Domů › Zaměstnavatelé › Sema4 Opco, Inc.
Sema4 Opco, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Sema4 Opco, Inc. podal 25 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 25. Medián nabízeného platu: $99 000.
Sponzoruje Sema4 Opco, Inc. víza H-1B?
Sema4 Opco, Inc. podal 25 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 19. 9. 2023. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Bioinformatics Scientist | 4 | $89 500 |
| Backend Software Engineer | 3 | $110 000 |
| Laboratory Technologist | 2 | $59 500 |
| Laboratory Manager | 1 | $91 000 |
| Manager, Software Quality Engineering | 1 | $99 000 |
| Research Associate, Data Science | 1 | $97 739 |
| Senior Project Manager, Oncology | 1 | $100 000 |
| Laboratory Technologist, Molecular | 1 | $81 349 |
| Software Engineer, Bioinformatics Production | 1 | $93 000 |
| Head of Lab Ops Platform | 1 | $250 000 |
| Senior Cloud Architect | 1 | $150 000 |
| Data Engineer | 1 | $155 000 |
| Principal Scientist, Emerging Research Lead | 1 | $136 000 |
| Integration Engineer | 1 | $109 500 |
| Data Operations Manager | 1 | $140 000 |
| Assistant Director, Pipeline Eng & Innvtn, Bioinformatics | 1 | $140 000 |
| Business Analyst, Product Development | 1 | $70 000 |
| Clinical Technologist | 1 | $65 000 |
| Data Scientist, Clinical Informatics | 1 | $82 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 19 | $100 000 |
| FY2024 | 3 | $65 000 |
| FY2025 | 2 | $123 000 |
| FY2026 | 1 | $140 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)32 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)44 %
- Úroveň III (zkušený)8 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)16 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Stamford, CT12
- Branford, CT3
- Gaithersburg, MD2
- New York, NY2
- Brandford, CT1
- Tampa, FL1
- Brunswick, OH1
- Tarrytown, NY1
- Binghamton, NY1
- Allentown, PA1
Povolání
- Molecular and Cellular Biologists7
- Software Developers5
- Computer and Information Systems Managers3
- Medical and Clinical Laboratory Technologists3
- Statisticians2
- Software Developers, Applications2
- Natural Sciences Managers1
- Medical Scientists, Except Epidemiologists1
- Business Intelligence Analysts1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Engineer | $155 000–$175 000 Úroveň III | New York, NY | 19. 9. 2023 | 29. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Backend Software Engineer | $110 000–$130 000 Úroveň II | Binghamton, NY | 27. 7. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| Assistant Director, Pipeline Eng & Innvtn, Bioinformatics | $140 000–$160 000 Úroveň IV | Stamford, CT | 19. 7. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Head of Lab Ops Platform | $250 000–$350 000 Úroveň IV | New York, NY | 15. 6. 2023 | 12. 10. 2023 | Certifikováno |
| Principal Scientist, Emerging Research Lead | $136 000–$156 000 Úroveň III | Stamford, CT | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Backend Software Engineer | $110 000–$130 000 Úroveň II | Branford, CT | 3. 3. 2023 | 3. 3. 2023 | Certifikováno |
| Laboratory Manager | $91 000–$111 000 Úroveň II | Gaithersburg, MD | 13. 2. 2023 | 20. 2. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Backend Software Engineer | $110 000–$130 000 Úroveň II | Brandford, CT | 7. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
| Bioinformatics Scientist | $91 000–$111 000 Úroveň II | Gaithersburg, MD | 1. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Integration Engineer | $109 500–$129 500 Úroveň II | Stamford, CT | 29. 7. 2022 | 8. 8. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Manager, Software Quality Engineering | $99 000–$119 000 Úroveň I | Tampa, FL | 14. 7. 2022 | 18. 7. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Business Analyst, Product Development | $70 000–$90 000 Úroveň I | Stamford, CT | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Project Manager, Oncology | $100 000–$120 000 Úroveň I | Branford, CT | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Bioinformatics Scientist | $88 000–$108 000 Úroveň II | Stamford, CT | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Bioinformatics Scientist | $75 000–$95 000 Úroveň I | Stamford, CT | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Data Scientist, Clinical Informatics | $82 000–$102 000 Úroveň I | Stamford, CT | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Laboratory Technologist, Molecular | $81 349 Úroveň I | Branford, CT | 19. 4. 2022 | 29. 6. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Data Operations Manager | $140 000–$160 000 Úroveň I | Tarrytown, NY | 1. 2. 2022 | 14. 2. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Clinical Technologist | $65 000 Úroveň II | Stamford, CT | 28. 1. 2022 | 15. 2. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Bioinformatics Scientist | $115 000–$135 000 Úroveň IV | Allentown, PA | 17. 12. 2021 | 27. 12. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Cloud Architect | $150 000–$170 000 Úroveň IV | Brunswick, OH | 4. 11. 2021 | 15. 11. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| Laboratory Technologist | $59 000–$79 000 Úroveň II | Stamford, CT | 29. 9. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer, Bioinformatics Production | $93 000–$113 000 Úroveň I | Stamford, CT | 29. 9. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| Laboratory Technologist | $60 000–$80 000 Úroveň II | Stamford, CT | 23. 9. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| Research Associate, Data Science | $97 739–$107 739 Úroveň II | Stamford, CT | 24. 8. 2021 | 26. 9. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).