Domů › Zaměstnavatelé › Servier Pharmaceuticals LLC
Servier Pharmaceuticals LLC: Platy H-1B a sponzoring
Servier Pharmaceuticals LLC podal 13 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 12. Medián nabízeného platu: $171 546.
Sponzoruje Servier Pharmaceuticals LLC víza H-1B?
Servier Pharmaceuticals LLC podal 13 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 23. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Manager, Sales Operations | 2 | $170 546 |
| Director, Biostatistics Indication Lead | 2 | $227 439 |
| Associate Director, Insights & Analytics | 2 | $201 596 |
| Associate Director, Market Access - KBGFJG110493-9 | 1 | $167 000 |
| Human Resources Coordinator | 1 | $57 500 |
| Associate Director, Forecasting & Analytics | 1 | $195 000 |
| Senior Data Engineer “ Google Cloud Platform | 1 | $155 000 |
| Sr. Mgr Health Econ Outcomes/Real World Evidence | 1 | $162 000 |
| Senior Manager, Medical Writing | 1 | $183 000 |
| Senior Talent Acquisition Coordinator (Associate Manager) | 1 | $89 306 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $166 000 |
| FY2024 | 4 | $201 596 |
| FY2025 | 2 | $158 500 |
| FY2026 | 3 | $176 092 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)8 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)8 %
- Úroveň III (zkušený)15 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)69 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Market Research Analysts and Marketing Specialists5
- Human Resources Specialists2
- Statisticians2
- Operations Research Analysts1
- Database Architects1
- Data Scientists1
- Technical Writers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Talent Acquisition Coordinator (Associate Manager) | $89 306 Úroveň II | Boston, MA | 23. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Manager, Medical Writing | $183 000 Úroveň IV | Westford, MA | 1. 6. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikováno |
| Senior Manager, Sales Operations | $176 092 Úroveň IV | Boston, MA | 3. 12. 2025 | 6. 2. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Mgr Health Econ Outcomes/Real World Evidence | $162 000 Úroveň III | Boston, MA | 12. 9. 2025 | 22. 9. 2025 | Certifikováno |
| Senior Data Engineer “ Google Cloud Platform | $155 000 Úroveň III | Boston, MA | 3. 1. 2025 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| Associate Director, Forecasting & Analytics | $195 000 Úroveň IV | Boston, MA | 13. 8. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikováno |
| Associate Director, Insights & Analytics | $201 596 Úroveň IV | Newbury Park, CA | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Associate Director, Insights & Analytics | — Úroveň IV | Newbury Park, CA | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Staženo |
| Director, Biostatistics Indication Lead | $232 878 Úroveň IV | Boston, MA | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Director, Biostatistics Indication Lead | $222 000 Úroveň IV | Boston, MA | 21. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Associate Director, Market Access - KBGFJG110493-9 | $167 000 Úroveň IV | Boston, MA | 18. 5. 2023 | 20. 7. 2023 | Certifikováno |
| Human Resources Coordinator | $57 500 Úroveň I | Boston, MA | 13. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Manager, Sales Operations | $165 000 Úroveň IV | Norristown, PA | 1. 2. 2023 | 6. 2. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).