Domů › Zaměstnavatelé › Sann IT Solutions Inc › RPA Developer
RPA Developer v Sann IT Solutions Inc: Mzdy H-1B
6 žádostí o pracovní podmínky pro pozici RPA Developer v Sann IT Solutions Inc. Nabízený mediánový základní plat $94 245; střední hodnota $94 245–$103 059.
Žádosti (LCA)6
Medián nabízené mzdy$94 245
Střední část mezd$94 245–$103 059
10.–90. percentil$91 437–$105 997
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $88 629 |
| FY2024 | 3 | $94 245 |
| FY2025 | 2 | $105 997 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Plano, TX | 11. 6. 2025 | 11. 6. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Grand Prairie, TX | 5. 6. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikováno |
| $94 245–$94 250 Úroveň II | San Antonio, TX | 20. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikováno |
| $94 245–$94 250 Úroveň II | San Antonio, TX | 16. 11. 2023 | 14. 1. 2024 | Certifikováno |
| $94 245–$94 250 Úroveň II | San Antonio, TX | 16. 11. 2023 | 14. 1. 2024 | Certifikováno |
| $88 629–$88 650 Úroveň II | San Antonio, TX | 12. 12. 2022 | 12. 12. 2022 | Certifikováno |
RPA Developer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Sann IT Solutions Inc
- Programmer Analyst$87 027
- Data Engineer$101 192
- Software Engineer$101 192
- DevOps Engineer$110 240
- Software Developer$111 582
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).