Domů › Zaměstnavatelé › Salesforce, Inc. › Systems Engineering Principal
Systems Engineering Principal v Salesforce, Inc.: Mzdy H-1B
5 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Systems Engineering Principal v Salesforce, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $268 783; střední hodnota $259 663–$281 711.
Žádosti (LCA)5
Medián nabízené mzdy$268 783
Střední část mezd$259 663–$281 711
10.–90. percentil$249 471–$283 684
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $242 676 |
| FY2024 | 2 | $270 687 |
| FY2025 | 2 | $276 892 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $268 783 Úroveň IV | Burlington, MA | 9. 8. 2025 | 3. 2. 2026 | Certifikováno |
| $285 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 3. 3. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikováno |
| $281 711 Úroveň IV | San Francisco, CA | 4. 4. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikováno |
| $259 663 Úroveň III | San Francisco, CA | 19. 3. 2024 | 18. 9. 2024 | Certifikováno |
| $242 676 Úroveň III | San Francisco, CA | 9. 3. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikováno |
Další pozice v Salesforce, Inc.
- Software Engineering SMTS$196 583
- Software Engineering LMTS$233 341
- Software Engineering MTS$161 812
- Software Engineering PMTS$277 725
- Technical Architect$180 850
- Senior Technical Architect$207 445
- MTS Software Engineer$161 000
- Software Engineer$157 892
- Senior Technical Support Engineer$117 000
- Software Engineering AMTS$141 000
- Technical Support Engineer$95 492
- AMTS Software Engineer$141 000
- Senior Manager, Software Engineering$240 450
- Software Engineer MTS$161 000
- Principal Technical Support Engineer$150 394
- Software Engineer SMTS$210 000
- Senior Technical Consultant$148 526
- Senior Software Engineer$214 600
- Customer Success Manager$153 525
- Director, Software Engineering$285 375
- Solution Architect$173 824
- Manager, Software Engineering$227 553
- Software Engineer AMTS$139 040
- Software Engineer LMTS$235 280
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).