Domů › Zaměstnavatelé › TORC Robotics, Inc. › Senior Systems Engineer
Senior Systems Engineer v TORC Robotics, Inc.: Mzdy H-1B
10 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Systems Engineer v TORC Robotics, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $167 500; střední hodnota $156 932–$175 250.
Žádosti (LCA)10
Medián nabízené mzdy$167 500
Střední část mezd$156 932–$175 250
10.–90. percentil$149 384–$181 500
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 3 | $170 000 |
| FY2025 | 5 | $165 000 |
| FY2026 | 2 | $175 455 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $155 910 Úroveň IV | Charlotte, NC | 14. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $195 000 Úroveň IV | Pittsburgh, PA | 18. 11. 2025 | 20. 1. 2026 | Certifikováno |
| $165 000 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 17. 4. 2025 | 22. 4. 2025 | Certifikováno |
| $177 000 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 20. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikováno |
| $170 000 Úroveň III | Ann Arbor, MI | 28. 2. 2025 | 6. 3. 2025 | Certifikováno |
| $152 000 Úroveň IV | Fort Worth, TX | 31. 1. 2025 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň IV | Northville, MI | 23. 1. 2025 | 17. 2. 2025 | Certifikováno |
| $180 000 Úroveň IV | Wexford, PA | 20. 5. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikováno |
| $170 000 Úroveň IV | Pittsburgh, PA | 3. 5. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikováno |
| $125 840–$140 732 Úroveň IV | Blacksburg, VA | 29. 1. 2024 | 5. 2. 2024 | Certifikováno |
Senior Systems Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v TORC Robotics, Inc.
- Senior Software Engineer$181 292
- Software Engineer 2$145 500
- Software Engineer II$159 479
- Engineering Manager$180 000
- Senior Machine Learning Engineer$205 930
- Software Engineer I$125 000
- Senior ML Engineer$195 000
- Systems Engineer II$139 056
- Systems Engineer 3$170 000
- Software Engineer, Autonomy 3$159 500
- ML Engineer I$139 388
- Machine Learning (ML) Engineer II$162 133
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).