Domů › Zaměstnavatelé › TAITConsultingGroup LLC
TAITConsultingGroup LLC: Platy H-1B a sponzoring
TAITConsultingGroup LLC podal 66 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 66. Medián nabízeného platu: $98 904.
Sponzoruje TAITConsultingGroup LLC víza H-1B?
TAITConsultingGroup LLC podal 66 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 17. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u TAITConsultingGroup LLC: 4 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 44 | $98 904 |
| Software Developer | 7 | $94 016 |
| Salesforce Consultant | 2 | $98 904 |
| DevOps Engineer | 2 | $90 678 |
| Data Engineer | 2 | $92 456 |
| Windows Server Administrator | 2 | $115 918 |
| Java Developer | 2 | $83 470 |
| Java FSD Developer | 2 | $88 088 |
| Sales Engineer | 1 | $78 853 |
| QA Developer | 1 | $90 896 |
| AWS Developer | 1 | $90 896 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 37 | $98 904 |
| FY2024 | 14 | $101 192 |
| FY2025 | 9 | $84 094 |
| FY2026 | 6 | $89 492 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Plano, TX14
- Irving, TX9
- Wilmington, DE4
- Denton, TX3
- Memphis, TN2
- Champaign, IL2
- DeKalb, IL2
- Wylie, TX2
- Las Vegas, NV2
- Hoffman Estates, IL2
- Dayton, OH2
- Brooklyn, NY2
- San Antonio, TX2
- Scottsdale, AZ2
- Dunwoody, GA1
- Dallas, TX1
- Lewisville, TX1
- Aurora, IL1
- Herndon, VA1
- Frisco, TX1
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Engineer | $90 896–$90 897 Úroveň I | Denton, TX | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| AWS Developer | $90 896–$90 897 Úroveň I | Malvern, PA | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $85 446–$85 447 Úroveň I | San Antonio, TX | 9. 6. 2026 | 16. 6. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 088–$88 089 Úroveň I | Wilmington, DE | 8. 4. 2026 | 17. 4. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $94 162–$94 163 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 17. 12. 2025 | 29. 12. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 088–$88 089 Úroveň I | Wilmington, DE | 2. 12. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikováno |
| Java FSD Developer | $88 088–$88 089 Úroveň I | Wilmington, DE | 15. 8. 2025 | 22. 8. 2025 | Certifikováno |
| Java FSD Developer | $88 088–$88 089 Úroveň I | Wilmington, DE | 5. 8. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikováno |
| Java Developer | $82 846–$82 847 Úroveň I | Columbus, OH | 31. 7. 2025 | 5. 8. 2025 | Certifikováno |
| QA Developer | $90 896–$90 897 Úroveň I | McKinney, TX | 11. 7. 2025 | 21. 7. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $84 094–$84 095 Úroveň I | Plano, TX | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $83 096–$83 097 Úroveň I | Scottsdale, AZ | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Java Developer | $84 094–$84 095 Úroveň I | Irving, TX | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $83 096–$83 097 Úroveň I | Scottsdale, AZ | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $108 826–$108 827 Úroveň II | San Antonio, TX | 23. 1. 2025 | 3. 2. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $77 438–$77 439 Úroveň I | Mason, OH | 12. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 109–$101 110 Úroveň II | Lauderhill, FL | 29. 8. 2024 | 5. 9. 2024 | Certifikováno |
| Sales Engineer | $78 853–$78 854 Úroveň I | Plano, TX | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $84 614–$84 615 Úroveň II | Dayton, OH | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $115 918–$115 919 Úroveň II | East Newark, NJ | 13. 3. 2024 | 19. 3. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 192–$101 193 Úroveň II | Irving, TX | 12. 2. 2024 | 19. 2. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $114 026–$114 027 Úroveň II | Herndon, VA | 19. 12. 2023 | 26. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 192–$101 193 Úroveň II | Frisco, TX | 12. 12. 2023 | 19. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 192–$101 193 Úroveň II | Pilot Point, TX | 16. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $128 502–$128 503 Úroveň II | Bellevue, WA | 16. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $121 597–$121 598 Úroveň II | Carlsbad, CA | 7. 11. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 608–$101 609 Úroveň I | Plano, TX | 9. 10. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| Windows Server Administrator | $115 918–$115 919 Úroveň II | Brooklyn, NY | 9. 10. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 192–$101 193 Úroveň II | Plano, TX | 9. 10. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 192–$101 193 Úroveň II | Plano, TX | 7. 9. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikováno |
| Windows Server Administrator | $115 918–$115 919 Úroveň II | Brooklyn, NY | 4. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 192–$101 193 Úroveň II | Plano, TX | 31. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Plano, TX | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $76 586–$76 587 Úroveň II | Champaign, IL | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $76 066–$76 067 Úroveň II | Memphis, TN | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Denton, TX | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Wylie, TX | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Plano, TX | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $94 016–$94 017 Úroveň II | DeKalb, IL | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $94 016–$94 017 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Irving, TX | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Salesforce Consultant | $98 904–$98 905 Úroveň II | Irving, TX | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $82 846–$82 847 Úroveň II | Las Vegas, NV | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $80 850–$80 851 Úroveň I | Irving, TX | 22. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $76 066–$76 067 Úroveň II | Memphis, TN | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Plano, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $76 586–$76 587 Úroveň II | Champaign, IL | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Denton, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Wylie, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Plano, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $94 016–$94 017 Úroveň II | DeKalb, IL | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $94 016–$94 017 Úroveň II | Hoffman Estates, IL | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Irving, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Salesforce Consultant | $98 904–$98 905 Úroveň II | Irving, TX | 9. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $82 846–$82 847 Úroveň II | Las Vegas, NV | 9. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| DevOps Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Plano, TX | 25. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $80 850–$80 851 Úroveň I | Irving, TX | 17. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Plano, TX | 27. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Lewisville, TX | 20. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| DevOps Engineer | $82 451–$82 452 Úroveň II | Dayton, OH | 20. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Dallas, TX | 20. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Data Engineer | $94 016–$94 017 Úroveň II | Aurora, IL | 28. 3. 2023 | 4. 4. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $116 938–$116 939 Úroveň III | Plano, TX | 6. 1. 2023 | 16. 1. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $96 782–$96 783 Úroveň III | Plano, TX | 6. 1. 2023 | 16. 1. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904–$98 905 Úroveň II | Irving, TX | 6. 12. 2022 | 9. 12. 2022 | Certifikováno |
| Software Developer | $99 008–$99 009 Úroveň II | Dunwoody, GA | 25. 10. 2022 | 28. 10. 2022 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).