Domů › Zaměstnavatelé › Satya Marg Solutions, Inc
Satya Marg Solutions, Inc: Platy H-1B a sponzoring
Satya Marg Solutions, Inc podal 109 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 107. Medián nabízeného platu: $92 000.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje Satya Marg Solutions, Inc víza H-1B?
Satya Marg Solutions, Inc podal 109 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 3. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Satya Marg Solutions, Inc: 4 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 62 | $102 000 |
| Lead Quality Assurance Analyst | 6 | $92 500 |
| Solution Architect | 3 | $112 000 |
| Lead .NET Engineer | 3 | $79 000 |
| SAP ABAP Developer | 3 | $80 000 |
| Database Administrator | 2 | $82 500 |
| Sr. QA Analyst | 2 | $82 000 |
| Lead System Administrator | 2 | $76 000 |
| Cloud Engineer | 2 | $78 000 |
| Lead Java Architect | 2 | $76 000 |
| Business Systems Analyst | 2 | $93 000 |
| UI Developer | 2 | $81 000 |
| Lead Java Developer | 2 | $82 500 |
| Lead Systems Analyst /Architect | 1 | $105 000 |
| Database Adminsitrator | 1 | $95 000 |
| Project Manager | 1 | $86 000 |
| Lead Systems Administrator | 1 | $78 000 |
| Sr. Systems Engineer | 1 | $90 000 |
| VMware & Storage Administrator | 1 | $75 000 |
| Java Developer | 1 | $79 000 |
| Application Developer – SAP ABAP | 1 | $80 000 |
| SAP Hybris Engineer | 1 | $84 000 |
| Python Developer | 1 | $72 000 |
| Power Apps Developer | 1 | $80 000 |
| Sr Quality Assuance Analyst | 1 | $106 000 |
| Informatica Developer | 1 | $84 000 |
| Sr. Cloud Engineer | 1 | $85 000 |
| Database Developer | 1 | $78 000 |
| Lead DevOps Engineer | 1 | $106 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 36 | $102 000 |
| FY2024 | 51 | $87 000 |
| FY2025 | 17 | $85 000 |
| FY2026 | 5 | $93 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Iselin, NJ26
- Atlanta, GA6
- Fremont, CA5
- Celina, TX5
- Houston, TX5
- St. Charles, MO4
- Columbus, OH3
- Winston-Salem, NC3
- North Brunswick, NJ3
- Greenwood, IN3
- West Chester, PA3
- Sterling, VA2
- Frisco, TX2
- Novi, MI2
- Bentonville, AR2
- Riverdale, UT2
- McKinney, TX2
- Suite 202, NJ2
- Alpharetta, GA2
- Leander, TX2
Povolání
- Software Developers67
- Computer Systems Engineers/Architects33
- Network and Computer Systems Administrators4
- Database Administrators3
- Computer Systems Analysts2
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $115 000 Úroveň II | Celina, TX | 3. 4. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikováno |
| Lead Quality Assurance Analyst | $93 000 Úroveň II | West Chester, PA | 28. 2. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $85 000 Úroveň II | Bentonville, AR | 8. 2. 2026 | 28. 6. 2026 | Certifikováno |
| Lead Quality Assurance Analyst | $93 000 Úroveň II | Wayne, PA | 22. 12. 2025 | 1. 1. 2026 | Certifikováno |
| Lead Quality Assurance Analyst | $1 140 000 Úroveň II | Columbus, OH | 3. 11. 2025 | 20. 11. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $85 000 Úroveň II | Rogers, AR | 11. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Lead Java Developer | $80 000 Úroveň III | Rogers, AR | 11. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Lead Java Developer | $85 000 Úroveň II | Houston, TX | 18. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Developer | $90 000 Úroveň I | Houston, TX | 18. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Lead DevOps Engineer | $106 000 Úroveň II | Fremont, CA | 29. 6. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 000 Úroveň II | Fremont, CA | 29. 6. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| Database Administrator | $80 000 Úroveň II | Winston-Salem, NC | 15. 6. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| UI Developer | $78 000 Úroveň II | Leander, TX | 31. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Database Developer | $78 000 Úroveň II | Leander, TX | 31. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| UI Developer | $84 000 Úroveň II | Plano, TX | 14. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 000 Úroveň II | Plano, TX | 28. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $91 000 Úroveň II | St. Charles, MO | 22. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Cloud Engineer | $85 000 Úroveň II | St. Charles, MO | 16. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $91 000 Úroveň II | St. Charles, MO | 16. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $122 699 Úroveň II | Brunswick, MD | 28. 1. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikováno |
| Sr. QA Analyst | $85 000 Úroveň II | Greenwood, IN | 14. 10. 2024 | 22. 11. 2024 | Certifikováno |
| Informatica Developer | $84 000 Úroveň II | Milford, MI | 24. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 000 Úroveň II | Celina, TX | 14. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Power Apps Developer | $80 000 Úroveň II | Corbin, KY | 11. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Lead .NET Engineer | $75 000 Úroveň I | Concord, CA | 29. 8. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| Lead Quality Assurance Analyst | $92 000 Úroveň II | West Chester, PA | 21. 8. 2024 | 1. 2. 2025 | Certifikováno |
| Sr Quality Assuance Analyst | $106 000 Úroveň II | West Chester, PA | 21. 8. 2024 | 1. 2. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 227 Úroveň II | Alpharetta, GA | 11. 8. 2024 | 11. 8. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 227 Úroveň II | Alpharetta, GA | 8. 8. 2024 | 24. 8. 2024 | Certifikováno |
| Lead Systems Administrator | $78 000 Úroveň II | McKinney, TX | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Systems Engineer | $90 000 Úroveň II | Riviera Beach, FL | 19. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $87 000 Úroveň II | Greenwood, IN | 23. 5. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| VMware & Storage Administrator | $75 000 Úroveň I | Iselin, NJ | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| SAP ABAP Developer | $80 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Lead System Administrator | $74 000 Úroveň I | Iselin, NJ | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Java Developer | $79 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $87 000 Úroveň II | Greenwood, IN | 8. 5. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| Lead System Administrator | $78 000 Úroveň II | McKinney, TX | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $105 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Lead Quality Assurance Analyst | $80 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Engineer | $80 000 Úroveň II | Suite 202, NJ | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| SAP ABAP Developer | $80 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Lead Java Architect | $80 000 Úroveň II | Suite 202, NJ | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 000 Úroveň II | Wilmington, DE | 1. 5. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Engineer | $76 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 29. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Lead Quality Assurance Analyst | $75 000 Úroveň II | Saint Johns, FL | 28. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $81 000 Úroveň II | Tampa, FL | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| SAP Hybris Engineer | $84 000 Úroveň II | St. Charles, MO | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Python Developer | $72 000 Úroveň II | Melissa, TX | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Lead Java Architect | $72 000 Úroveň II | Houston, TX | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| SAP ABAP Developer | $71 000 Úroveň II | Frisco, TX | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Application Developer – SAP ABAP | $80 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 17. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Princeton, NJ | 11. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 000 Úroveň II | Celina, TX | 11. 3. 2024 | 21. 6. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $103 000 Úroveň II | Chicago, IL | 6. 1. 2024 | 8. 1. 2024 | Certifikováno |
| Solution Architect | $112 000 Úroveň III | Riverdale, UT | 3. 1. 2024 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
| Solution Architect | $112 000 Úroveň III | Riverdale, UT | 3. 1. 2024 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $98 500 Úroveň II | Houston, TX | 26. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $98 500 Úroveň II | Houston, TX | 26. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 877 Úroveň II | Atlanta, GA | 14. 11. 2023 | 14. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 877 Úroveň II | Atlanta, GA | 14. 11. 2023 | 14. 11. 2023 | Certifikováno |
| Sr. QA Analyst | $79 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 20. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| Lead .NET Engineer | $79 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 20. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Lead .NET Engineer | $79 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 19. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $79 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 19. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Developer | $90 000 Úroveň I | Iselin, NJ | 17. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Developer | — Úroveň I | Iselin, NJ | 14. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Zamítnuto |
| Software Developer | $116 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 14. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $116 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 12. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Developer | $90 000 Úroveň I | Iselin, NJ | 12. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Developer | — Úroveň I | Iselin, NJ | 9. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Zamítnuto |
| Software Developer | $90 000 Úroveň II | Deerfield Beach, FL | 25. 9. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $116 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 14. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Developer | $102 000 Úroveň II | Celina, TX | 9. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 000 Úroveň II | Celina, TX | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 000 Úroveň II | Little Elm, TX | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Database Adminsitrator | $95 000 Úroveň II | Maryland, MD | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $116 000 Úroveň II | Edison, NJ | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $116 000 Úroveň II | North Brunswick, NJ | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $90 000 Úroveň I | North Brunswick, NJ | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $116 000 Úroveň II | North Brunswick, NJ | 1. 9. 2023 | 4. 9. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $95 000 Úroveň II | Mechanicsburg, PA | 28. 7. 2023 | 11. 8. 2023 | Certifikováno |
| Project Manager | $86 000 Úroveň I | Charlotte, NC | 21. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $75 000 Úroveň I | Novi, MI | 14. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $92 000 Úroveň II | Novi, MI | 14. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 000 Úroveň II | Sterling, VA | 8. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $148 000 Úroveň II | Fremont, CA | 5. 7. 2023 | 15. 7. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $81 000 Úroveň II | Bentonville, AR | 5. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $80 500 Úroveň I | Atlanta, GA | 14. 6. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $80 500 Úroveň I | Atlanta, GA | 13. 6. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | Farmers Branch, TX | 6. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Solution Architect | $110 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $99 008 Úroveň II | Atlanta, GA | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $95 000 Úroveň II | Schaumburg, IL | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $99 000 Úroveň II | Frisco, TX | 23. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 22. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 22. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 22. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 22. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 22. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
Zobrazeno 100 posledních z 109 žádostí.
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).