Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › TekLane Solutions Inc

TekLane Solutions Inc: Platy H-1B a sponzoring

TekLane Solutions Inc podal 31 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 31. Medián nabízeného platu: $95 493.

Žádosti (LCA)31
Certifikováno31
Adresa zaměstnavateleIrving, TX
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$95 493
Střední část mezd$84 094–$109 959
10.–90. percentil$82 056–$112 923

Sponzoruje TekLane Solutions Inc víza H-1B?

TekLane Solutions Inc podal 31 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 3. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Žádosti o zelenou kartu (PERM) u TekLane Solutions Inc: 18 →

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Software Developer14$87 495
IAM Engineer3$104 042
Software Engineer2$100 048
SailPoint Engineer2$84 094
Intermediate iOS Developer2$87 859
Sailpoint Developer2$112 923
iOS Developer1$83 325
Application Developer - Java-Sr1$127 878
IAM Analyst1$106 995
SailPoint/IAM Developer1$112 923
Security Specialist Architect1$113 818
IAM SailPoint Developer1$105 976

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20233$82 056
FY20245$83 325
FY202512$89 794
FY202611$112 923

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
IAM SailPoint Developer$105 976–$105 977
Úroveň II
Houston, TX3. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
Security Specialist Architect$113 818–$113 819
Úroveň II
Bedford, TX22. 4. 202628. 4. 2026Certifikováno
Intermediate iOS Developer$87 859–$88 000
Úroveň I
Atlanta, GA11. 2. 202616. 2. 2026Certifikováno
Sailpoint Developer$112 923–$113 000
Úroveň II
Arlington, TX11. 2. 202616. 2. 2026Certifikováno
Sailpoint Developer$112 923–$112 924
Úroveň II
Arlington, TX28. 1. 20269. 2. 2026Certifikováno
Intermediate iOS Developer$87 859–$87 860
Úroveň I
Atlanta, GA14. 1. 202620. 1. 2026Certifikováno
SailPoint/IAM Developer$112 923–$112 924
Úroveň II
Bedford, TX18. 11. 202525. 11. 2025Certifikováno
Software Developer$90 896–$90 897
Úroveň I
Irving, TX2. 11. 202510. 11. 2025Certifikováno
Software Developer$112 923–$112 924
Úroveň II
Irving, TX2. 11. 202510. 11. 2025Certifikováno
Software Developer$90 896–$90 897
Úroveň I
Irving, TX2. 11. 202510. 11. 2025Certifikováno
Software Developer$112 923–$112 924
Úroveň II
Irving, TX2. 11. 202510. 11. 2025Certifikováno
IAM Analyst$106 995–$106 996
Úroveň II
Mesquite, TX24. 7. 20251. 8. 2025Certifikováno
SailPoint Engineer$84 094–$90 000
Úroveň I
Fort Worth, TX18. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer$84 094–$84 095
Úroveň I
Irving, TX16. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
IAM Engineer$104 042–$110 000
Úroveň II
Irving, TX12. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
SailPoint Engineer$84 094–$84 095
Úroveň I
Plano, TX6. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Application Developer - Java-Sr$127 878–$127 879
Úroveň III
Plano, TX28. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
IAM Engineer$149 781–$149 782
Úroveň IV
Arlington, TX13. 5. 202520. 5. 2025Certifikováno
Software Developer$84 094–$84 095
Úroveň I
Irving, TX24. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer$84 094–$84 095
Úroveň I
Grand Prairie, TX18. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer$105 997–$105 998
Úroveň II
Plano, TX18. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer$95 493–$95 494
Úroveň I
Middletown Township, NJ18. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Developer$84 094–$84 095
Úroveň I
Irving, TX18. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Engineer$101 192–$101 193
Úroveň II
Euless, TX30. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Developer$101 192–$101 193
Úroveň II
Euless, TX29. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Developer$82 056–$82 057
Úroveň I
Irving, TX2. 4. 20248. 4. 2024Certifikováno
iOS Developer$83 325–$83 326
Úroveň I
Alpharetta, GA13. 3. 202420. 3. 2024Certifikováno
Software Developer$82 056–$82 057
Úroveň I
Irving, TX17. 10. 202317. 10. 2023Certifikováno
Software Developer$82 056–$82 057
Úroveň I
Irving, TX22. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
Software Engineer$98 904–$116 480
Úroveň II
Euless, TX13. 12. 202220. 12. 2022Certifikováno
IAM Engineer$76 814–$106 080
Úroveň III
Foster City, CA20. 10. 202226. 10. 2022Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).