Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Sysmex America, Inc.

Sysmex America, Inc.: Platy H-1B a sponzoring

Sysmex America, Inc. podal 21 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 21. Medián nabízeného platu: $125 000.

Žádosti (LCA)21
Certifikováno21
Adresa zaměstnavateleLincolnshire, IL
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$125 000
Střední část mezd$111 562–$136 853
10.–90. percentil$88 374–$174 300

Sponzoruje Sysmex America, Inc. víza H-1B?

Sysmex America, Inc. podal 21 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 3. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Sysmex America, Inc.: 5 →

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Developer Analyst4$117 281
Developer/Analyst, PI-PO2$128 805
Sr. Analyst, Business2$127 816
Developer/Analyst - Lead1$111 536
Digital Marketing and Social Media Specialist - LATAM1$80 000
Business Systems Analyst1$88 374
Sr. Manager, Clinical Development1$174 300
Manager - SAP1$182 543
DevOps Engineer1$120 000
Developer/Analyst - SAP1$135 353
Developer/Analyst, BizTalk1$136 853
Developer/Analyst, SAP Lead1$163 546
Engineer II, Service1$70 138
Architect, Solution SAP1$175 000
Manager, Sales & Operations Planning1$116 033
Senior Specialist, Comm & Digital Mktg - LATAM1$97 000

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20235$111 562
FY20243$111 562
FY202511$135 353
FY20262$121 192

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Developer Analyst$145 384
Úroveň III
Lincolnshire, IL3. 6. 202621. 9. 2026Certifikováno
Senior Specialist, Comm & Digital Mktg - LATAM$97 000
Úroveň III
Doral, FL16. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
Architect, Solution SAP$175 000
Úroveň IV
Lincolnshire, IL14. 8. 202525. 9. 2025Certifikováno
Developer/Analyst, PI-PO$132 610
Úroveň III
Lincolnshire, IL6. 8. 202530. 1. 2026Certifikováno
Manager, Sales & Operations Planning$116 033
Úroveň III
Lincolnshire, IL18. 7. 20251. 10. 2025Certifikováno
Developer/Analyst, SAP Lead$163 546
Úroveň IV
Lincolnshire, IL23. 6. 202525. 9. 2025Certifikováno
Engineer II, Service$70 138
Úroveň I
Doral, FL19. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Developer/Analyst, BizTalk$136 853
Úroveň III
Lincolnshire, IL11. 3. 20251. 9. 2025Certifikováno
Sr. Manager, Clinical Development$174 300
Úroveň I
Lincolnshire, IL13. 12. 202419. 12. 2024Certifikováno
Sr. Analyst, Business$127 878
Úroveň III
Lincolnshire, IL15. 11. 202422. 11. 2024Certifikováno
Manager - SAP$182 543
Úroveň IV
Lincolnshire, IL15. 11. 202421. 3. 2025Certifikováno
DevOps Engineer$120 000
Úroveň II
Lincolnshire, IL18. 10. 20244. 11. 2024Certifikováno
Developer/Analyst - SAP$135 353
Úroveň III
Lincolnshire, IL3. 10. 20243. 1. 2025Certifikováno
Sr. Analyst, Business$127 754
Úroveň III
Lincolnshire, IL10. 9. 20243. 1. 2025Certifikováno
Business Systems Analyst$88 374
Úroveň II
Lincolnshire, IL9. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
Developer Analyst$111 562
Úroveň I
Lincolnshire, IL22. 1. 202429. 1. 2024Certifikováno
Developer Analyst$111 562
Úroveň II
Lincolnshire, IL26. 6. 202328. 10. 2023Certifikováno
Developer/Analyst - Lead$111 536
Úroveň II
Lincolnshire, IL9. 6. 202315. 6. 2023Certifikováno
Developer Analyst$123 000
Úroveň III
Lincolnshire, IL23. 5. 202321. 9. 2023Certifikováno
Digital Marketing and Social Media Specialist - LATAM$80 000
Úroveň II
Doral, FL10. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
Developer/Analyst, PI-PO$125 000
Úroveň III
Lincolnshire, IL17. 1. 202330. 1. 2023Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).