Domů › Zaměstnavatelé › Swisslog Logistics, Inc.
Swisslog Logistics, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Swisslog Logistics, Inc. podal 11 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 11. Medián nabízeného platu: $115 000.
Sponzoruje Swisslog Logistics, Inc. víza H-1B?
Swisslog Logistics, Inc. podal 11 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 14. 1. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 4 | $106 142 |
| Director of PMO | 1 | $170 000 |
| Sales Director | 1 | $115 000 |
| Software Quality Assurance Manager | 1 | $145 000 |
| Director, CS Software Services | 1 | $147 500 |
| Solution Analyst | 1 | $82 500 |
| Controls Engineer | 1 | $108 665 |
| Senior Director, Global PMO | 1 | $210 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $99 045 |
| FY2024 | 4 | $130 000 |
| FY2025 | 3 | $113 238 |
| FY2026 | 1 | $210 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)9 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)45 %
- Úroveň III (zkušený)18 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)27 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Software Developers4
- Architectural and Engineering Managers2
- Industrial Engineers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer and Information Systems Managers1
- Data Scientists1
- Electrical Engineers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Director, Global PMO | $210 000 Úroveň IV | Atlanta, GA | 14. 1. 2026 | 26. 6. 2026 | Certifikováno |
| Controls Engineer | $108 665 Úroveň III | Mason, OH | 7. 5. 2025 | 18. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $134 000 Úroveň II | Newport News, VA | 6. 5. 2025 | 7. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $113 238 Úroveň II | Newport News, VA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Solution Analyst | $82 500 Úroveň II | Covington, KY | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Quality Assurance Manager | $145 000 Úroveň IV | Newport News, VA | 8. 2. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| Director, CS Software Services | $147 500 Úroveň II | Newport News, VA | 31. 1. 2024 | 5. 7. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer | $91 000 Úroveň I | Frederick, MD | 13. 7. 2023 | 28. 12. 2023 | Certifikováno |
| Director of PMO | $170 000 Úroveň III | Atlanta, GA | 30. 5. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| Sales Director | $115 000 Úroveň IV | Newport News, VA | 13. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer | $99 045 Úroveň II | Newport News, VA | 26. 10. 2022 | 24. 2. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).