Domů › Zaměstnavatelé › Technosai Global Solutions
Technosai Global Solutions: Platy H-1B a sponzoring
Technosai Global Solutions podal 16 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 16. Medián nabízeného platu: $95 076.
Sponzoruje Technosai Global Solutions víza H-1B?
Technosai Global Solutions podal 16 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 8. 12. 2023. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 11 | $88 566 |
| Software Analyst | 1 | $106 018 |
| DevOps Engineer | 1 | $101 587 |
| Sr. React Developer | 1 | $122 866 |
| Software Architect | 1 | $120 328 |
| SAP FICO Consultant | 1 | $60 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $95 076 |
| FY2024 | 4 | $99 965 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. React Developer | $122 866–$122 870 Úroveň III | Peoria, AZ | 8. 12. 2023 | 15. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Architect | $120 328–$120 350 Úroveň III | Plano, TX | 7. 12. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno |
| SAP FICO Consultant | $60 000–$61 000 Úroveň I | Delaware, OH | 17. 10. 2023 | 18. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $79 602–$79 650 Úroveň I | Delaware, OH | 29. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $71 115–$71 120 Úroveň I | Delaware, OH | 19. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 018–$106 020 Úroveň III | Delaware, OH | 19. 6. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| DevOps Engineer | $101 587–$101 600 Úroveň III | Delaware, OH | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $88 566–$88 600 Úroveň II | Delaware, OH | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 018–$106 100 Úroveň III | Delaware, OH | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $71 115–$71 200 Úroveň I | Delaware, OH | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $71 115–$71 200 Úroveň I | Delaware, OH | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $88 566–$88 600 Úroveň II | Delaware, OH | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 018–$106 100 Úroveň III | Delaware, OH | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $106 018–$106 100 Úroveň III | Delaware, OH | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $88 566–$88 600 Úroveň II | Delaware, OH | 18. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Analyst | $106 018–$106 500 Úroveň III | Delaware, OH | 13. 10. 2022 | 20. 10. 2022 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).