Domů › Zaměstnavatelé › Soros Fund Management, LLC
Soros Fund Management, LLC: Platy H-1B a sponzoring
Soros Fund Management, LLC podal 23 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 23. Medián nabízeného platu: $200 000.
Sponzoruje Soros Fund Management, LLC víza H-1B?
Soros Fund Management, LLC podal 23 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 11. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Quantitative Analyst | 4 | $202 500 |
| Risk Analyst | 4 | $160 000 |
| Quantitative Developer | 2 | $225 000 |
| Cloud Engineer | 2 | $167 500 |
| Portfolio Construction Quantitative Analyst | 2 | $125 000 |
| Portfolio Manager | 1 | $250 000 |
| IT Project Manager | 1 | $225 000 |
| Quantitative Risk Analyst | 1 | $170 000 |
| Analyst | 1 | $210 000 |
| Application Support Specialist | 1 | $185 000 |
| Research Analyst | 1 | $200 000 |
| Quantitative Data Strategist | 1 | $200 000 |
| Database Administrator (DBA) and Cloud Ops Engineer | 1 | $185 000 |
| Macro Quantitative Analyst | 1 | $200 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $225 000 |
| FY2024 | 8 | $172 500 |
| FY2025 | 4 | $192 500 |
| FY2026 | 4 | $200 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Financial Quantitative Analysts10
- Financial Risk Specialists4
- Software Developers3
- Financial and Investment Analysts2
- Financial Managers1
- Business Intelligence Analysts1
- Software Developers, Applications1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Macro Quantitative Analyst | $200 000 Úroveň II | New York, NY | 11. 6. 2026 | 23. 6. 2026 | Certifikováno |
| Cloud Engineer | $135 000 Úroveň II | New York, NY | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Risk Analyst | $200 000 Úroveň II | New York, NY | 20. 12. 2025 | 21. 6. 2026 | Certifikováno |
| Quantitative Analyst | $205 000 Úroveň II | New York, NY | 1. 12. 2025 | 1. 6. 2026 | Certifikováno |
| Quantitative Analyst | $115 000 Úroveň II | New York, NY | 19. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Database Administrator (DBA) and Cloud Ops Engineer | $185 000 Úroveň IV | New York, NY | 6. 2. 2025 | 3. 3. 2025 | Certifikováno |
| Quantitative Data Strategist | $200 000 Úroveň II | New York, NY | 1. 11. 2024 | 28. 4. 2025 | Certifikováno |
| Research Analyst | $200 000 Úroveň III | New York, NY | 19. 9. 2024 | 2. 10. 2024 | Certifikováno |
| Portfolio Construction Quantitative Analyst | $125 000 Úroveň II | New York, NY | 29. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Engineer | $200 000 Úroveň IV | New York, NY | 15. 2. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| Portfolio Construction Quantitative Analyst | $125 000 E-3 · Úroveň II | New York, NY | 9. 1. 2024 | 22. 1. 2024 | Certifikováno |
| Application Support Specialist | $185 000 Úroveň II | New York, NY | 19. 12. 2023 | 8. 1. 2024 | Certifikováno |
| Analyst | $210 000 Úroveň IV | New York, NY | 12. 9. 2023 | 8. 3. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Quantitative Risk Analyst | $170 000 Úroveň II | New York, NY | 8. 6. 2023 | 21. 6. 2023 | Certifikováno |
| Quantitative Analyst | $205 000 Úroveň II | New York, NY | 19. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Risk Analyst | $160 000 Úroveň II | New York, NY | 19. 4. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Risk Analyst | $160 000 Úroveň II | New York, NY | 19. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Quantitative Analyst | $200 000 Úroveň II | New York, NY | 20. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Quantitative Developer | $225 000 Úroveň II | New York, NY | 2. 3. 2023 | 10. 3. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Portfolio Manager | $250 000 Úroveň IV | New York, NY | 7. 12. 2022 | 19. 12. 2022 | Certifikováno |
| Risk Analyst | $107 000 Úroveň II | New York, NY | 22. 2. 2022 | 16. 8. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| IT Project Manager | $225 000 Úroveň IV | New York, NY | 7. 2. 2022 | 21. 2. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Quantitative Developer | $225 000 Úroveň III | New York, NY | 28. 1. 2022 | 14. 2. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).