Domů › Zaměstnavatelé › Synechron, Inc. › Manager, Technology
Manager, Technology v Synechron, Inc.: Mzdy H-1B
53 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Manager, Technology v Synechron, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $112 986; střední hodnota $104 772–$117 500.
Žádosti (LCA)53
Medián nabízené mzdy$112 986
Střední část mezd$104 772–$117 500
10.–90. percentil$96 366–$125 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 17 | $112 095 |
| FY2024 | 12 | $106 172 |
| FY2025 | 19 | $112 986 |
| FY2026 | 3 | $113 483 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $113 205 Úroveň II | New York, NY | 13. 4. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $113 483 Úroveň II | Secaucus, NJ | 3. 3. 2026 | 17. 3. 2026 | Certifikováno |
| $131 997 Úroveň II | New York, NY | 5. 11. 2025 | 19. 11. 2025 | Certifikováno |
| $113 049 Úroveň II | Charlotte, NC | 10. 9. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikováno |
| $111 634 | New York, NY | 29. 8. 2025 | 8. 1. 2026 | Certifikováno |
| $119 337 Úroveň II | Piscataway, NJ | 21. 8. 2025 | 22. 9. 2025 | Certifikováno |
| $123 656 Úroveň II | New York, NY | 13. 5. 2025 | 30. 5. 2025 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Farmers Branch, TX | 24. 4. 2025 | 5. 5. 2025 | Certifikováno |
| $106 855 | New York, NY | 18. 4. 2025 | 18. 4. 2025 | Certifikováno |
| $110 000 | Hackensack, NJ | 1. 4. 2025 | 30. 4. 2025 | Certifikováno |
| $116 800 | New York, NY | 31. 3. 2025 | 31. 3. 2025 | Certifikováno |
| $112 986 Úroveň II | Charlotte, NC | 10. 3. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $110 000 | Hackensack, NJ | 24. 2. 2025 | 30. 4. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $112 986 Úroveň II | Charlotte, NC | 18. 2. 2025 | 10. 4. 2025 | Certifikováno |
| $101 687 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 27. 1. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikováno |
| $123 656 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 26. 12. 2024 | 2. 1. 2025 | Certifikováno |
| $96 366 Úroveň II | Jacksonville, FL | 20. 12. 2024 | 13. 3. 2025 | Certifikováno |
| $126 200 Úroveň II | Alpharetta, GA | 11. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| $112 986 Úroveň II | Charlotte, NC | 30. 10. 2024 | 6. 11. 2024 | Certifikováno |
| $114 337 Úroveň II | Piscataway, NJ | 14. 10. 2024 | 25. 10. 2024 | Certifikováno |
| $114 337 Úroveň II | Piscataway, NJ | 14. 10. 2024 | 25. 10. 2024 | Staženo |
| $114 337 Úroveň II | Piscataway, NJ | 11. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikováno |
| $108 634 | New York, NY | 25. 9. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| $123 656 Úroveň II | Piscataway, NJ | 16. 9. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| $109 654 Úroveň II | New York, NY | 13. 8. 2024 | 25. 8. 2024 | Certifikováno |
| $75 130 Úroveň II | Atlanta, GA | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $115 918 Úroveň II | New York, NY | 16. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikováno |
| $147 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 12. 3. 2024 | 8. 4. 2024 | Certifikováno |
| $90 430 Úroveň II | Nashville, TN | 5. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
| $98 680 | Charlotte, NC | 31. 1. 2024 | 7. 2. 2024 | Certifikováno |
| $121 262 Úroveň II | Pennington, NJ | 22. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| $94 500 Úroveň II | Jacksonville, FL | 11. 12. 2023 | 26. 12. 2023 | Certifikováno |
| $102 690 Úroveň II | Chicago, IL | 27. 10. 2023 | 30. 11. 2023 | Certifikováno |
| $102 690 Úroveň II | Chicago, IL | 17. 10. 2023 | 30. 11. 2023 | Certifikováno |
| $117 749 Úroveň II | Piscataway, NJ | 29. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $109 200 Úroveň II | Charlotte, NC | 16. 6. 2023 | 30. 6. 2023 | Certifikováno |
| $109 325 Úroveň II | New York, NY | 16. 6. 2023 | 23. 6. 2023 | Certifikováno |
| $112 095 Úroveň II | Piscataway, NJ | 15. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $115 524 Úroveň II | Charlotte, NC | 2. 6. 2023 | 19. 6. 2023 | Certifikováno |
| $112 095 Úroveň II | Pennington, NJ | 26. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $114 500 Úroveň II | Alpharetta, GA | 25. 5. 2023 | 9. 6. 2023 | Certifikováno |
| $69 139 Úroveň II | Nashville, TN | 12. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $87 178 Úroveň II | Nashville, TN | 4. 5. 2023 | 17. 5. 2023 | Certifikováno |
| $125 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 28. 4. 2023 | 10. 5. 2023 | Certifikováno |
| $117 250 Úroveň II | Piscataway, NJ | 24. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikováno |
| $98 000 Úroveň II | Jacksonville, FL | 8. 3. 2023 | 16. 3. 2023 | Certifikováno |
| $98 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 22. 2. 2023 | 2. 3. 2023 | Certifikováno |
| $109 283 Úroveň II | New York, NY | 3. 2. 2023 | 3. 2. 2023 | Certifikováno |
| $101 109 Úroveň II | Charlotte, NC | 21. 10. 2022 | 12. 2. 2023 | Certifikováno |
| $101 109 Úroveň II | Charlotte, NC | 21. 10. 2022 | 1. 11. 2022 | Staženo |
| $125 000 Úroveň II | New York, NY | 17. 10. 2022 | 1. 11. 2022 | Certifikováno |
| $141 704 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 6. 10. 2022 | 16. 10. 2022 | Certifikováno |
| $135 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 3. 10. 2022 | 15. 10. 2022 | Certifikováno |
Manager, Technology u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Synechron, Inc.
- Associate Specialist - Technology$115 000
- Specialist - Technology$115 960
- Lead - Technology$109 810
- Sr. Specialist - Technology$118 228
- Associate Principal - Technology$120 000
- Sr. Associate - Technology$108 514
- Associate Director - Technology$124 300
- Specialist - Quality Control$100 469
- Lead – Quality Control$99 549
- Assistant Manager - Technology$109 550
- Sr. Manager - Technology$112 500
- Associate Specialist - Quality Control$102 326
- Sr. Specialist - Quality Control$108 225
- Sr. Manager - Quality Control$103 418
- Associate - Technology$107 487
- Manager, Quality Control$97 570
- Director, Technology$162 000
- Assistant Manager - Quality Control$84 422
- Associate Director - Quality Control$106 194
- Associate Director - Business Analyst$118 893
- Principal - Technology$142 248
- Associate Specialist - Quality$100 600
- Manager - Quality$90 000
- Sr. Manager - Business Analyst$117 776
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).