Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Tavant Technologies, Inc. › Technical Architect

Technical Architect v Tavant Technologies, Inc.: Mzdy H-1B

66 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Technical Architect v Tavant Technologies, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $127 878; střední hodnota $120 328–$134 971.

Žádosti (LCA)66
Medián nabízené mzdy$127 878
Střední část mezd$120 328–$134 971
10.–90. percentil$120 000–$152 000

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202311$124 000
FY202423$120 328
FY202520$132 080
FY20267$135 408

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$160 805
Úroveň III
New York, NY15. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$134 971
Úroveň III
Coppell, TX15. 6. 202624. 9. 2026Certifikováno
$135 408
Úroveň III
Garner, NC17. 3. 202623. 3. 2026Certifikováno
$134 971
Úroveň III
Plano, TX24. 11. 202526. 11. 2025Certifikováno
$134 971
Úroveň III
Plano, TX18. 11. 202527. 3. 2026Certifikováno
$135 408
Úroveň III
Raleigh, NC18. 11. 202530. 4. 2026Certifikováno
$152 000
Úroveň III
Cincinnati, OH5. 11. 202512. 11. 2025Certifikováno
$125 798
Úroveň III
Arden Hills, MN18. 7. 20251. 10. 2025Certifikováno
$134 971
Úroveň III
Coppell, TX16. 7. 20251. 10. 2025Certifikováno
$134 971
Úroveň III
Coppell, TX16. 7. 20251. 10. 2025Staženo
$127 878
Úroveň III
Plano, TX4. 6. 202510. 6. 2025Certifikováno
$132 080
Úroveň III
Raleigh, NC19. 5. 20259. 9. 2025Certifikováno
$132 080
Úroveň III
Raleigh, NC1. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$127 878
Úroveň III
Plano, TX16. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$152 000
Úroveň III
New York, NY10. 4. 202515. 4. 2025Certifikováno
$152 000
Úroveň III
New York, NY26. 3. 20251. 4. 2025Certifikováno
$130 000
Úroveň III
Plano, TX25. 2. 20254. 3. 2025Certifikováno
$127 878
Úroveň III
Plano, TX5. 2. 202514. 6. 2025Certifikováno
$125 653
Úroveň III
Middletown, DE4. 2. 20254. 8. 2025Certifikováno
$120 000
Úroveň III
Troy, MI13. 1. 202515. 1. 2025Certifikováno
$151 819
Úroveň III
New York, NY3. 1. 202512. 3. 2025Certifikováno
$163 862
Úroveň III
Seattle, WA31. 12. 20248. 2. 2025Certifikováno, poté staženo
$130 000
Úroveň III
Plano, TX4. 12. 20242. 4. 2025Certifikováno
$132 267
Úroveň III
Austin, TX21. 10. 202428. 10. 2024Certifikováno
$152 000Santa Clara, CA16. 10. 202413. 11. 2024Certifikováno
$152 000
Úroveň III
Lathrop, CA15. 10. 202413. 11. 2024Certifikováno
$132 080
Úroveň III
Raleigh, NC8. 10. 202414. 10. 2024Certifikováno
$133 243
Úroveň III
Raleigh, NC25. 9. 20241. 11. 2024Certifikováno
$133 243
Úroveň III
Raleigh, NC25. 9. 20241. 11. 2024Staženo
$125 653
Úroveň III
Fort Washington, PA3. 9. 20241. 1. 2025Certifikováno
$130 000
Úroveň III
Dallas, TX23. 7. 20241. 1. 2025Certifikováno
$125 653
Úroveň III
Fort Washington, PA17. 7. 20241. 1. 2025Certifikováno
$125 653
Úroveň III
Fort Washington, PA16. 7. 20241. 1. 2025Certifikováno
$127 878
Úroveň III
Plano, TX16. 7. 202410. 9. 2024Certifikováno
$120 000
Úroveň III
Blue Ash, OH10. 7. 20241. 12. 2024Certifikováno
$120 328
Úroveň III
Plano, TX26. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$120 328
Úroveň III
Plano, TX26. 6. 202421. 9. 2024Staženo
$127 629
Úroveň III
Raleigh, NC10. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$120 328
Úroveň III
Plano, TX7. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$120 328
Úroveň III
Plano, TX7. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$120 000
Úroveň III
Blue Ash, OH3. 6. 20241. 12. 2024Certifikováno
$125 000
Úroveň III
Allen, TX9. 5. 20246. 10. 2024Certifikováno
$120 000
Úroveň III
Carmel, IN5. 3. 202415. 3. 2024Certifikováno
$114 000
Úroveň III
Troy, MI5. 3. 202425. 5. 2024Certifikováno
$113 000
Úroveň III
Toledo, OH27. 2. 20246. 3. 2024Certifikováno
$120 000
Úroveň III
Fargo, ND7. 2. 202415. 2. 2024Certifikováno
$120 000
Úroveň III
Carmel, IN17. 1. 20248. 5. 2024Certifikováno
$121 000
Úroveň III
Plano, TX10. 1. 202427. 4. 2024Certifikováno
$135 000
Úroveň III
Cincinnati, OH8. 12. 202315. 4. 2024Certifikováno
$125 000
Úroveň III
Minneapolis, MN29. 11. 20239. 1. 2024Certifikováno
$120 000
Úroveň III
Cincinnati, OH15. 11. 202312. 4. 2024Certifikováno
$120 328
Úroveň III
Plano, TX17. 10. 202323. 10. 2023Certifikováno
$122 000
Úroveň III
Coppell, TX13. 10. 202320. 10. 2023Certifikováno
$122 000
Úroveň III
Coppell, TX12. 10. 202320. 10. 2023Staženo
$125 000
Úroveň III
Minneapolis, MN5. 9. 20239. 1. 2024Certifikováno
$120 058
Úroveň III
Middletown, DE31. 8. 20238. 9. 2023Certifikováno
$132 000
Úroveň III
Mount Juliet, TN30. 8. 20235. 9. 2023Certifikováno
$145 000
Úroveň III
Lathrop, CA30. 8. 20235. 9. 2023Certifikováno
$117 000
Úroveň III
Coppell, TX15. 6. 202326. 6. 2023Certifikováno
$122 000
Úroveň III
Raleigh, NC2. 6. 20239. 6. 2023Certifikováno
$117 915
Úroveň III
Doraville, GA19. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
$116 938
Úroveň III
Plano, TX18. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
$130 000
Úroveň III
Raleigh, NC18. 1. 202324. 1. 2023Certifikováno
$133 400
Úroveň III
Mahwah, NJ4. 1. 202310. 1. 2023Certifikováno
$124 000
Úroveň III
Raleigh, NC3. 11. 202210. 12. 2022Certifikováno
$124 000
Úroveň III
Raleigh, NC3. 11. 20229. 11. 2022Staženo

Technical Architect u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Tavant Technologies, Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).