Domů › Zaměstnavatelé › Texas Instruments Incorporated › Digital Design Engineer
Digital Design Engineer v Texas Instruments Incorporated: Mzdy H-1B
58 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Digital Design Engineer v Texas Instruments Incorporated. Nabízený mediánový základní plat $117 600; střední hodnota $106 080–$141 500.
Žádosti (LCA)58
Medián nabízené mzdy$117 600
Střední část mezd$106 080–$141 500
10.–90. percentil$100 000–$159 800
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 17 | $116 534 |
| FY2024 | 18 | $127 500 |
| FY2025 | 18 | $115 480 |
| FY2026 | 4 | $125 174 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $95 826–$151 700 Úroveň II | Dallas, TX | 11. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $174 500 Úroveň IV | Dallas, TX | 29. 8. 2025 | 26. 2. 2026 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň III | Dallas, TX | 18. 7. 2025 | 15. 1. 2026 | Certifikováno |
| $107 000 Úroveň II | Dallas, TX | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $112 500 Úroveň II | Tucson, AZ | 28. 5. 2025 | 25. 11. 2025 | Certifikováno |
| $107 000 Úroveň II | Dallas, TX | 15. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $113 360 Úroveň II | Dallas, TX | 9. 5. 2025 | 8. 11. 2025 | Certifikováno |
| $140 000 Úroveň III | Knoxville, TN | 9. 5. 2025 | 4. 11. 2025 | Certifikováno |
| $113 360 Úroveň II | Dallas, TX | 30. 4. 2025 | 29. 10. 2025 | Certifikováno |
| $119 500 Úroveň II | Dallas, TX | 30. 4. 2025 | 25. 10. 2025 | Certifikováno |
| $109 140 Úroveň II | Dallas, TX | 23. 4. 2025 | 23. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 105 Úroveň II | Federal Way, WA | 22. 4. 2025 | 18. 10. 2025 | Certifikováno |
| $117 600 Úroveň II | Dallas, TX | 7. 3. 2025 | 3. 9. 2025 | Certifikováno |
| $112 027 Úroveň II | Tucson, AZ | 26. 2. 2025 | 28. 8. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $146 432 Úroveň III | Dallas, TX | 27. 12. 2024 | 27. 6. 2025 | Certifikováno |
| $155 000 Úroveň III | Dallas, TX | 15. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| $109 200 Úroveň II | Dallas, TX | 8. 10. 2024 | 20. 1. 2025 | Certifikováno |
| $135 000 Úroveň III | Tucson, AZ | 20. 9. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $208 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 14. 8. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| $136 500 Úroveň III | Dallas, TX | 2. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $127 500 Úroveň III | Dallas, TX | 6. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $104 000 Úroveň II | Tucson, AZ | 1. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $138 320 Úroveň II | Santa Clara, CA | 31. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $106 080 Úroveň II | Dallas, TX | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $109 000 Úroveň II | Dallas, TX | 21. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $145 600 Úroveň II | Santa Clara, CA | 20. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $106 080 Úroveň II | Tucson, AZ | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $106 080 Úroveň II | Dallas, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $106 080 Úroveň II | Tucson, AZ | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $104 000 Úroveň II | Dallas, TX | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $167 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 4. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikováno |
| — Úroveň IV | Dallas, TX | 3. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Staženo |
| $127 500 Úroveň III | Tucson, AZ | 20. 2. 2024 | 15. 8. 2024 | Certifikováno |
| $141 000 Úroveň III | Dallas, TX | 7. 2. 2024 | 8. 8. 2024 | Certifikováno |
| $141 500 Úroveň II | Santa Clara, CA | 20. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikováno |
| $204 568 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 6. 11. 2023 | 7. 5. 2024 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Dallas, TX | 20. 9. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
| $185 500 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 21. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Dallas, TX | 9. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $100 000 Úroveň II | Dallas, TX | 9. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $102 532 Úroveň II | Dallas, TX | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Dallas, TX | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Dallas, TX | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $110 000 Úroveň II | Dallas, TX | 2. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Dallas, TX | 1. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $115 000 Úroveň II | Dallas, TX | 23. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Dallas, TX | 23. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $147 896 Úroveň II | Santa Clara, CA | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $147 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 8. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $125 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $147 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 18. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $200 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 27. 3. 2023 | 22. 6. 2023 | Certifikováno |
| $109 000 Úroveň II | Tucson, AZ | 7. 3. 2023 | 19. 6. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $116 534 Úroveň III | Tucson, AZ | 17. 2. 2023 | 12. 8. 2023 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Dallas, TX | 30. 1. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $124 000 Úroveň III | Dallas, TX | 5. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikováno |
| $153 100 Úroveň IV | Dallas, TX | 4. 10. 2022 | 1. 4. 2023 | Certifikováno |
Digital Design Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Texas Instruments Incorporated
- Analog Design Engineer$130 000
- Systems Engineer$130 788
- Process Development Engineer$123 000
- Design Verification Engineer$124 800
- Applications Engineer$128 950
- Test Engineer$128 450
- Program Management Engineer$148 940
- Analog Design Manager$181 500
- Product Engineer$121 953
- Software Engineer$151 992
- Product Marketing Engineer$125 424
- Equipment Engineer$112 000
- Design Verification Manager$202 500
- Applications Manager$176 992
- Validation Engineering Manager$175 000
- Systems Manager$180 461
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).