Domů › Zaměstnavatelé › Tempo Labs, Inc.
Tempo Labs, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Tempo Labs, Inc. podal 8 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 8. Medián nabízeného platu: $267 500.
Sponzoruje Tempo Labs, Inc. víza H-1B?
Tempo Labs, Inc. podal 8 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 12. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Project Manager -Technical Architecture & API Design | 2 | $285 000 |
| Head of Security | 1 | $194 251 |
| Strategy Lead, Engineering & Product Design | 1 | $400 000 |
| Member of Technical Staff | 1 | $213 512 |
| Software Development Engineer | 1 | $250 000 |
| Business and Marketing Development Specialist | 1 | $235 000 |
| Partner Engineer | 1 | $310 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2025 | 3 | $285 000 |
| FY2026 | 5 | $250 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Architectural and Engineering Managers3
- Software Developers3
- Information Security Analysts1
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Partner Engineer | $310 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 12. 5. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikováno |
| Software Development Engineer | $250 000 Úroveň IV | New York, NY | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Business and Marketing Development Specialist | $235 000 Úroveň IV | New York, NY | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Member of Technical Staff | $213 512–$260 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň IV | San Francisco, CA | 13. 11. 2025 | 20. 11. 2025 | Certifikováno |
| Strategy Lead, Engineering & Product Design | $400 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 6. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| Project Manager -Technical Architecture & API Design | $285 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 18. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| Project Manager -Technical Architecture & API Design | $285 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 18. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| Head of Security | $194 251–$410 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 27. 8. 2025 | 4. 9. 2025 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).