Domů › Zaměstnavatelé › Siemens Industry Software Inc. › Advanced Software Engineer
Advanced Software Engineer v Siemens Industry Software Inc.: Mzdy H-1B
10 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Advanced Software Engineer v Siemens Industry Software Inc.. Nabízený mediánový základní plat $118 748; střední hodnota $105 192–$145 397.
Žádosti (LCA)10
Medián nabízené mzdy$118 748
Střední část mezd$105 192–$145 397
10.–90. percentil$104 267–$161 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $111 248 |
| FY2024 | 2 | $103 333 |
| FY2025 | 1 | $105 766 |
| FY2026 | 5 | $147 529 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $160 000 Úroveň III | Wilsonville, OR | 24. 2. 2026 | 16. 8. 2026 | Certifikováno |
| $170 000 Úroveň II | Wilsonville, OR | 24. 2. 2026 | 16. 8. 2026 | Certifikováno |
| $147 529 | Wilsonville, OR | 23. 2. 2026 | 17. 8. 2026 | Certifikováno |
| $139 000 | Waltham, MA | 26. 1. 2026 | 21. 7. 2026 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Plano, TX | 11. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikováno |
| $105 766 Úroveň III | Milford, OH | 30. 6. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikováno |
| $102 166 | Milford, OH | 4. 3. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikováno |
| $104 500 | Troy, MI | 21. 2. 2024 | 22. 8. 2024 | Certifikováno |
| $117 497 Úroveň II | Troy, MI | 6. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $105 000 | Waltham, MA | 27. 2. 2023 | 31. 7. 2023 | Certifikováno |
Advanced Software Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Siemens Industry Software Inc.
- Software Engineer$119 000
- Software Engineer Advanced$125 606
- Software Engineer Senior$144 413
- Application Support Engineer$120 050
- Senior Software Engineer$181 419
- Solution Architect$144 390
- Product Engineer$148 470
- Field Application Engineer$140 080
- Software Engineering Manager$145 508
- Software Engineer Principal$175 000
- Applications Engineer$124 987
- Senior Product Engineer$176 229
- Senior Applications Engineer$164 485
- Presales Solution Consultant$133 921
- Product Architect$121 054
- Applications Engineering Consultant$209 526
- Application Engineer$127 500
- Data Scientist$127 598
- Application Support Engineer Senior$131 082
- Software Quality Assurance Engineer$108 000
- Technology Enablement Engineer$155 000
- Technical Product Manager$156 265
- Engineering Services Engineer$105 070
- Application Support Engineer - Advanced$104 988
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).