Domů › Zaměstnavatelé › Tata Consultancy Services Limited › Database Administrator
Database Administrator v Tata Consultancy Services Limited: Mzdy H-1B
507 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Database Administrator v Tata Consultancy Services Limited. Nabízený mediánový základní plat $88 275; střední hodnota $80 423–$95 030.
Žádosti (LCA)507
Medián nabízené mzdy$88 275
Střední část mezd$80 423–$95 030
10.–90. percentil$72 717–$120 245
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 124 | $81 817 |
| FY2024 | 176 | $90 022 |
| FY2025 | 158 | $88 972 |
| FY2026 | 44 | $90 106 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $120 474–$136 125 Úroveň IV | Milford, OH | 10. 6. 2026 | 10. 6. 2026 | Certifikováno |
| $90 189–$136 125 Úroveň II | Irvine, CA | 5. 6. 2026 | 5. 6. 2026 | Certifikováno |
| $83 200–$102 950 Úroveň IV | Erie, PA | 1. 6. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikováno |
| $63 648–$102 200 Úroveň II | Indianapolis, IN | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $87 381–$136 220 Úroveň II | Austin, TX | 22. 5. 2026 | 22. 5. 2026 | Certifikováno |
| $127 878–$137 600 Úroveň IV | Alpharetta, GA | 22. 5. 2026 | 30. 5. 2026 | Certifikováno |
| $84 989–$136 125 Úroveň II | Charlotte, NC | 20. 5. 2026 | 16. 7. 2026 | Certifikováno |
| $63 648–$102 200 Úroveň II | Indianapolis, IN | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $95 035–$136 125 Úroveň II | Allen, TX | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $101 234–$136 125 Úroveň II | Newark, NJ | 18. 5. 2026 | 18. 5. 2026 | Certifikováno |
| $96 678–$136 125 Úroveň II | Cary, NC | 15. 5. 2026 | 5. 10. 2026 | Certifikováno |
| $63 648–$102 950 Úroveň II | Indianapolis, IN | 9. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $101 234–$136 125 Úroveň II | Parsippany, NJ | 7. 5. 2026 | 7. 5. 2026 | Certifikováno |
| $87 381–$102 950 Úroveň II | Austin, TX | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $79 373–$137 600 Úroveň II | North Charleston, SC | 4. 5. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikováno |
| $90 189–$137 600 Úroveň II | Woodland Hills, CA | 20. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $96 678–$136 125 Úroveň II | Raleigh, NC | 20. 4. 2026 | 3. 5. 2026 | Certifikováno |
| $82 493–$137 600 Úroveň II | Alpharetta, GA | 2. 4. 2026 | 24. 6. 2026 | Certifikováno |
| $90 022–$136 125 Úroveň II | Newtown Square, PA | 26. 3. 2026 | 18. 4. 2026 | Certifikováno |
| $96 762–$137 600 Úroveň II | Colorado Springs, CO | 16. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikováno |
| $95 035–$102 200 Úroveň II | Frisco, TX | 11. 3. 2026 | 11. 3. 2026 | Certifikováno |
| $118 664–$139 000 Úroveň II | San Jose, CA | 3. 3. 2026 | 2. 8. 2026 | Certifikováno |
| $97 344–$140 400 Úroveň II | Ashburn, VA | 3. 3. 2026 | 10. 3. 2026 | Certifikováno |
| $70 800–$137 600 Úroveň II | Bettendorf, IA | 23. 2. 2026 | 26. 7. 2026 | Certifikováno |
| $79 955–$136 125 Úroveň II | Phoenix, AZ | 28. 1. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $83 803–$136 125 Úroveň II | Minneapolis, MN | 23. 1. 2026 | 3. 2. 2026 | Certifikováno |
| $118 664–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 16. 1. 2026 | 29. 5. 2026 | Certifikováno |
| $95 035–$136 125 Úroveň II | Plano, TX | 6. 1. 2026 | 6. 1. 2026 | Certifikováno |
| $118 664–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 31. 12. 2025 | 10. 3. 2026 | Certifikováno |
| $70 616–$137 600 Úroveň II | Portage, MI | 18. 12. 2025 | 18. 12. 2025 | Certifikováno |
| $86 382–$137 600 Úroveň II | Chicago, IL | 12. 12. 2025 | 5. 3. 2026 | Certifikováno |
| $74 152–$137 600 Úroveň II | Louisville, KY | 10. 12. 2025 | 21. 5. 2026 | Certifikováno |
| $118 664–$136 625 Úroveň II | Santa Clara, CA | 5. 12. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| $86 320–$107 710 Úroveň II | Woonsocket, RI | 4. 12. 2025 | 4. 12. 2025 | Certifikováno |
| $86 320–$107 710 Úroveň II | Woonsocket, RI | 4. 12. 2025 | 4. 12. 2025 | Staženo |
| $87 381–$136 125 Úroveň II | Austin, TX | 24. 11. 2025 | 24. 3. 2026 | Certifikováno |
| $70 800–$137 600 Úroveň II | Indianapolis, IN | 24. 11. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikováno |
| $86 382–$97 800 Úroveň II | Chicago, IL | 21. 11. 2025 | 5. 3. 2026 | Certifikováno |
| $94 307–$137 600 Úroveň II | Denver, CO | 21. 11. 2025 | 3. 12. 2025 | Certifikováno |
| $105 560–$137 600 Úroveň III | Research Triangle Park, NC | 17. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikováno |
| $87 381–$136 125 Úroveň II | Austin, TX | 10. 11. 2025 | 20. 11. 2025 | Certifikováno |
| $93 662–$137 600 Úroveň II | Norwalk, CT | 4. 11. 2025 | 4. 11. 2025 | Certifikováno |
| $95 035–$137 600 Úroveň II | Plano, TX | 3. 11. 2025 | 3. 11. 2025 | Certifikováno |
| $118 664–$149 010 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 3. 11. 2025 | 6. 4. 2026 | Certifikováno |
| $89 398–$136 125 Úroveň II | Spring, TX | 29. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $82 118–$137 600 Úroveň II | Milford, OH | 23. 9. 2025 | 7. 10. 2025 | Certifikováno |
| $82 493–$137 600 Úroveň II | Atlanta, GA | 11. 9. 2025 | 25. 9. 2025 | Certifikováno |
| $86 382–$136 125 Úroveň II | Chicago, IL | 10. 9. 2025 | 22. 9. 2025 | Certifikováno |
| $118 664–$137 300 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 4. 9. 2025 | 8. 9. 2025 | Certifikováno |
| $78 978–$137 600 Úroveň II | Creve Coeur, MO | 25. 8. 2025 | 8. 9. 2025 | Certifikováno |
| $86 923–$137 600 Úroveň II | Portland, OR | 14. 8. 2025 | 14. 8. 2025 | Certifikováno |
| $90 022–$137 600 Úroveň II | Conshohocken, PA | 13. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $86 382–$136 125 Úroveň II | Chicago, IL | 11. 8. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikováno |
| $130 000–$140 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 8. 8. 2025 | 22. 8. 2025 | Certifikováno |
| $82 118–$136 125 Úroveň II | Milford, OH | 31. 7. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| $63 648–$102 200 Úroveň II | Indianapolis, IN | 30. 7. 2025 | 30. 7. 2025 | Certifikováno |
| $82 493–$136 125 Úroveň II | Atlanta, GA | 29. 7. 2025 | 29. 7. 2025 | Certifikováno |
| $85 405–$137 600 Úroveň II | Denver, CO | 22. 7. 2025 | 8. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$137 600 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 27. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 667–$136 125 Úroveň II | Milford, OH | 27. 6. 2025 | 27. 6. 2025 | Certifikováno |
| $89 336–$136 125 Úroveň II | Morrisville, NC | 23. 6. 2025 | 4. 7. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$136 125 Úroveň II | McLean, VA | 23. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $84 760–$137 600 Úroveň II | Phoenix, AZ | 20. 6. 2025 | 14. 9. 2025 | Certifikováno |
| $84 760–$137 600 Úroveň II | Phoenix, AZ | 19. 6. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikováno |
| $102 066–$137 600 Úroveň III | Saint Paul, MN | 19. 6. 2025 | 10. 9. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 18. 6. 2025 | 24. 8. 2025 | Certifikováno |
| $97 885–$136 125 Úroveň II | Seattle, WA | 17. 6. 2025 | 23. 10. 2025 | Certifikováno |
| $72 717–$102 200 Úroveň II | Indianapolis, IN | 17. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $78 270–$136 125 Úroveň II | Plymouth4, MI | 17. 6. 2025 | 16. 12. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$136 125 Úroveň II | McLean, VA | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$136 125 Úroveň II | McLean, VA | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $89 336–$137 600 Úroveň II | Raleigh, NC | 13. 6. 2025 | 27. 6. 2025 | Certifikováno |
| $88 608–$136 125 Úroveň II | Culver City, CA | 13. 6. 2025 | 25. 6. 2025 | Certifikováno |
| $85 176–$136 125 Úroveň II | Chicago, IL | 13. 6. 2025 | 26. 6. 2025 | Certifikováno |
| $97 781–$137 600 Úroveň III | Milford, OH | 10. 6. 2025 | 20. 6. 2025 | Certifikováno |
| $77 667–$136 125 Úroveň II | Milford, OH | 10. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$137 600 Úroveň II | San Jose, CA | 7. 6. 2025 | 12. 6. 2025 | Certifikováno |
| $87 090–$137 600 Úroveň II | Palm Beach Gardens, FL | 7. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $89 586–$137 600 Úroveň II | New York, NY | 6. 6. 2025 | 10. 10. 2025 | Certifikováno |
| $95 035–$136 125 Úroveň II | Denver, CO | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$136 125 Úroveň II | McLean, VA | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $88 608–$136 125 Úroveň II | Universal City, CA | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 667–$136 125 Úroveň II | Erlanger, KY | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$137 600 Úroveň II | McLean, VA | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$137 600 Úroveň II | McLean, VA | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 176–$136 125 Úroveň II | Deerfield, IL | 26. 5. 2025 | 5. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 23. 5. 2025 | 30. 5. 2025 | Certifikováno |
| $72 717–$102 200 Úroveň II | Indianapolis, IN | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $72 717–$102 200 Úroveň II | Indianapolis, IN | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $86 278–$136 125 Úroveň II | Conshohocken, PA | 20. 5. 2025 | 20. 5. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$137 600 Úroveň II | San Jose, CA | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 667–$136 125 Úroveň II | Milford, OH | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 667–$136 125 Úroveň II | Milford, OH | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $89 586–$136 125 Úroveň II | Rutherford, NJ | 17. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $88 629–$136 125 Úroveň II | Woonsocket, RI | 16. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$139 600 Úroveň II | San Jose, CA | 15. 5. 2025 | 29. 5. 2025 | Certifikováno |
| $102 232–$137 600 Úroveň II | Stamford, CT | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $94 536–$136 125 Úroveň III | Hackettstown, NJ | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$137 600 Úroveň II | Washington, DC | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $88 608–$137 600 Úroveň II | Rosemead, CA | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $88 608–$137 600 Úroveň II | Rosemead, CA | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$136 125 Úroveň II | Frederick, MD | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$136 125 Úroveň II | McLean, VA | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$136 125 Úroveň II | McLean, VA | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 176–$136 125 Úroveň II | Mettawa, IL | 13. 5. 2025 | 26. 5. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 8. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $84 386–$136 125 Úroveň II | Minneapolis, MN | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 176–$125 225 Úroveň II | Westchester, IL | 6. 5. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $87 173–$136 125 Úroveň II | Irving, TX | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 904–$137 600 Úroveň II | Bloomfield, CT | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $72 758–$136 125 Úroveň II | Louisville, KY | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$136 125 Úroveň II | McLean, VA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 246–$136 125 Úroveň II | Washington, DC | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $82 410–$137 600 Úroveň II | Columbus, OH | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 062–$137 600 Úroveň II | Atlanta, GA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $88 608–$136 125 Úroveň II | Universal City, CA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $70 262–$102 950 Úroveň II | Austin, TX | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $94 536–$136 125 Úroveň III | Hackettstown, NJ | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $95 035–$136 125 Úroveň II | Denver, CO | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $97 885–$136 125 Úroveň II | Bellevue, WA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 667–$137 600 Úroveň II | Milford, OH | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 667–$136 125 Úroveň II | Milford, OH | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $70 262–$136 125 Úroveň II | Austin, TX | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $78 270–$136 125 Úroveň II | Plymouth, MI | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $88 608–$137 600 Úroveň II | Woodland Hills, CA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $89 336–$137 600 Úroveň II | Morrisville, NC | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 062–$136 125 Úroveň II | Atlanta, GA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $82 410–$136 125 Úroveň II | Columbus, OH | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$137 600 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 176–$126 700 Úroveň II | Deerfield, IL | 5. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikováno |
| $89 336–$126 700 Úroveň II | Cary, NC | 2. 5. 2025 | 14. 5. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $97 781–$126 700 Úroveň III | Erlanger, KY | 30. 4. 2025 | 13. 5. 2025 | Certifikováno |
| $72 363–$136 125 Úroveň II | Lynchburg, VA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $80 163–$136 125 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 062–$136 125 Úroveň II | Atlanta, GA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $80 163–$136 125 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $96 574–$136 125 Úroveň II | Walnut Creek, CA | 30. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $80 163–$125 225 Úroveň II | Coraopolis, PA | 28. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 28. 4. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$136 125 Úroveň II | San Jose, CA | 26. 4. 2025 | 9. 5. 2025 | Staženo |
| $140 000–$150 000 Úroveň II | Austin, TX | 25. 4. 2025 | 6. 5. 2025 | Certifikováno |
| $88 608–$126 700 Úroveň II | Newport Beach, CA | 23. 4. 2025 | 7. 5. 2025 | Certifikováno |
| $72 717–$125 225 Úroveň II | Indianapolis, IN | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $72 758–$102 200 Úroveň II | Louisville, KY | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $72 717–$125 225 Úroveň II | Indianapolis, IN | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 062–$154 480 Úroveň II | Atlanta, GA | 21. 4. 2025 | 17. 10. 2025 | Certifikováno |
| $72 717–$126 700 Úroveň II | Indianapolis, IN | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $96 616–$126 700 Úroveň II | Pennington, NJ | 21. 4. 2025 | 5. 5. 2025 | Certifikováno |
| — Úroveň II | San Jose, CA | 11. 4. 2025 | 24. 4. 2025 | Certifikováno |
| $89 315–$125 225 Úroveň III | Bentonville, AR | 11. 4. 2025 | 11. 4. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $95 264–$137 990 Úroveň III | Austin, TX | 8. 4. 2025 | 22. 4. 2025 | Certifikováno |
| $77 667–$125 225 Úroveň II | Milford, OH | 4. 4. 2025 | 2. 8. 2025 | Certifikováno |
| $85 176–$126 700 Úroveň II | Deerfield, IL | 2. 4. 2025 | 26. 8. 2025 | Certifikováno |
| $91 062–$126 700 Úroveň II | Atlanta, GA | 1. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $88 608–$137 590 Úroveň II | Newport Beach, CA | 28. 3. 2025 | 28. 3. 2025 | Certifikováno |
| $80 163–$126 700 Úroveň II | New Kensington, PA | 27. 3. 2025 | 8. 4. 2025 | Certifikováno |
| $84 386–$126 700 Úroveň II | Minneapolis, MN | 26. 3. 2025 | 26. 3. 2025 | Certifikováno |
| $95 264–$137 990 Úroveň III | Austin, TX | 25. 3. 2025 | 8. 4. 2025 | Certifikováno |
| $70 262–$137 990 Úroveň II | Austin, TX | 20. 3. 2025 | 8. 6. 2025 | Staženo |
| $80 205–$125 225 Úroveň II | Houston, TX | 13. 3. 2025 | 13. 3. 2025 | Certifikováno |
| $86 590–$125 225 Úroveň II | Thousand Oaks, CA | 12. 3. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikováno |
| $85 114–$125 225 Úroveň II | Charlotte, NC | 12. 3. 2025 | 12. 3. 2025 | Certifikováno |
| $97 885–$125 225 Úroveň II | Seattle, WA | 11. 3. 2025 | 11. 3. 2025 | Certifikováno |
| $102 232–$126 700 Úroveň II | Stamford, CT | 10. 3. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $170 000–$195 000 Úroveň II | Seattle, WA | 7. 3. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$143 840 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 27. 2. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$125 725 Úroveň II | Palo Alto, CA | 24. 2. 2025 | 24. 2. 2025 | Certifikováno |
| $85 176–$125 225 Úroveň II | Naperville, IL | 24. 2. 2025 | 25. 4. 2025 | Certifikováno |
| $71 219–$125 225 Úroveň II | Portage, MI | 20. 2. 2025 | 20. 4. 2025 | Certifikováno |
| $84 386–$125 225 Úroveň II | Minneapolis, MN | 19. 2. 2025 | 19. 2. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$125 350 Úroveň II | San Jose, CA | 19. 2. 2025 | 19. 2. 2025 | Certifikováno |
| $72 717–$102 200 Úroveň II | Indianapolis, IN | 12. 2. 2025 | 12. 2. 2025 | Certifikováno |
| $84 386–$126 700 Úroveň II | Richfield, MN | 4. 2. 2025 | 17. 2. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$128 100 Úroveň II | San Jose, CA | 4. 2. 2025 | 18. 2. 2025 | Certifikováno |
| $89 586–$125 225 Úroveň II | Lebanon, NJ | 30. 1. 2025 | 5. 4. 2025 | Certifikováno |
| $97 885–$125 225 Úroveň II | Bellevue, WA | 30. 1. 2025 | 30. 1. 2025 | Certifikováno |
| $84 386–$125 225 Úroveň II | Golden Valley, MN | 7. 1. 2025 | 7. 1. 2025 | Certifikováno |
| $84 386–$125 225 Úroveň II | Golden Valley, MN | 7. 1. 2025 | 7. 1. 2025 | Certifikováno |
| $71 136–$125 225 Úroveň II | Cleveland, OH | 31. 12. 2024 | 21. 1. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$125 225 Úroveň II | San Jose, CA | 24. 12. 2024 | 24. 12. 2024 | Certifikováno |
| $91 062–$126 700 Úroveň II | Atlanta, GA | 20. 12. 2024 | 15. 6. 2025 | Certifikováno |
| $77 667–$126 700 Úroveň II | Erlanger, KY | 17. 12. 2024 | 28. 4. 2025 | Certifikováno |
| $148 429–$160 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 5. 12. 2024 | 15. 3. 2025 | Certifikováno |
| $95 035–$126 700 Úroveň II | Denver, CO | 4. 12. 2024 | 4. 12. 2024 | Certifikováno |
| $85 176–$125 225 Úroveň II | Itasca, IL | 4. 12. 2024 | 23. 3. 2025 | Certifikováno |
| $85 176–$126 700 Úroveň II | Rosemont, IL | 18. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| $120 245–$125 225 Úroveň II | San Jose, CA | 11. 11. 2024 | 11. 11. 2024 | Certifikováno |
| $120 245–$128 900 Úroveň II | San Jose, CA | 1. 11. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $120 245–$128 100 Úroveň II | San Jose, CA | 24. 10. 2024 | 24. 10. 2024 | Certifikováno |
| $120 245–$125 225 Úroveň II | San Jose, CA | 18. 10. 2024 | 31. 10. 2024 | Certifikováno |
| $72 717–$126 700 Úroveň II | Indianapolis, IN | 10. 10. 2024 | 27. 1. 2025 | Certifikováno |
| $87 173–$102 200 Úroveň II | Grapevine, TX | 10. 10. 2024 | 10. 10. 2024 | Certifikováno |
| $120 245–$128 900 Úroveň II | San Jose, CA | 7. 10. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $70 262–$128 130 Úroveň II | Austin, TX | 2. 10. 2024 | 2. 10. 2024 | Certifikováno |
| $91 062–$125 225 Úroveň II | Alpharetta, GA | 2. 10. 2024 | 7. 1. 2025 | Certifikováno |
| $89 336–$125 225 Úroveň II | Cary, NC | 27. 9. 2024 | 27. 9. 2024 | Certifikováno |
| $83 242–$125 225 Úroveň II | Warsaw, IN | 27. 9. 2024 | 24. 2. 2025 | Certifikováno |
| $92 331–$126 700 Úroveň II | Owings Mills, MD | 25. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 173–$126 700 Úroveň II | Plano, TX | 25. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $70 262–$126 700 Úroveň II | Austin, TX | 19. 9. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| $91 062–$125 225 Úroveň II | Atlanta, GA | 19. 9. 2024 | 3. 10. 2024 | Certifikováno |
| $72 758–$102 200 Úroveň II | Louisville, KY | 17. 9. 2024 | 17. 9. 2024 | Certifikováno |
| $87 838–$126 700 Úroveň II | Jacksonville, FL | 13. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 904–$125 225 Úroveň II | Southington, CT | 11. 9. 2024 | 11. 9. 2024 | Certifikováno |
| $120 245–$126 400 Úroveň II | San Jose, CA | 10. 9. 2024 | 10. 9. 2024 | Certifikováno |
| $109 845–$135 000 Úroveň IV | Louisville, KY | 9. 9. 2024 | 9. 9. 2024 | Certifikováno |
| $72 717–$119 400 Úroveň II | Indianapolis, IN | 5. 9. 2024 | 26. 1. 2025 | Certifikováno |
| $120 245–$125 225 Úroveň II | San Jose, CA | 4. 9. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikováno |
| $72 717–$119 400 Úroveň II | Indianapolis, IN | 4. 9. 2024 | 18. 1. 2025 | Certifikováno |
| $87 173–$125 225 Úroveň II | Irving, TX | 3. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $120 245–$125 225 Úroveň II | San Jose, CA | 3. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $95 035–$119 400 Úroveň II | Denver, CO | 3. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $84 760–$118 125 Úroveň II | Scottsdale, AZ | 3. 9. 2024 | 13. 9. 2024 | Certifikováno |
| $120 245–$125 225 Úroveň II | San Jose, CA | 3. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $115 000–$130 000 Úroveň II | Troy, MI | 30. 8. 2024 | 30. 8. 2024 | Certifikováno |
| $120 245–$127 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 30. 8. 2024 | 7. 12. 2024 | Certifikováno |
| $87 173–$119 400 Úroveň II | Dallas, TX | 14. 8. 2024 | 14. 8. 2024 | Certifikováno |
| $97 885–$118 125 Úroveň II | Seattle, WA | 13. 8. 2024 | 13. 8. 2024 | Certifikováno |
| $85 176–$118 125 Úroveň II | Deerfield, IL | 1. 8. 2024 | 15. 8. 2024 | Certifikováno |
| $80 288–$126 380 Úroveň II | Albany, NY | 30. 7. 2024 | 30. 7. 2024 | Certifikováno |
| $91 062–$119 400 Úroveň II | Atlanta, GA | 26. 7. 2024 | 8. 8. 2024 | Certifikováno |
| $85 176–$118 125 Úroveň II | Deerfield, IL | 25. 7. 2024 | 7. 8. 2024 | Certifikováno |
| $89 336–$119 400 Úroveň II | Cary, NC | 23. 7. 2024 | 23. 7. 2024 | Certifikováno |
| $102 232–$119 400 Úroveň II | Stamford, CT | 9. 7. 2024 | 22. 7. 2024 | Certifikováno |
| $86 278–$118 125 Úroveň II | Conshohocken, PA | 8. 7. 2024 | 19. 7. 2024 | Certifikováno |
| $92 768–$118 125 Úroveň II | Bellevue, WA | 26. 6. 2024 | 26. 6. 2024 | Certifikováno |
| $75 712–$118 125 Úroveň II | Milford, OH | 25. 6. 2024 | 5. 7. 2024 | Certifikováno |
| $82 701–$118 125 Úroveň II | Phoenix, AZ | 21. 6. 2024 | 4. 7. 2024 | Certifikováno |
| $85 426–$90 000 Úroveň II | Rancho Cordova, CA | 18. 6. 2024 | 18. 6. 2024 | Certifikováno |
| $85 426–$90 000 Úroveň II | Rancho Cordova, CA | 17. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikováno |
| $85 301–$125 225 Úroveň II | Houston, TX | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 301–$126 700 Úroveň II | Houston, TX | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 301–$126 700 Úroveň II | Houston, TX | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 378–$98 750 Úroveň II | Auburn Hills, MI | 13. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 942–$118 125 Úroveň II | Austin, TX | 12. 6. 2024 | 12. 6. 2024 | Certifikováno |
| $93 226–$95 000 Úroveň II | New York, NY | 12. 6. 2024 | 21. 6. 2024 | Certifikováno |
| $83 554–$118 125 Úroveň II | Thousand Oaks, CA | 10. 6. 2024 | 10. 12. 2024 | Certifikováno |
| $135 000–$145 000 Úroveň III | Denver, CO | 10. 6. 2024 | 20. 6. 2024 | Certifikováno |
| $118 000–$128 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 7. 6. 2024 | 7. 6. 2024 | Certifikováno |
| $100 000–$120 000 Úroveň II | Irving, TX | 7. 6. 2024 | 7. 6. 2024 | Certifikováno |
| $87 526–$102 950 Úroveň II | Washington, DC | 6. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $90 022–$118 125 Úroveň II | Irving, TX | 3. 6. 2024 | 1. 12. 2024 | Certifikováno |
| $85 301–$126 700 Úroveň II | Houston, TX | 31. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $69 200–$119 400 Úroveň II | Indianapolis, IN | 31. 5. 2024 | 27. 11. 2024 | Certifikováno |
| $87 526–$125 100 Úroveň II | McLean, VA | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 165–$123 825 Úroveň II | Denver, CO | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 165–$123 825 Úroveň II | Denver, CO | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 123–$125 100 Úroveň II | San Jose, CA | 21. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $120 000–$130 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 21. 5. 2024 | 31. 5. 2024 | Certifikováno |
| $93 226–$125 100 Úroveň II | Jersey City, NJ | 21. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $69 118–$119 400 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 20. 5. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikováno |
| $92 123–$123 825 Úroveň II | San Jose, CA | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $79 955–$119 400 Úroveň II | Oaks, PA | 14. 5. 2024 | 27. 5. 2024 | Certifikováno |
| $84 427–$118 125 Úroveň II | Charlotte, NC | 9. 5. 2024 | 9. 5. 2024 | Certifikováno |
| $74 090–$118 125 Úroveň II | Brooklyn, OH | 9. 5. 2024 | 3. 11. 2024 | Certifikováno |
| $79 955–$123 825 Úroveň II | Colmar, PA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $69 118–$123 825 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 634–$101 750 Úroveň II | Woodland Hills, CA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $105 061–$125 100 Úroveň II | Stamford, CT | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 123–$123 825 Úroveň II | San Jose, CA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 123–$123 825 Úroveň II | San Jose, CA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $86 694–$123 825 Úroveň II | Abbott Park, IL | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 165–$125 100 Úroveň II | Denver, CO | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $90 022–$125 100 Úroveň II | Allen, TX | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $86 694–$123 825 Úroveň II | Deerfield, IL | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $77 043–$123 825 Úroveň II | Columbus, OH | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $93 226–$123 825 Úroveň II | Lebanon, NJ | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 165–$123 825 Úroveň II | Denver, CO | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $86 694–$125 100 Úroveň II | Deerfield, IL | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 123–$123 825 Úroveň II | San Jose, CA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 648–$123 825 Úroveň II | Hazelwood, MO | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 165–$123 825 Úroveň II | Denver, CO | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $105 061–$125 100 Úroveň II | Stamford, CT | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 634–$123 825 Úroveň II | Commerce, CA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 165–$123 825 Úroveň II | Denver, CO | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 942–$125 100 Úroveň II | Austin, TX | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 165–$123 825 Úroveň II | Denver, CO | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $120 000–$125 000 Úroveň III | Irving, TX | 8. 5. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikováno |
| $93 226–$119 400 Úroveň II | New York, NY | 6. 5. 2024 | 6. 5. 2024 | Certifikováno |
| $92 123–$122 700 Úroveň II | San Jose, CA | 6. 5. 2024 | 6. 5. 2024 | Certifikováno |
| $130 000–$135 000 Úroveň III | Alpharetta, GA | 2. 5. 2024 | 15. 5. 2024 | Certifikováno |
| $85 634–$118 125 Úroveň II | Irvine, CA | 2. 5. 2024 | 2. 5. 2024 | Certifikováno |
| $82 701–$119 400 Úroveň II | Phoenix, AZ | 1. 5. 2024 | 14. 5. 2024 | Certifikováno |
| $135 000–$145 000 Úroveň III | Irving, TX | 29. 4. 2024 | 10. 5. 2024 | Certifikováno |
| $75 712–$118 125 Úroveň II | Milford, OH | 29. 4. 2024 | 9. 5. 2024 | Certifikováno |
| $95 000–$115 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 26. 4. 2024 | 9. 5. 2024 | Certifikováno |
| $92 768–$119 400 Úroveň II | Bellevue, WA | 26. 4. 2024 | 26. 4. 2024 | Certifikováno |
| $92 165–$123 825 Úroveň II | Denver, CO | 25. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 622–$119 400 Úroveň II | Boston, MA | 24. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $82 701–$106 810 Úroveň II | Tempe, AZ | 19. 4. 2024 | 19. 4. 2024 | Certifikováno |
| $76 378–$119 400 Úroveň II | Auburn Hills, MI | 15. 4. 2024 | 26. 4. 2024 | Certifikováno |
| $92 123–$121 800 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 12. 4. 2024 | 12. 4. 2024 | Certifikováno |
| $90 085–$118 125 Úroveň II | Bloomfield, CT | 4. 4. 2024 | 22. 4. 2024 | Certifikováno |
Zobrazeno 300 posledních z 507 žádostí.
Database Administrator u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Tata Consultancy Services Limited
- Architect$80 704
- Developer$82 472
- Analyst$87 984
- Software Developer$116 938
- Analyst - Testing$86 320
- Technical Lead$80 371
- User Interface Designer$70 949
- System Administrator$86 091
- Functional Consultant$102 378
- Network Administrator$86 091
- Designer$86 840
- Business Analyst$95 257
- Data Warehouse Specialist$97 094
- Engineering Analyst$88 130
- Project Lead$103 730
- Design Engineer$89 086
- Analyst - Information Security$109 933
- Web Developer$68 120
- Validation Engineer$88 462
- Value Consultant$94 765
- Network Administrators$80 288
- Analysis Engineer$84 302
- Product Engineer$82 077
- Embedded Systems Design Engineer$102 190
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).