CA | 13. 3. 2024 | 12. 9. 2024 | Certifikováno |
| $161 000 Úroveň III | Gilbert, AZ | 4. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
Další pozice v Salesforce, Inc.
- Software Engineering SMTS$196 583
- Software Engineering LMTS$233 341
- Software Engineering MTS$161 812
- Software Engineering PMTS$277 725
- Technical Architect$180 850
- Senior Technical Architect$207 445
- MTS Software Engineer$161 000
- Software Engineer$157 892
- Senior Technical Support Engineer$117 000
- Software Engineering AMTS$141 000
- Technical Support Engineer$95 492
- AMTS Software Engineer$141 000
- Senior Manager, Software Engineering$240 450
- Software Engineer MTS$161 000
- Principal Technical Support Engineer$150 394
- Software Engineer SMTS$210 000
- Senior Technical Consultant$148 526
- Senior Software Engineer$214 600
- Customer Success Manager$153 525
- Director, Software Engineering$285 375
- Solution Architect$173 824
- Manager, Software Engineering$227 553
- Software Engineer AMTS$139 040
- Software Engineer LMTS$235 280
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).