Domů › Zaměstnavatelé › Thermo Fisher Scientific Inc. › Sr. Developer
Sr. Developer v Thermo Fisher Scientific Inc.: Mzdy H-1B
33 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Sr. Developer v Thermo Fisher Scientific Inc.. Nabízený mediánový základní plat $123 614; střední hodnota $116 771–$132 080.
Žádosti (LCA)33
Medián nabízené mzdy$123 614
Střední část mezd$116 771–$132 080
10.–90. percentil$108 510–$146 278
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $120 962 |
| FY2024 | 5 | $123 614 |
| FY2025 | 13 | $129 813 |
| FY2026 | 7 | $126 090 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $118 331–$128 331 | Pittsburgh, PA | 18. 6. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikováno |
| $130 431–$145 000 | Frederick, MD | 29. 5. 2026 | 25. 6. 2026 | Certifikováno |
| $126 090–$160 000 Úroveň II | Frederick, MD | 23. 2. 2026 | 25. 6. 2026 | Certifikováno |
| $120 973–$160 000 Úroveň III | Columbus, OH | 3. 11. 2025 | 25. 11. 2025 | Certifikováno |
| $157 581–$180 000 Úroveň III | Carlsbad, CA | 3. 11. 2025 | 7. 3. 2026 | Certifikováno |
| $134 971–$158 500 Úroveň III | Celina, TX | 3. 11. 2025 | 26. 1. 2026 | Certifikováno |
| $119 475–$145 500 Úroveň III | Pittsburgh, PA | 24. 9. 2025 | 8. 2. 2026 | Certifikováno |
| $135 907–$150 000 Úroveň III | Frisco, TX | 6. 8. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| $129 813–$180 000 Úroveň IV | Fishers, IN | 6. 8. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| $118 165–$135 500 Úroveň III | Omaha, NE | 7. 7. 2025 | 10. 10. 2025 | Certifikováno |
| $126 880–$160 000 Úroveň II | Carlsbad, CA | 6. 6. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikováno |
| $146 078–$180 000 Úroveň IV | Warrington, PA | 8. 5. 2025 | 3. 10. 2025 | Certifikováno |
| $116 771–$145 000 Úroveň III | Tampa, FL | 28. 4. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikováno |
| $105 976–$160 000 Úroveň II | Chandler, AZ | 15. 4. 2025 | 5. 5. 2025 | Certifikováno |
| $152 027–$180 000 Úroveň III | Encinitas, CA | 19. 2. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| $116 709–$160 000 Úroveň IV | Pittsford, NY | 7. 1. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikováno |
| $131 581–$160 000 Úroveň IV | Pittsburgh, PA | 6. 1. 2025 | 27. 6. 2025 | Certifikováno |
| $114 716–$160 000 | San Jose, CA | 20. 12. 2024 | 17. 3. 2025 | Certifikováno |
| $132 267–$160 000 Úroveň III | Leander, TX | 4. 12. 2024 | 4. 4. 2025 | Certifikováno |
| $132 080–$160 000 Úroveň III | Morrisville, NC | 2. 10. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| $124 738–$158 500 Úroveň II | Frederick, MD | 1. 8. 2024 | 27. 9. 2024 | Certifikováno |
| $108 077–$160 000 Úroveň III | Pittsburgh, PA | 17. 6. 2024 | 23. 10. 2024 | Certifikováno |
| $114 026–$140 000 Úroveň II | Reston, VA | 16. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikováno |
| $146 328–$160 000 Úroveň III | Carlsbad, CA | 20. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikováno |
| $123 614–$160 000 Úroveň III | Naperville, IL | 28. 9. 2023 | 21. 12. 2023 | Certifikováno |
| $123 614–$160 000 Úroveň III | Naperville, IL | 22. 9. 2023 | 21. 12. 2023 | Certifikováno |
| $121 597–$160 000 Úroveň II | Carlsbad, CA | 24. 8. 2023 | 6. 2. 2024 | Certifikováno |
| $120 328–$160 000 Úroveň III | Plano, TX | 31. 7. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| $126 610–$160 000 Úroveň IV | Pittsburgh, PA | 26. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| $101 275–$160 000 Úroveň III | Coraopolis, PA | 22. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $110 240–$160 000 Úroveň II | Frederick, MD | 16. 3. 2023 | 25. 6. 2023 | Certifikováno |
| $155 397–$180 000 Úroveň IV | Carlsbad, CA | 17. 11. 2022 | 2. 2. 2023 | Certifikováno |
| $100 277–$160 000 Úroveň III | Omaha, NE | 29. 9. 2022 | 10. 10. 2022 | Certifikováno |
Sr. Developer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Thermo Fisher Scientific Inc.
- Staff Engineer, Software$146 848
- Sr. Systems Analyst$129 865
- Engineer III, Software$110 906
- Developer III$108 826
- Sr. Business Analyst$120 099
- Manager, IT$122 522
- Product Manager$120 307
- Sr. Manager, IT$138 715
- Sr. Systems Administrator$127 046
- Scientist III, Data Sciences$107 619
- Scientist III, Field Applications$105 858
- Engineer III, Validation$98 082
- Scientist III, Molecular Biology$91 484
- Sr. Pricing Analyst$95 618
- Engineer III, QA$88 442
- Sr. Manager, Software Engineering$200 907
- Staff Engineer, Software Test$139 339
- Scientist III, Process Development$103 189
- PPI Business System Specialist III$80 517
- Sr. Staff Systems Administrator$146 328
- Staff Scientist, Bioinformatics$128 534
- Engineer II, Manufacturing Engineering$85 519
- Sr Engineer, Software Quality Assurance$106 080
- Product Specialist III$106 454
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).