Domů › Zaměstnavatelé › Synthekine, Inc.
Synthekine, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Synthekine, Inc. podal 7 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 7. Medián nabízeného platu: $113 500.
Sponzoruje Synthekine, Inc. víza H-1B?
Synthekine, Inc. podal 7 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 1. 5. 2024. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. Research Associate, Upstream Process Development | 1 | $86 424 |
| Scientist, Molecular Biology | 1 | $113 500 |
| Scientist 1, Bioanalytical Sciences | 1 | $86 424 |
| Research Associate II, Mammalian Cell Culture | 1 | $90 000 |
| Director, Program Management | 1 | $209 325 |
| Senior Financial Analyst | 1 | $133 931 |
| Scientist II, Molecular Biology | 1 | $127 150 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $113 500 |
| FY2024 | 1 | $127 150 |
| FY2025 | 1 | $86 424 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Molecular and Cellular Biologists4
- Microbiologists1
- Natural Sciences Managers1
- Financial and Investment Analysts1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Scientist II, Molecular Biology | $127 150–$137 750 Úroveň III | Menlo Park, CA | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Financial Analyst | $133 931–$140 000 Úroveň III | Menlo Park, CA | 13. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| Research Associate II, Mammalian Cell Culture | $90 000–$104 750 Úroveň II | Menlo Park, CA | 27. 3. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
| Scientist, Molecular Biology | $113 500–$128 500 Úroveň II | Menlo Park, CA | 27. 2. 2023 | 23. 8. 2023 | Certifikováno |
| Scientist 1, Bioanalytical Sciences | $86 424–$115 500 Úroveň II | Menlo Park, CA | 27. 2. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Research Associate, Upstream Process Development | $86 424–$105 000 Úroveň II | Menlo Park, CA | 1. 12. 2022 | 5. 12. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Director, Program Management | $209 325–$242 000 | Menlo Park, CA | 4. 8. 2022 | 29. 8. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).